Burmistrz Stefan Kolawiński i prezes kopalni Maciej Kuszlik podpisali list intencyjny o rozszerzeniu wzajemnej współpracy pomiędzy miastem i kopalnią w zakresie turystyki i promocji. Dokument daje możliwość zdynamizowania współpracy pomiędzy stronami listu intencyjnego.
Kopalnia soli stanowi dziedzictwo historyczne naszego miasta, pomnik historii i zabytek klasy UNESCO, a wszelkie obecnie zachodzące zmiany w przestrzeni miejskiej i cały proces rewitalizacji opiera się na swoistym kodzie genetycznym miasta, jakim jest górnictwo solne.
Podpisany list intencyjny to dodatkowy impuls dla obustronnej współpracy w zakresie realizacji przedsięwzięć i projektów dotyczących promocji i turystyki również z miastami partnerskimi Miasta Bochnia oraz podmiotami współpracującymi z Kopalnią Soli Bochnia.
List intencyjny będzie dodatkowym impulsem do realizacji wspólnych działań w ramach PR, kolportażu materiałów promocyjno-informacyjnych i wydawnictw dostępnych na różnych nośnikach. Wspólne przedsięwzięcia będą miały na celu rozwijanie oferty turystycznej Gminy Miasta Bochnia i Kopalni Soli Bochnia.
Podczas spotkania burmistrz Stefan Kolawiński podziękował prezesowi Maciejowi Kuszlikowi za merytoryczne wsparcie i pomoc przy realizacji rewitalizacji centrum naszego miasta.
Benyyy
28 października 2021 godzina 22:00
A górników macie za nic dopłaty do najniższych krajowych żenada może jakiś prawnik wkoncu za to się weźmie