- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nowy ambulans dla brzeskiego szpitala

- REKLAMA -

Do Szpitala Powiatowego w Brzesku a dokładnie do Zespołów Ratownictwa Medycznego SPZOZ w Brzesku trafi nowy ambulans. Jego zakup będzie możliwy dzięki przekazaniu przez premiera Mateusza Morawieckiego środków finansowych z rezerwy budżetowej.

Tę dobrą wiadomość przekazała dziś poseł Józefa Szczurek-Żelazko podczas spotkania ze starostą Andrzejem Potępą oraz dyrekcją szpitala i przedstawicielami oddziałów.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  gość

  29 czerwca 2022 godzina 07:30

  Likwidacja zespołów 3-osobowych to porażka nie tylko w Brzesku ale i w kraju ,nikt z osób decyzyjnych nie myśli o zdrowiu i życiu pacjentów zwłaszcza wielourazowych .Po śmieci /z całym szacunkiem dla panów /jeżdżą we trójkę .widocznie podatnik gorszy od śmieci.Ambulans to tylko samochód nic nie warty bez ratowników medycznych,może kiedyś ktoś to w końcu zrozumie.

 2. Avatar

  ja

  29 czerwca 2022 godzina 09:37

  Dlaczego nikt z redakcji nie zainteresuje się dlaczego tak jak w Bochni i w Brzesku działają zespoły ratownictwa medycznego dwu osobowe skoro fundusz daje kasę na trzy osobowe .Wartość pieniądza jest wyższa od wartości zdrowia?????? chyba że to już nikogo nie obchodzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra