- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Trzech kandydatów do fotela burmistrza Nowego Wiśnicza

- REKLAMA -

Wszystko wskazuje na to, że o fotel burmistrza Nowego Wiśnicza powalczą trzy osoby. Oprócz urzędującej burmistrz Małgorzaty Więckowskiej to także Klaudia Jonak-Rojek absolwentka wydziału prawa na UJ w Krakowie, prezes Stowarzyszenia Miłośników Wiśnicza oraz Krystian Stec absolwent AWF w Krakowie, nauczyciel i wychowawca.

Wszyscy kandydaci o starcie w wyborach samorządowych poinformowali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

– Zdecydowałam się kandydować na stanowisko Burmistrza Nowego Wiśnicza w kolejnej kadencji. Dziękuję za ciągłe wsparcie jakie od Was otrzymuję i zaufanie, którym mnie obdarzacie. Nasza gmina zmienia się stale na lepszą i piękniejszą. Wiem jednak, że wciąż jest dużo do zrobienia. Planów pełna głowa, więc liczę na Wasze zaufanie i dalsze poparcie. Budujmy wspólnie lepszą przyszłość naszej małej ojczyzny i społeczności w dialogu i wspólnej pracy! – napisała Małgorzata Więckowska.

Urzędująca pani burmistrz wystartuje z KWW Autostrada do Przyszłości.

Klaudia Jonak-Rojek startuje z KWW Projekt Nowy Wiśnicz. Hasłem jej kampanii są słowa „Praca, a nie obietnice”.

-Większość z Państwa zna mnie z różnych działań społecznych przede wszystkim na rzecz kultury i sztuki, gdyż od wielu lat współorganizuję wystawy w Galerii Stara Dzwonnica. Od 2021 roku sprawuję funkcję prezesa Towarzystwa Miłośników Wiśnicza. Jestem inicjatorką zbiórek cmentarnych na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków na cmentarzu komunalnym w Nowym Wiśniczu. Jestem rodowitą Wiśniczanką dla której sprawy naszej Małej Ojczyzny odgrywają ważną rolę. Moja rodzina związana jest z Gminą Nowy Wiśnicz od wielu pokoleń – poinformowała na swoim profilu FB.

Krystian Stec startuje z KWW Nasza Gmina Wasza Przyszłość.

-Mieszkam w miejscowości Kobyle. Mam 42 lata, kawaler. Pochodzę z rodziny wielodzietnej, wychowałem się wśród siedmiu sióstr i dwóch braci. Z wykształcenia magister Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Obecnie nauczyciel i wychowawca, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu. Trener Klasy II UEFA A. Od 10 lat właściciel firmy Dream Team działającej w zakresie pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Inicjator wielu akcji charytatywnych i czynów na rzecz lokalnej społeczności – tak przedstawia się kandydat na burmistrza Nowego Wiśnicza.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Znag

    03 kwietnia 2024 godzina 22:24

    Na pewno nie będę głosował na panią Więcław bo to tylko u siebie przy korycie sobie robi drogi i chodniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra