- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

POWIAT BOCHEŃSKI. Konkurs dla uczniów szkół średnich „Eko-Selfie z Klimatem”

- REKLAMA -

Chciałbyś zrobić coś dobrego dla naszej planety? Teraz masz okazję to zrobić i jeszcze wygrać fantastyczne nagrody! Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza do udziału w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Konkurs skierowany jest uczniów szkół średnich z terenu Powiatu Bocheńskiego i zachęca do promowania zachowań przyjaznych środowisku i przeciwdziałania zmianom klimatycznym!

Jak wziąć udział?

  1. Zrób zdjęcie lub nakręć krótki filmik (maksymalnie 30 sekund) promujący ekologiczne i przyjazne środowisku zachowania.
  2. Przesłać prace na adres b.macias@powiat.bochnia.pl lub dostarczyć na nośniku z dopiskiem „Eko-Selfie z Klimatem” na Dziennik Podawczy Starostwa Powiatowego w Bochni.

Nagrody:

Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi upominkami, a zwycięzcy otrzymają główne nagrody, które pomogą im w dalszym zaangażowaniu w ochronę naszej planety! Do zgarnięcia m.in. hulajnoga, howerboard czy głośniki.

Terminy:

  • Rozpoczęcie konkursu: [07.11.2023 r.]
  • Zakończenie konkursu: [30.11.2023 r.]
  • Ogłoszenie wyników: [14.12.2023 r.]

O czym warto pamiętać?

  • Twoje zdjęcie lub filmik powinny promować zachowania przyjazne środowisku, takie jak recykling, oszczędzanie energii, ograniczanie plastiku, sadzenie drzew, czy cokolwiek innego, co pomaga w przeciwdziałaniu zmianom klimatycznym.
  • Zachęcamy do oryginalności i kreatywności, więc baw się dobrze, tworząc swoje !

Dołącz do Eko-entuzjastów i weź udział w konkursie „Eko-Selfie z Klimatem”. Dziel się swoimi pomysłami na ekologiczne życie i pomóż nam chronić naszą planetę!

Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie znajdziecie na plakacie oraz w regulaminie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra