- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Samorządy z powiatu bocheńskiego przyjmują zapotrzebowanie na węgiel

- REKLAMA -

Na stronach internetowych gmin Trzciana i Rzezawa pojawiły się komunikaty o zgłaszaniu zapotrzebowania na węgiel kamienny na najbliższy sezon grzewczy.

Ogłoszenie jest pokłosiem prowadzonych przez Polski Rząd prac nad ustawą regulującą dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego.

– Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych w gminie Trzciana na węgiel kamienny i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie gminy – poinformował Cezary Stawarz, wójt gminy Trzciana.

Informacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla kamiennego (z podaniem adresu gospodarstwa domowego) można zgłaszać w Urzędzie Gminy w Trzcianie osobiście (sekretariat – pok. 1.14), telefonicznie pod nr 14 648 44 20 lub e-mailem na adres: gmina@trzciana.pl

Informacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla kamiennego (z podaniem adresu gospodarstwa domowego) można zgłaszać w Urzędzie Gminy Rzezawa osobiście (sekretariat – pok. 24), telefonicznie pod nr 146484800 lub e-mailem na adres: gmina@rzezawa.pl

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Co z ekogroszkiem

    23 października 2022 godzina 22:06

    A co z tym co mają piece na ekogroszek…??? Są zostawieni sami sobie niestety:/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra