- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Trzy kolejne zakażenia powiecie bocheńskim, w Brzesku nie ma nowych przypadków

- REKLAMA -

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych 153 osób w Małopolsce. To 84 kobiety i 69 mężczyzn, w wieku od 1 miesiąca do 81 lat, z Krakowa (42 osoby), powiatu krakowskiego i nowotarskiego (po 16 osób), limanowskiego (13 osób), Nowego Sącza (12 osób), powiatów tatrzańskiego i nowosądeckiego (po 8 osób), oświęcimskiego (6 osób), gorlickiego, olkuskiego, wadowickiego i wielickiego (po 5 osób), bocheńskiego (3 osoby), Tarnowa i powiatów myślenickiego i proszowickiego (po 2 osoby) oraz chrzanowskiego, miechowskiego i suskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 8 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 7409 osób.

Jest też informacja o kolejnych 141 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 71 kobiet i 70 mężczyzn, w wieku od 1 miesiąca do 80 lat, z powiatu nowosądeckiego (54 osoby), tatrzańskiego (25 osób), Nowego Sącza (17 osób), Krakowa i powiatu nowotarskiego (po 13 osób), myślenickiego (8 osób), limanowskiego, i oświęcimskiego (po 4 osoby) oraz dąbrowskiego, krakowskiego i wielickiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 3374 ozdrowieńców.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra