- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Łazy. Usiadł za kierownice bmw, mimo że miał zakaz prowadzenia pojazdów

- REKLAMA -

Policjanci bocheńskiej drogówki zatrzymali 24-latka, który pomimo zakazu prowadzenia pojazdów kierował osobowym bmw. Ponadto badanie narkotestem wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków. Już wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem, a przestępstwa, których się dopuścił zagrożone są karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (2.06), tuż po godzinie 21.00 policjanci wydziału ruchu drogowego z Bochni, w Łazach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem bmw.

-Zachowanie 24-letniego mieszkańca powiatu bocheńskiego wzbudziło podejrzenie policjantów, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Badanie stanu trzeźwości 24-latka wykazało, że w świetle prawa jest trzeźwy (wynik badania 0,06 promila), ale już badanie wykonane narkotestem wykazało w organizmie mężczyzny amfetaminę- wyjaśnia Łukasz Ostręga, rzecznik prasowy KPP w Bochni.

To nie był koniec kłopotów młodego kierowcy, gdyż po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

Losem 24-latka już wkrótce zajmie się sąd, a za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra