- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Radni Bocheńskiej Wspólnoty Samorządowej przeciwni zwiększeniu kosztów na rewitalizację Plant Salinarnych

- REKLAMA -

Trzyosobowy klub radnych Bocheńskiej Wspólnoty Samorządowej jest przeciwny zwiększeniu kosztów na rewitalizację Plant Salinarnych w Bochni. W tej sprawie radni wydali oświadczenie. Dokument trafił do redakcji portalu Bochnia Brzesko z bliska.

– Działając zgodnie z opiniami i postulatami mieszkańców Bochni,  sprzeciwiamy się szafowaniu  publicznymi pieniędzmi przy realizacji inwestycji miejskich, czego kolejnym przykładem będzie zbyt droga rewitalizacja Plant Salinarnych – czytamy w oświadczeniu, które podpisali: Damian Słonina,  Janusz Możdżeń,  Jerzy Lysy.

Radni zaapelowali do burmistrza o dokonanie – przed podpisaniem umowy –  radykalnej  korekty  w zakresie rzeczowo-finansowym rewitalizacji plant.

Pełna treść oświadczenia:

 

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Mars

  21 maja 2023 godzina 09:30

  Za 13 milionów można by odremontować 2 razy większe planty. Mieszkańcy-podatnicy są oburzeni, że ich pieniądze urzędnicy znowu chcą wydawać lekką ręką. Nie ma na to zgody panie Kolawiński. Decydenci w Bochni mimo wysokich pensji nie wiedzą co to znaczy gospodarność. Burmistrz mówi że na nic nie ma kasy ale lekko dokłada 4 miliony złotych na bez tego drogą inwestycję. Może komuś zależy aby inwestycje w Bochni były drogie.

 2. Avatar

  Brawo Jerzy i spółka

  22 maja 2023 godzina 13:21

  szaleją i rozrzucaja kasą bo to juz ostatnie miesiące beznadziejnej i zmarnowanej kolejnej kadencji przed emeryturką i dlatego im nie zależy…na opinii mieszkańców mądrzej i racjonalniej myślących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra