- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Ruch Narodowy w okręgu tarnowskim rośnie w siłę. W Brzesku spotkali się jego nowi członkowie

- REKLAMA -

Nowi członkowie Ruchu Narodowego w okręgu tarnowskim spotkali się w Brzesku. – Rośniemy w siłę i to bardzo cieszy. Ludzie chcą zmian i widzą, że z nami mogą być one zrealizowane – mówił Czesław Kwaśniak pełnomocnik Ruchu Narodowego ds. rekrutacji w okręgu tarnowskim.

W spotkaniu w Brzesku uczestniczył małopolski prezes Ruchu Narodowego Bartosz Wilczyński.

– Cieszę się z tego kolejnego już spotkania w Brzesku, podczas którego przyjmujemy w nasze szeregi nowych członków – powiedział podczas konferencji Bartosz Wilczyński.

– To świadczy o dużej pracy tarnowskiego koordynatora ds. budowy struktur. Czesław Kwaśniak działa prężnie na rzecz wzmacniania całej Konfederacji.

Pełnomocnik Ruchu Narodowego na powiat brzeski Patryk Mierzwa zwrócił uwagę, że do Klubu Konfederacji w Brzesku przynależą już 22 osoby, a kolejne rozważają przystąpienie do niego

– Rozpoczęliśmy już pierwsze inicjatywy. Jedną z nich jest zbiórka pieniędzy na budowę pomnika żołnierzy poległych w Dębnie. Planujemy kolejne – zapewniał.

Do Brzeska przyjechał też koordynator struktur Ruchu Narodowego w Małopolsce Tadeusz Adamczak oraz prezes RN w Tarnowie i powiecie tarnowskim Konrad Wójcikiewicz.

– Ruch Narodowy staje się potężną siłą w Konfederacji w okręgu tarnowskim. Dzisiejsze przyjęcie nowych członków daje szansę, że Konfederacja w naszym okręgu odegra znaczącą rolę w wyborach samorządowych i parlamentarnych – podkreślał Czesław Kwaśniak, organizator spotkania.

Organizator spotkania przypomniał, że w okręgu tarnowskim udało się zebrać około 10 tysięcy podpisów przed wyborami parlamentarnymi w ub. roku i zarejestrować listę kandydatów Konfederacji jako pierwszą w Polsce.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Dziadek

  19 września 2020 godzina 14:44

  Zdelegalizować w trybie pilnym! Stop szowinizmowi i zapędom skrajnie nacjonalistycznym!

 2. Avatar

  Młody

  28 września 2020 godzina 15:41

  Dziadek xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra