- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W Bochni Konfederacja wysłała w Kosmos Pit-37 – WIDEO

- REKLAMA -

Dziś na bocheńskim Rynku przedstawiciele Konfederacji zorganizowali happening podczas którego wysłali w Kosmos Pit-37. – Obiecuję Państwu, że jeżeli w październiku Państwo wybierzecie mądrze, to my zbudujemy kosmodrom i nadamy temu „Pit-owi” i wszystkim „Pit-om” 37 i 36 drugą prędkość kosmiczną, tak, aby mogły opuścić naszą Galaktykę – zapewniał podczas spotkania Radosław Macoń prezes tarnowskiego okręgu partii Nowa Nadzieja organizator happeningu.

Spotkanie zorganizowano nie przez przypadek 2 maja, czyli w ostatnim dniu składania deklaracji podatkowych.

– Podatek dochodowy jest karą za naszą pracę. Jest to najbardziej niemoralny podatek, który bazuje na owocach pracy. Na owocach tego, co Polacy są w stanie wypracować – podkreślał podczas spotkania Kacper Głód, sekretarz tarnowskiego okręgu Nowej Nadziei.

Organizatorzy happeningu przygotowali duży formularz „Pit”

-Jest na nim napisane „Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu”. Zwłaszcza to określenie zeznanie jest tu szczególnie istotne. Tym jest właśnie podatek dochodowy, musimy zeznawać ile i z jakiego tytułu osiągamy dochód. Musimy wyspowiadać się państwu z tego, w jaki sposób zarabiamy na swoje życie – podkreślał podczas spotkania Karol Pęczek członek Rady Krajowej Partii Nowa Nadzieja.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  STOP

  02 maja 2023 godzina 21:41

  Żeby tylko wyborcy Was nie wysłali w kosmos. Populizm i nic więcej.

 2. Avatar

  Kim TenChuj

  04 maja 2023 godzina 00:49

  Rozumiem, ze ty uwielbiasz placic wszystkie podatki jakie naklada na ciebie twor zwany panstwem? Takiego obywatela to ze swieca szukac i jeszcze Order Orla Bialego dac; skoro Zelenski dostal to ty przeciez nie gorszy a i wincy dla PRL bis zrobiles niz on placac podatki…a i politycy tez musza z kogos zyc, co nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra