- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Nieszkowice Małe, Stradomka. Intensywne prace na drogach powiatowych!

Trwają prace za blisko 3,5 miliona złotych, przy rozbudowie dróg powiatowych w Nieszkowicach Małych i Stradomce. Do tej chwili drogowcy poszerzyli jezdnię do 6 metrów, położyli na niej warstwę profilową i wiążącą, umocnili rowy korytkami i ażurami jak również wykonali zjazdy indywidualne oraz mur oporowy.

– Przed nami jeszcze położenie ostatniej warstwy asfaltowej, poboczy oraz oznakowania zarówno poziomego jak i pionowego – wyjaśnia Adam Korta starosta bocheński.

Realizacja zadania jest możliwa dzięki dofinansowaniu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wartość prac to prawie 3,5 miliona złotych z czego ponad 1,8 miliona to dofinansowanie, ponad 800 tysięcy to wkład powiatu bocheńskiego, a 796 tysięcy to wkład gminy Bochnia.

Inwestycja zostanie zrealizowana do końca września.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  bingo

  10 lipca 2020 godzina 20:12

  Czy to jest ta inwestycja na ktorą Bzdeku zakazał swoim radnym dawać kasę i?
  Więc spolegliwi radni zabrali pieniadze.
  A potem okazało sie że dokuczyli nie tylko Muszkieterowi Kowalskiemu lecz także ….bzdekowemu prżewidniczacemu rady z Gierczyc, ha, ha, ha.
  I wtedy Bzdeku kazał radnym z powrotem przekazać kase dla powiatu . Więc oni potulnie przekazali. I wyszli na idiotów.
  Tym większy szacun dla pana Witka, ktory razem z Panem Wróblem i Panem Cefalem walczyli aby ta inwestycja została wykonana.
  Bzdekowcy pamiętajcie – barania spolegliwość nie popłaca . Potem trzeba świecić oczami.

 2. Avatar

  Anonim

  12 lipca 2020 godzina 07:05

  A co zrobił Pan radny Trzoslo z sąsiedniego Siedlca on także uczestniczył w akcji przeciw własnym mieszkańcom przecież to rodowity Buczyniok?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra