- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Minister Paweł Wdówik Pełnomocnik Rządu ds Osób Niepełnosprawnych odwiedził dziś ŚDS w Cerekwi ZDJĘCIA

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Od wizyty w Środowiskowym Domu Samopomocy Fundacji im. św. Brata Alberta rozpoczął wizytę na Bocheńszczyźnie minister Paweł Wdówik Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.

Paweł Wdówik spotkał się z wychowankami ŚDS w Cerekwi, odwiedził też wszystkie pracownie działające w tej placówce uruchomionej pod koniec ubiegłego roku.

Minister Wdówik przyjechał na Bocheńszczyznę na zaproszenie poseł Józefy Szczurek-Żelazko. W programie wizyty oprócz spotkaniaw Cerekwi, jest także konferencja prasowa w bocheńskim Starostwie Powiatowym dotyczącą działań na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami. W planach jest jeszcze wizyta w Warsztatach Terapii Zajęciowej w  Brzesku.

W Środowiskowym Domu Samopomocy Fundacji im. św. Brata Alberta w Cerekwi ministrowi towarzyszyły posłanki: Józefa-Szczurek-Żelazko i Urszula Rusecka, starosta Adam Korta, radny powiatowy Józef Mroczek, Elżbieta Paczyńska dyrektor PCPR w Bochni oraz ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Gapcio

  18 maja 2022 godzina 20:24

  Może by się pan zajął tym co jest naprawdę istotne a nie łaził po cerkwiach przecież to jest parodia niepełnosprawni w Polsce umierają z głodu i braku leków a wy co robicie nic tylko emeryci i emeryci a co z nami niepełnosprawnymi ludźmi

  • Avatar

   zdegustowany

   11 czerwca 2022 godzina 10:17

   Otworzysz lodówkę, a tam kto?- szczurek i kolejna z doborowego towarzystwa Rusecka, podobno jedna frakcja- ta pani Szydło. Pani premier- robią pani krzywdę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra