- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kacper Głód na czele tarnowskiego okręgu Młodych dla Wolności sekcji młodzieżowej Partii KORWiN

- REKLAMA -

Sekcja młodzieżowa Partii KORWiN – Młodzi dla Wolności powołała nowy zarząd w okręgu tarnowskim, do którego należy również Bochnia. Na czele zarządu stanął jako prezes Kacper Głód, wiceprezesem został Jakub Maniak.

Młodzi dla Wolności to największa wolnościowa struktura młodzieżowa w Polsce. W całym kraju do organizacji przynależy ok. 1600 członków. MdW stanowi sekcję młodzieżową Partii KORWiN. Młodzieżówka zrzesza sympatyków idei konserwatywno-liberalnej w wieku od 15 do 26 lat.

Obszar okręgu 15, w którym powołany został nowy zarząd, obejmuje teren miasta Tarnowa oraz powiatów bocheńskiego, brzeskiego, tarnowskiego, dąbrowskiego, proszowickiego i wielickiego.

W skład Zarządu Okręgu weszli Kacper Głód oraz Jakub Maniak. Prezes Kacper Głód to student Politechniki Krakowskiej pochodzący z Bochni, a urodzony w Tarnowie. Aktywnie działa w strukturach Młodych dla Wolności od 2020 roku. Do tej pory pełnił funkcję sekretarza w Okręgu Kraków. Działa również w Partii KORWiN, której jest członkiem jak i w Klubie Konfederacji Bochnia. Uczestniczył także w IV kadencji Parlamentu Młodych RP jako młodzieżowy poseł.

Jakub Maniak, który został wiceprezesem okręgu to urodzony w Tarnowie 20-latek. Na co dzień uczęszcza do Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia na zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Prywatnie interesuję się historią, polityką i motoryzacją. Z Januszem Korwin-Mikkem sympatyzuje od wyborów w 2015 roku.

– Naszym celem jest szerzenie idei konserwatywno-liberalnej na terenie okręgu tarnowskiego. Zamierzamy przeprowadzać wiele ciekawych akcji oraz działań zarówno w terenie, jak i w internecie. W planach mamy organizację spotkań, na których będzie można zapoznać się z naszą bieżącą działalnością oraz poznać członków naszej drużyny. Gorąco zachęcam do wstępowania w nasze szeregi wszystkich młodych, dla których wolność jest kluczową wartością w życiu – podkreśla Kacper Głód.

Młodzi dla Wolności Tarnów oraz Partia KORWiN zapraszają na otwarte spotkanie sympatyków, które odbędzie się już w najbliższą środę 23.02 o godz. 18:30. Wydarzenie będzie miało miejsce w biurze poselskim Konrada Berkowicza przy ul. Starodąbrowskiej 4 w Tarnowie.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra