- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ruszył remont ulicy Szewskiej w Bochni. Wiemy, do kiedy potrwa!

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Dziś rano rozpoczęły się prace remontowe na ulicy Szewskiej. To fragment drogi wojewódzkiej nr 965 przebiegającej przez Bochnię. Roboty budowlane na tym odcinku, a także kolejnym fragmencie obejmującym między innymi okolice”trzech lamp” potrwają do kwietnia przyszłego roku.

Na ulicy Szewskiej zostanie zmieniona między innymi nawierzchnia drogi. Będzie korespondowała z tą, którą została wyłożona już między innymi zachodnia pierzeja Rynku.

– Na ukończeniu są prace na odcinku od ulicy Kazimierza Wielkiego do Szewskiej. Oddanie tego fragmentu zaplanowano w ciągu najbliższych tygodni – potwierdza w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl Paweł Celary z firmy realizującej prace rewitalizacyjne.

Zmotoryzowanych pewnie nie ucieszy informacja, że z tej części centrum znikną miejsca postojowe. Będzie ich zaledwie kilka, zamiast kilkunastu funkcjonujących do tej pory.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. STOP

    17 listopada 2020 godzina 17:33

    W Rynku i na przyległych, zrewitalizowanych ulicach nie powinno być parkingów. Plac św. Kingi wyglądał super do momentu wpuszczenia tam samochodów. To samo z pozostałymi ulicami. Pomijam już wstrętne plamy oleju jakie są na nowych nawierzchniach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra