- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

RZEZAWA. 33 uczniów otrzymało Stypendium Wójta Gminy Rzezawa ZDJĘCIA

Fot. UG Rzezawa
- REKLAMA -

Młodzi ludzie zostali nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce oraz sukcesy sportowe. – Stypendia zostały przyznane w ramach programu pn. ,,Twoja Szansa”, którego celem jest uhonorowanie uzdolnionych dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do dalszego pogłębiania swojej wiedzy i rozwijania zainteresowań – podkreśla wójt Mariusz Palej.

W ramach VI edycji programu ,,Twoja Szansa” Stypendium Wójta Gminy Rzezawa za wybitne wyniki w nauce w wynosi 800 zł oraz za wybitne osiągnięcia sportowe 600 zł.

Wręczenie stypendiów odbyło się 21 września w sali narad w budynku przy ulicy Kościelnej w Rzezawie. Uroczystego przekazania stypendiów dokonał Wójt Mariusz Palej, Sekretarz Gminy Agnieszka Sękowska-Lenart, Kierownik GZOSZiP Konrad Kasprzyk, a także dyrektorzy szkół z terenu gminy Rzezawa. W uroczystości wzięli udział również rodzice uczniów, którzy otrzymali stypendia.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    RODZIC

    26 września 2022 godzina 12:13

    Tylko 33 uczniow bo trzeba robić oszczędności!Szkoły nie pozgłaszały uczniów bo ponoć taki był rozkaz ! Rodzice uczniów ze średnią ocen powyżej 5,1 liczyli na to ,że ich dzieci będą zgłoszone przez szkoły i nie uczynili tego sami . Dziwi fakt , ze np w PSP Rzezawa tylko 1 dziewczynka otrzymała stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce ! Taka duża szkoła i tylko 1 uczennica ze średnią powyżej 5,1 ! Zapewniam ,że tych uczniów jest więcej w Rzezawie i to te naprawdę zdolne dzieci zostały pokrzywdzone ! Oszczędności robione na dzieciach – taka jest prawda !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra