- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Pomóż odbudować boisko Piasta Łapanów! Czerwcowa powódź zniszczyła tam wszystko

- REKLAMA -

Działacze sportowi z klubu Piast Łapanów potrzebują pomocy. Chcą odbudować boisko, zniszczone podczas czerwcowej powodzi. To miejsce treningowe 140 zawodników zrzeszonych w ośmiu drużynach. Uruchomiono zbiórkę na Zrzutce.pl. Liczy się każda wpłata!

KLIKNIJ I POMÓŻ ODBUDOWAĆ BOISKO W ŁAPANOWIE

21 czerwca przez gminę Łapanów przeszła kilkumetrowa fala powodziowa. Zniszczeniu uległo wiele domów mieszkalnych, gospodarstw. Żywioł nie oszczędził również boiska piłkarskiego miejscowego klubu Piast Łapanów.

– Jest to nasze jedyne boisko. Klub obecnie szkoli około 140 zawodników zrzeszonych w 8 drużynach, zajęcia prowadzi 6 wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami UEFA i PZPN – zapewniają przedstawiciele klubu.

Uszkodzeniu uległy piłko-chwyty, murawa, bramki, boksy dla zawodników rezerwowych, ogrodzenie. Nurt wody porwał z „blaszaka” stroje treningowe, piłki, pachołki, tyczki, itp. Uszkodzeniu uległ areator, wertykulator, ciągnik do koszenia trawy.

– Pomimo pism do wielu instytucji państwowych niestety do tej pory nie uzyskaliśmy żadnego wsparcia oraz pomocy. W imieniu zarządu, zawodników serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę – podkreślają działacze sportowi z Piasta Łapanów i zapewniają – Zebrane środki w całości przeznaczymy na odbudowę obiektu, zakup sprzętu treningowego niezbędnego do normalnego funkcjonowania klubu.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Realista.

  07 października 2020 godzina 17:15

  Chętnie pomogę,jednak wasz trener bardzo negatywnie wypowiada się na temat ludzi z pis.Z tego co mi wiadomo to instytucje do których zwrócono się po pomoc to właśnie Pis.

  • Avatar

   Anonim

   13 października 2020 godzina 12:13

   Mamy 6-ciu trenerów-2 za KO 3 za Pis 1 za Konfederacją. Niestety takie jest wasze myślenie-kto nie jest za PIS nie ma szans na pomoc i wsparcie.

 2. Avatar

  Anonim

  10 października 2020 godzina 12:19

  Celna??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra