- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Józefa Szczurek-Żelazko: Dziękuję wszystkim pracownikom szpitala: byłym i obecnym. Jesteście wspaniali…

Fot. Biuro poselskie Józefy Szczurek-Żelazko
- REKLAMA -

Poseł Józefa Szczurek-Żelazko pożegnała się z pracownikami brzeskiego szpitala. Na swoim profilu FB zamieściła post, w którym dziękuje za współpracę.

– Marzec z wielu powodów był dla mnie jednym z ważniejszych miesięcy w moim życiu. W tym czasie wydarzyło się wiele dobrego, chociażby przyjście na świat mojej kolejnej kochanej wnuczki – pisze poseł Józefa Szczurek-Żelazko.

„W marcu zakończył się też bardzo ważny dla mnie etap. Po prawie 20 latach formalnie rozstałam się ze stanowiskiem dyrektora Szpitala Powiatowego w Brzesku, chociaż w ostatnich czterech latach, ze względu na obowiązki w Ministerstwie Zdrowia, moja praca w szpitalu, miała nieco inny charakter. Mimo, że fizycznie nie mogłam tu być, służyłam radą i wsparciem”.

-W szpitalu przez  te wszystkie lata  dane mi było pracować ze wspaniałymi ludźmi, którym serdecznie dziękuję. Razem zmienialiśmy nasz szpital, poszerzając jego działalność i modernizując go, dla dobra pacjentów – czytamy.

 

„Rozstając się, że szpitalem zamykam za sobą pewien etap. Były to dla mnie niezapomniane lata, w trakcie których spotkałam wielu wspaniałych ludzi, którym na sercu – podobnie jak mi – leżało dobro brzeskiej lecznicy.

Jestem wdzięczna losowi, że związał mnie zawodowo ze szpitalem w Brzesku . Dziękuję Wszystkim pracownikom szpitala: byłym i obecnym. Jesteście Wspaniali…”

Na sam koniec obiecuję, że pełniąc mandat Posła nadal będą działać na rzecz Szpitala Powiatowego w Brzesku!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra