- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

PWSZ w Tarnowie szykuje publikację poświęconą nowatorskim rozwiązaniom technicznym

- REKLAMA -

Wydawnictwa PWSZ w Tarnowie zapraszają do udziału w publikacji naukowej, której wydanie planowane jest w ramach obchodów Roku Szczepanika, w organizację którego zaangażowana jest Uczelnia. Poza wspomnianym wydawnictwem, PWSZ zorganizuje m.in. targi innowacji oraz konferencję naukową. Szczegóły wszystkich przedsięwzięć zaprezentowane zostaną za kilka tygodni.

Publikacja poświęcona będzie nowatorskim rozwiązaniom technicznym znajdującym zastosowanie w różnych dziedzinach nauk. Nadrzędnym tematem publikacji uczynione zostają szeroko pojęte INNOWACJE.

Pragniemy, żeby inspiracja postacią Jana Szczepanika, przyczyniła się do stworzenia artykułów poświęconych współczesnym dokonaniom różnorodnych nauk, w tym ścisłych i technicznych, jak również dziedzin, w których nowatorskie pomysły wpływają na teraźniejszy i przyszły obraz świata. W zamyśle redakcji publikacja ma charakter interdyscyplinarny, jej celem jest prezentacja szerokiego spektrum współczesnej nauki i zainteresowań Autorów wyjaśnia dr hab. Eliza Krzyńska-Nawrocka, prof. Uczelni z Wydawnictw PWSZ.

– Propozycja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli nauk ścisłych i technicznych, ale  jesteśmy jednocześnie otwarci na reprezentantów innych środowisk naukowych, których artykuły stanowić mogą cenny wkład w om zagadnienie innowacji – dodaje dr hab. Rafał Kurczab, prof. Uczelni, Prorektor PWSZ ds Nauki i Rozwoju.

Publikacja ukaże się w naszych uczelnianych Wydawnictwach, które znajdują się na poziomie I (80 punktów) wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do publikacji, proszone są o wiadomość zawierającą propozycję tematu, którym chcą się zająć, przesłaną w terminie do 25 lutego 2022 r. na adres e-mail: wydawnictwa@pwsztar.edu.pl.

Na artykuły, przesłane na powyższy adres, przygotowane wg wskazówek redakcyjnych – wymogi edytorskie_ publikacja_Szczepanik_Innowacje_Tarnów2022 przedstawiciele PWSZ czekają w terminie 15 marca 2022 r.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra