- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Premiera teledysku z bocheńskim akcentem „Wszystko gra” – WIDEO

- REKLAMA -

Kilka dni temu do sieci trafił teledysk rockowej ekipy „Futro z Ryby”. Zobaczcie – nie brakuje w nim bocheńskich akcentów zarówno w sferze muzyki, jak i samego klipu.

Grupa tworzy muzykę hard rockową z polskimi tekstami. Artyści uważają, że melodyjna, nieskomplikowana, wpadająca w ucho muzyka i energiczny wizerunek zespołu na scenie (dobry kontakt z publicznością i charyzmatyczny wokalista) to ich atuty.

„Wszystko gra” to numer, w którym gościnnie zagrał bocheński muzyk Piotr Lekki, który swoją partią na gitarze akustycznej dodał charakteru całej kompozycji. Z kolei sam klip został nagrany przez mieszkańców Bochni i Powiatu Bocheńskiego Michała Kołdrasa i Damiana Datę. Zdjęcia zostały zrealizowane m.in. w Miejskim Domu Kultury w Bochni.

 • Vocal – Adam „Cypis” Peters-Musiał
 • Bas: Paweł Lekki
 • Gitary: Marek Daniec, Marek Stefaniak
 • Bębny: Krzysiek Sroka
 • Realizacja audio: Piotr Lekki, Studio Leonardo27
 • Realizacja video: Dealmedia.pl – produkcja filmowa
 • Zdjęcia: Michał Kołdras & Damian Data
 • Montaż: Michał Kołdras
 • Akustyk:Piotr „Szacun” Krogulec
6 komentarzy

6 Comments

 1. KingCrimson

  11 kwietnia 2021 godzina 17:13

  To nie pierwszy raz, znowu dałem gaz………… kiedy przy mnie śpisz, jesteś blisko tak, i wszystko gra… itd itp
  Tekst grafomański, styl pomieszanie z poplątaniem, ni to Deep Purple, ni to Led Zeppelin, może prawie jak, ale prawie robi różnicę, co już w reklamie piwa można usłyszeć.
  Tak się zastanawiam czemu zamiast jakiegoś użytecznego zajęcia się imać, zdrowe chłopy za pseudo granie się biorą, propagują wzorce wątpliwe, picie,, panie wyginające śmiało ciało, akurat osobiście też taką słabość być może mam.
  Jakoś nie wpadłem w zachwyt, wolę Bacha posłuchać, Beethovena czy Mozarta, ci trzej się liczą, a futro z ryby, fachu nauczyć się zalecam, starość przyjdzie a ZUS na składki czeka, tu i teraz.

  • Enrique

   12 kwietnia 2021 godzina 09:50

   Ale bajdurzysz… Przynajmniej chłopaki coś robią, realizują swoje pasje, rozwijają się twórczo. Czym Ty możesz się pochwalić oprócz biernego słuchania muzyki i bezowocnego krytykanctwa?

   • Szumi dokoła las

    12 kwietnia 2021 godzina 10:32

    Młodzież musi się wyszumieć więc szumi, rozwijając się twórczo, tworząc muzykę ponadczasową, i wspierając brytyjski przemysł wódczany. Pomyśl zanim coś wybajdurzysz.

 2. xykama

  12 kwietnia 2021 godzina 08:32

  bleeee, fujjjj,

 3. Maciej Fischer

  13 kwietnia 2021 godzina 19:33

  Pani Redaktor – Małgosiu, bardzo lubię Piotrka Lekkiego, lubię i słucham i metalu i rocka, ale niestety dla mnie teledysk i pokazane w nim treści są dla mnie co najmniej żenujące i nie pisałbym o „bocheńskich akceptach”, bo zostanie ślad w internecie ludzie będą z Bochnią kojarzyć takie klimaty !

  • Kim

   14 kwietnia 2021 godzina 08:49

   Chłopcy malowani, preferują zdrowy tryb życia, w prawej ręce coś do popicia, w lewej do popalenia, to co prezentują ma tyle samo wspólnego z muzyką co węgiel kamienny z kamieniem węgielnym. Tylko demokracja północnokoreańska może taką patologię wyplenić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra