- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

NOWY WIŚNICZ. Zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych dyplomantów PLSP – DUŻO ZDJĘĆ

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Było dużo pochwał, gratulacji, ale też wzruszeń. Dziś w sali internatu PLSP w Nowym Wiśniczu odbyło się spotkanie podczas którego zostały wręczone dyplomy ukończenia szkoły i uzyskania tytułu plastyka. Odebrało je 31 uczniów klasy, w której realizowane były trzy specjalizacje: Ceramika Artystyczna, Fotografia Artystyczna i Renowacja Elementów Architektury.

Spotkanie wzbogacił program artystyczny „Kiedy artyści się spotykają…” wg scenariusza Zofii Malec i w wykonaniu jej koleżanek i kolegów z klas pierwszych.

Nagrody:

Dyplom z wyróżnieniem (świadectwo z biało-czerwonym paskiem czyli średnia ocen z całego cyklu i dyplomu od 4,75) i osiągnięcia artystyczne odebrały: Magdalena Berdychowska, Martyna Fudala, Sara Rydzyńska, Małgorzata Obrał, Sara Szeliga, Wiktoria Ślusarek,  Julia Fliśnik, Maria Czachura, Ewa Mąka, Michalina Roczniewska. 

Nagrody za osiągnięcia artystyczne odebrali: Martyna Kowalik, Krystian Łęczycki, Jasiek Górczyk, Agnieszka Kowalska, Agnieszka Oleksik, Bartłomiej Gładysz, Michalina Wnęk, Daria Mirska. 

Wychowawczynią klasy była: Katarzyna Chorąży.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra