- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Krzysztof Nowak szefem Platformy Obywatelskiej na Bocheńszczyźnie ZDJĘCIA

- REKLAMA -

W sobotę w 240 lokalach na terenie całego kraju odbyły się wybory powszechne, w których członkowie Platformy Obywatelskiej RP mogli oddawać głosy na przewodniczącego PO oraz przewodniczących regionów i powiatów, a także do władz regionalnych i powiatowych.

W wyborach w powiecie bocheńskim członkowie PO wybrali na przewodniczącego powiatu Krzysztof Nowaka, dotychczasowego szefa struktur powiatowych, a także 20 członków rady powiatowej i 2 delegatów do rady regionalnej.

Wybory powszechne w powiecie poprzedziły wybory w 5 kołach na terenie Bochni i powiatu. Przewodniczącym największego koła PO w powiecie, obejmującym miasto Bochnia został Wojciech Pietras. Maraton wyborczy w PO zakończą wybory nowych zarządów na szczeblach krajowym, regionalnym i powiatowym.

2 komentarze

2 Comments

  1. Eugeniusz Konieczny

    24 października 2021 godzina 14:42

    Gratuluję wyboru na przewodniczącego struktur powiatowych Platformy. Życzę jak największej skuteczności w działaniu oraz codziennej pomyślności. Łączę pozdrowienia.

  2. Andi33

    25 października 2021 godzina 16:04

    Życzę Platformie szybkiego rozkładu na części pierwsze… już nigdy PO u władzy, nigdy więcej okradania Polaków i kłamstw w niespełnionych obietnicach. Tusk twierdzący, że Polskość to nienormalność już ledwo zipie, co dopiero miernoty z PO w Bochni. Oby jak najdłużej rządziła Zjednoczona Prawica i szybko rosła świadomość ludzi o Tusku i jego sierotach z PO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra