- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Od jutra zmiana organizacji ruchu w centrum miasta MAPA

- REKLAMA -
Fot. Grzegorz Paluchowski

Od wtorku zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zamknięta zostanie droga wojewódzka biegnąca wzdłuż pierzei zachodniej rynku czyli ulica obok domu towarowego i delikatesów PSS Społem.

Kierujący chcący dotrzeć do ul Kraszewskiego po wprowadzeniu tej organizacji ruchu będą zmuszeni jadąc od Krakowa kierować się na ul. Kościuszki następnie na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacja świetlną skręcić w lewo na ul Kraszewskiego.

– Dla dostawców i mieszkańców na ulicy Wolnica dopuszczony będzie dojazd od strony ulicy Różanej, a sama ulica Wolnica będzie ulicą „ślepą”. Z ulicy Różanej kierować się należy w prawo do ul Kazimierza Wielkiego – czytamy w przesłanym komunikacie.

Dopuszczony będzie także skręt w lewo i tak dojazd do Placu Świętej Kingi, a później Szewskiej i Kraszewskiego. Ten przejazd będzie możliwy jedynie dla samochodów osobowych i ewentualnie małych samochodów dostawczych.

Wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu jest wymagane w związku z realizacją  kolejnego etapu prac rewitalizacyjnych w ścisłym centrum Bochni – przekonują przedstawiciele magistratu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra