- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Policjanci zatrzymali 60-latka poszukiwanego listem gończym

- REKLAMA -

Policjanci zatrzymali 60-latka z Bochni poszukiwanego listem gończym. Na swoim koncie ma on wyrok za rozbój.

W marcu Sąd Okręgowy w Krakowie wydał list gończy za 60-letnim mieszkańcem Bochni. Mężczyzna był poszukiwany w związku z karą nałożoną za wymuszenia rozbójnicze.

W ramach akcji „poszukiwany” sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Podjęli oni szereg czynności, który pozwolił ustalić potencjalne miejsce pobytu 60-latka. Mężczyzna został zatrzymamy i trafił do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 1,5 roku.

W ostatnim czasie policjanci z Bochni zatrzymali dwóch innych poszukiwanych mężczyzn. W lutym 36-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wieliczce. Mężczyzna miał do odbycia karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Również w lutym zatrzymali 24-latka z Bochni, który był poszukiwany do odsiadki za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Obie decyzje zostały wydane przez Sąd Rejonowy w Bochni. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi teraz prawie 2,5 roku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra