- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Samorząd Rzezawy także wsparł DPS w Bochni!

- REKLAMA -

Samorząd gminy Rzezawa wsparł finansowo Dom Pomocy Społecznej w Bochni, gdzie zdiagnozowano już kilkadziesiąt zakażeń koronawirusem. Z inicjatywy radnych oraz wójta zebrano ponad trzy tysiące złotych.

Bocheński DPS jest obecnie jednym z najbardziej dotkniętych miejsc chorobą COVID-19 w kraju. Wśród osób zarażonych są tam zarówno podopieczni, jak i personel placówki. W akcję pomocową DPS w Bochni, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, zaangażowało się wiele osób prywatnych oraz instytucji. Włączyły się w nią także osoby reprezentujące gminę Rzezawa.

Wójt Gminy Mariusz Palej oraz radni Gminy Rzezawa: Barbara Kwiecińska, Marcin Bielak, Jan Panna, Ireneusz Czesak, Barbara Daniec-Kapałka, Marian Gnutek, Monika Gorczyca, Ewa Kociołek, Waldemar Małek, Wiesław Pajor, Agnieszka Sotwin, Nina Surma, Robert Świercz, Paweł Waśniowski i Adam Wośko przekazali placówce 3200 zł na zakup najpotrzebniejszych rzeczy do walki z koronawirusem.

Wsparcie finansowe dla bocheńskiego DPS-u to jedna z form pomocy, które ostatnio gmina Rzezawa mogła przekazać oprócz dezynfekcji terenu i otoczenia wokół ośrodka.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra