- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

GMINA DRWINIA. Wójt przyznał dotacje dla klubów sportowych. Zobacz, kto ile dostał?

W oparciu o wnioski złożone w ramach ogłoszonego naboru przyznane zostały dotacje dla klubów sportowych działających na terenie gminy Drwinia.

Wsparcie otrzymały:

 • Gminny Klub Sportowy Drwinia                   –  93 500 zł
 • Klub Sportowy „Promień”  Mikluszowice      –  44 000 zł
 • Klub Sportowy „Żubr” Gawłówek                  –  24 200 zł
 • Ludowy Klub Sportowy „Raba” Niedary        –  22 000 zł

Fundusze maja być przeznaczone na poprawę warunków uprawiania sportu przez zawodników w klubach, a także zwiększenie dostępności mieszkańców do działalności sportowej prowadzonej przez kluby w 2024 roku.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Klub

  24 lutego 2024 godzina 06:57

  Gmina Drwina dla 4 klubów przeznacza ok 180 tys. zł, Gmina Bochnia dla chyba 6. tylko 150 tys. zł. Kwota ta nie zmienia się od chyba 8-10 lat mimo że inflacja jest ogromna w tym czasie. Na dodatek Gmina Bochnia dopiero ogłosiła konkurs na składanie ofert czyli podział środków będzie za jakieś 1,5 mies. Takie podejście doprowadzi do upadku tych klubów…..

  • Avatar

   Bzdek - zły gospodarz

   25 lutego 2024 godzina 21:16

   Ale wójtem gminy Bochnia jest Bzdeku – niegdyś wuefista z Krzeczowa. Jest wójtem ale wkrótce go ludzie pogonią. Za b.wysokie podatki, które płacimy nawet od szop i komórek . Za ogromne zadłużenie gminy. Za potwornie drogie inwestycje. Za łamanie przepisów budowlanych co doprowadziło do pożarów w szkołach w Baczkowie i Brzeźnicy zakończonych ewakuacja dzieci na śnieg i mróz. Za szantażowanie i poniewieranie radnych którzy go krytykowali . Za atmosferę podejrzliwości którą wprowadził w UG i podległych mu instytucjach. Za dziwne wyjazdy z zastępczynią na koszt podatników. Za obiadki w restauracjach w godzinach pracy. itd, itp.

 2. Avatar

  Jasny Pieron

  28 lutego 2024 godzina 03:46

  I znowu Go wybierzecie ,po co tyle gadania!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra