- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA RZEZAWA. W Borku powstanie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Jest już gotowa koncepcję Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Borku. Jeszcze w tym roku powstanie pełna dokumentacja, samorząd chce uzyskać też wszystkie konieczne pozwolenia.

– To oznacza, że jesteśmy coraz bliżej realizacji tego ważnego przedsięwzięcia. Dzięki nowemu punktowi będziemy mogli skuteczniej segregować odpady i przyczynić się do ochrony naszej pięknej gminy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom za ich ciężką pracę i wsparcie w tym projekcie. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszej społeczności i naszego środowiska – podkreśla Mariusz Palej, wójt gminy Rzezawa.

13 komentarzy

13 Comments

 1. Avatar

  złośliwy krytyk

  22 lutego 2024 godzina 11:19

  Nie wystarczyła by sama informacja ? Ta fotografia cale nie jest potrzebna bo wszyscy wiedzą jak wygląda wójt w Rzezawie ! Co za charakter …….

 2. Avatar

  michał

  22 lutego 2024 godzina 13:20

  Stara gwardia chce wrócić do Rzezawy!

  Może trzeba coś napisać o kandydatkach starej gwardii która chce po 10 latach powrócić do Rzezawy. Ekipa Góra+Biernat+Koczanowski+młody Słonina samo mówi za siebie.
  Pan Góra 5 lat temu kazał się nazywać starostą – mieli większość w radzie powiatu i to spieprzyli – pycha kroczy przed upadkiem. On ma być tym „dobrym policjantem” a coś chyba ma na sumieniu ws ostatnich akcji kościelnych i nie tylko. Kto go poznał to wie że to fałszywy człowiek, z jednej strony poklepuje cię po ramieniu a zaraz wbija ci sztylet. Dla stanowiska wszystko zrobi. Pcha się na stanowisko wójta – czyżby PIS już się na nim wyznał i nie wystawi go do powiatu? Fałszywy człowiek tylko umie obsługiwać swoją komórkę. Drugi z ekipy Biernat – który dobry prawnik pcha się do samorządu? Cienki z niego prawnik. On ma być tym „złym policjantem”, przejął pałeczkę po Rachwale z Jodłówki. Buzie to on ma. Izba dyscyplinarna radców prawnych z Krakowa już się nim chyba zajmuje. Po ostatnich wyborach które przegrał z Palejem do dnia dzisiejszego nie może sobie przyswoić. Fałszywy i zawistny z niego człowiek. Motto jest ich takie : jeden z nich wygrywa stołek wójta a drugi zostaje wice wójtem. Trzeci z ekipy Koczanowski – ma super pracę w Krakowie więc chyba musiał wystartować w podziękowaniu za pracę i chce rozbić głosy. Ale on chyba nie jest taki czysty. Smród z Nowego Wiśnicza gdzie wcześniej pracował jako sekretarz ciągnie się cały czas. Ciekawe czy prezes tam gdzie pracuje wie o tym? On jest tego pokroju – sami oceńcie – jak potrzebował pomocy po Nowym Wiśniczu to z podkulonym ogonem i okresie zawieszenia był bardzo grzeczny ale teraz pokazuje co potrafi. Czwarty z ekipy – młody Słonina, ustawia go stary Słonina chcąc go wprowadzić po nazwisku. To jest chyba najlepszy z nich przekręt. Smród z zagranicy dalej czuć. Tatuś zapomniał jak go ratował przed organami władzy i on chce być wójtem. Stary Słonina od 10 lat jest radnym powiatowym – co on dla naszej gminy zrobił ? Nic, tylko hamuje wszystkie inwestycje które powiat mógłby zrobić w gminy. Działa na niekorzyść swojej gminy.
  Oto cały przegląd starej gwardii.

  • Avatar

   Mieszkaniec

   22 lutego 2024 godzina 17:16

   Panie Michale, a obecny gwardzista nie startuje? Bo zabrakło parę słów prawdy.

   • Avatar

    Jman

    23 lutego 2024 godzina 15:46

    A co ze schroniskiem Panie Jaśnieszanowny Wójcie? Koło tych biednych zwierząt będą teraz przejeżdżać dziesiątki cieżarowek dziennie? Ale co dobro zwierząt obchodzi krawaciarza…

  • Avatar

   Anonim

   22 lutego 2024 godzina 20:14

   Ok

  • Avatar

   Ja

   22 lutego 2024 godzina 22:25

   Popieram pana

  • Avatar

   Ja

   22 lutego 2024 godzina 22:27

   Popieram pana ,Bravo

  • Avatar

   Obserwator

   24 lutego 2024 godzina 20:39

   Przecież to są pomówienia, słowa bez pokrycia, na wszystkich portalach piszesz to samo, chyba grunt się pali pod nogami, nie martw się, znajdą cię i postawią przed odpowiednim organem.

 3. Avatar

  rzezawiak

  22 lutego 2024 godzina 15:26

  Powtarzasz się człowieku , już pisałeś o tym na …. Napisz coś innego ! A tak na marginesie co do tej gwardii to siejesz propagandę i plotki , nie masz aktualnych wiadomości ! Używasz nazwisk , a obowiązuje RODO do tego rozsiewasz nieprawdziwe informacje o tych co piszesz ! Uważaj żebyś nie musiał ich odszczekiwać przed odpowiednimi organami – są na to paragrafy !

  • Avatar

   Czytelniczka

   23 lutego 2024 godzina 07:03

   Od kiedy RODO obowiązuje w przypadku osób publicznych?

   • Avatar

    z sąsiedniej gminy

    23 lutego 2024 godzina 09:07

    Proszę pomyśleć najpierw , kto tu jest osobą publiczną w ocenie RZEZAWIAKA ! Uważam ,że osoby, które wymienia z nazwisk zostały oczernione bo nikt z nich na chwilę obecną nie mA STATUSU OSOBY PUBLICZNEJ ! Osoby publiczną w gminie Rzezawa na I miejscu jest Wojt ! Tyle w temacie !

 4. Avatar

  wiols

  23 lutego 2024 godzina 06:53

  Obecny gwardzista startuje- wszak mieszkańcy błagają go żeby startował ! Ma tych swoich wazeliniarzy na których moze liczyć!

 5. Avatar

  Dość tego lansu

  24 lutego 2024 godzina 00:01

  Znowu ten chwalipięta się lansuje,aż się niedobrze robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra