- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jechał całą szerokością drogi i obijał się o krawężniki. Okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu we krwi

- REKLAMA -

Ponad 3 promile alkoholu miał mężczyzna, który w środę rano wsiadł za kierownicę fiata seicento. Został zatrzymany przez innych kierowców w Krzeczowie i oddany w ręce policjantów.

W środę (12.08 br.) tuż po godzinie 9.00 bocheńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierującego. Wzorowa postawa obywatelska dwóch mężczyzn, którzy nie wahali się zatrzymać nietrzeźwego kierowcy zasługuje na wyrazy uznania i jest wzorem jak powinniśmy zachować się w takiej sytuacji.

Według relacji świadków kierowca fiata seicento jechał w stronę Krzeczowa całą szerokością drogi, zjeżdżał na przeciwny pas ruchu i uderzał w krawężniki. Inni kierowcy widząc tor jazdy fiata, postanowili natychmiast zadziałać, by nie doszło do tragedii. Mężczyzna zmuszony do zatrzymania się zjechał na przydrożny parking, gdzie uniemożliwiono mu dalszą jazdę. Następnie na miejsce wezwano policjantów, którym przekazano kompletnie pijanego kierowcę.

Kierowca fiata, 52-letni mieszkaniec powiatu bocheńskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości sąd może zasądzić wobec 52-latka karę pozbawienia wolności do 2 lat. Ponadto mężczyźnie grozi wysoka kara finansowa i utrata uprawnień do kierowania na wiele lat.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra