Wydarzenia

Przyjaciele i znajomi żegnają Roberta Dzieżę. 42-latek zmarł w niedzielę

Jeszcze kilka tygodni temu mocno angażował się w sprawy Bochni. Był przewodniczącym zarządu osiedla św. Jana oraz jednym z inicjatorów akcji „Jedziemy nad Rabę”. Przegrał z chorobą, która ujawniła się zaledwie ponad miesiąc temu. Miał 42-lata.

– Trudno tu coś napisać, trudno jakieś słowa odnaleźć w tym smutku… nikt z nas nie może się z tym pogodzić. Zapamiętamy Roberta Wszyscy, jako uśmiechniętego, wartościowego, pełnego werwy, zaangażowanego w sprawy Bocheńskie, człowieka, który dawał z siebie wszystko, bo po prostu taki był – napisali jego przyjaciele , pomysłodawcy akcji „Jedziemy nad Rabę”.

Roberta Dzieżę pożegnało Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej.

– Rozsiewał wokół siebie dużo pozytywnej energii. Stowarzyszenie Bochniaków dostrzegało w Nim partnera do realizacji wspólnych przedsięwzięć i projektów. Niestety, życie pisze scenariusze, jakże odmienne od naszych oczekiwań. Musimy je przyjąć z pokorą.Rodzinie Zmarłego, Jego Przyjaciołom i Współpracownikom, Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej składa szczere wyrazy współczucia – czytamy we wpisie na FB.

Odszedł wspaniały człowiek, jedna z głównych nadziei na odnowę naszego miasta. Społecznik, które w pełni poświęcał się…

Opublikowany przez Maksymilian J. Truś Niedziela, 20 września 2020

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"W dniu 20 września odszedł od nas na zawsze nasz przyjaciel Robert Dzieża,…

Opublikowany przez Żubry Bochnia Poniedziałek, 21 września 2020

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Też Robert

    21 września 2020 godzina 20:40

    Ktoś odkrył jak rozbawić Boga – powiedz mu o swoich planach! Chodzi o to, że plany, marzenia, siły, energia, entuzjazm nawet w dobrej sprawie zawsze muszą być na drugim miejscu. Życie polega na stałym nastawieniu na Boga. To On decyduje. Postawa odmienna to może nawet szlachetny ale egoizm. Sam mam z tym problem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra