- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Napadli na pracownika jednego z lokali w centrum Bochni i zabrali mu wszystkie pieniądze

- REKLAMA -

Nawet po 12-lat więzienia grozi 37-latkowi i jego dwa lata młodszemu koledze, którzy napadli na pracownika jednego z lokali w centrum miasta i zabrali mu wszystkie pieniądze. Do tego zdarzenia doszło pod koniec stycznia, teraz policjanci zatrzymali obu mieszkańców Bochni. Usłyszeli już zarzuty, wkrótce staną przed sądem.

Pod koniec stycznia br. w jednym z lokali w centrum Bochni doszło do rozboju. Z policyjnych ustaleń wynika, że dwaj mężczyźni napadli na pracownika jednego z lokali, a następni ukradli znajdującą się tam gotówkę.

– Intensywne ustalenia śledczych doprowadziły do wytypowania sprawców przestępstwa. Podejrzani to dwaj mieszkańcy Bochni w wieku 37 i 35 lat. Mężczyźni ukrywali się – poinformował sierż. szt. Daniel Bułatowicz, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

Mimo to policjanci ustalili miejsce ich pobytu, obaj zostali zatrzymani, usłyszeli już też zarzut rozboju. Decyzją sądu trafili do aresztu w którym spędzą najbliższe trzy miesiące. Grozi im do od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra