Wybory parlamentarne 2019

Gm. Bochnia. Wójt Marek Bzdek przestraszył się? Wpis na FB został usunięty, ale proces i tak będzie!

Marek Bzdek usunął wczorajszy wpis na FB, w którym brak dotacji dla Orkiestry Baczków połączył ze Stanisławem Bukowcem. Środowy wpis spotkał się z ostrą reakcją radnego. Dziś rano wójt zamieścił na FB oświadczenie. Nie przeprasza w nim za swoje słowa, tylko tłumaczy, że … nie miał racji.

„W nawiązaniu do mojego wczorajszego wpisu dotyczącego ubiegania się o dofinansowanie Orkiestry Baczków ze środków z Urzędu Marszałkowskiego z przykrością stwierdzam, że wniosek w tej sprawie został odrzucony ze względów formalnych.

Jednocześnie wskazuję, że treść mojego wczorajszego posta nie miała charakteru agitacji wyborczej ani nie miała związku z trwającą kampanią wyborczą, lecz była wynikiem otrzymania w dniu 1 października informacji o nieprzyznaniu dofinansowania dla Orkiestry Baczków na zakup strojów.

Nie chcąc zaszkodzić w żaden sposób w kampanii wyborczej Pana Radnego przedmiotowa wypowiedź została usunięta z mojego profilu na portalu Facebook. Również reprezentuję pogląd, że ważne jest, aby bocheńszczyzna miała swojego przedstawiciela w Parlamencie.”

W nawiązaniu do mojego wczorajszego wpisu dotyczącego ubiegania się o dofinansowanie Orkiestry Baczków ze środków z…

Opublikowany przez Marek Bzdek Czwartek, 3 października 2019

A co na to Stanisław Bukowiec?

– Nadal aktualne jest moje wczorajsze oświadczenie. Zdecydowałem się złożyć pozew w trybie wyborczym – zapewnia.

ZOBACZ co napisał na FB wójt Marek Bzdek:

13 komentarzy

13 Comments

 1. Anonim

  03 października godzina 09:29

  Niestety, ten caly wojt nie zna slowa „przepraszam”. Czassie wrocic do przedszkola

 2. Kolo

  03 października godzina 09:42

  Panie Bukowiec, niech pan nie odpuszcza. To nie pierwszy raz kiedy wójt publicznie oczernia kogoś niesłusznie. Trzeba walczyć o swoje dobre imię.

  • Ggh

   03 października godzina 10:46

   Wypadalo by przeprosic Bukowca a nie powiedziec ze sie zle informacje napisalo

  • Ciekawski

   03 października godzina 11:12

   Trzymam kciuki za Pana Bukowca w wyborach i w tej batalii przeciw Bzdekowi. Niech Pan mu ukróci nosa i pokaże gdzie miejsce tego wuefisty !! Ja się ciagle pytam, jak taki człowiek został dyrektorem w największej szkole w powiecie – mechaniku za rządów Platformy i Pająka.

 3. Z okolicy

  03 października godzina 10:30

  Kolejny bolesny strzał w kolano…Panie wojcie jak tak dalej pojdzie to bedzie Pan musial strzelac w kolana Pani Makowskiej a szkodaby bylo….bo ładne kolana ma

 4. Mieszkaniec gminy

  03 października godzina 11:01

  Patrząc na wszystkie dotychczasowe poczynania panującego nam wójta, to nie sądzę aby ten człowiek potrafił przeprosić. A do redakcji – genialnie dobrane zdjęcie…

  • Zawiedziony

   03 października godzina 11:40

   Marlenka, jako autorka watpliwego kolejnego sukcesu wójta jakoś niewidoczna, a przeciez pokazywać się lubi w różnych okolicznościach.

  • Rafik

   03 października godzina 11:45

   Zdjęcie ze słynnego zebrania w Stradomce. Od tamtej pory Pan wójt do Stradomki już nie przyjeżdża ;D

   • Obsrwator

    03 października godzina 15:46

    Chyba wójt w Stradomce zjadł żabę i to ropuche

 5. Rico

  03 października godzina 15:37

  Pytanie mam takie czy w bajce pingwiny z Madagaskaru obok głównych bohaterów, jakąś drugoplanową rolę gra królik?

 6. Patryk D

  03 października godzina 15:45

  Marek powinien poprzeć Bukowca i problem z głowy, a tak to musi wymyślać jakieś dziwne akcje, za które później grożą mu poważne konsekwencje, on biedny się mota, niby przeprasza, ale tak żeby nie przeprosić, niby che posła z ziemi bocheńskiej, ale tak jakby nie chciał, niby wywiesza plakaty Zająca w gablotach gminnych, a na dożynki gminne zaprasza Pająka z PO, niby trzyma z Rusecka a nie trzyma, niby na zdjęciach ze starostami uśmiecha się do wyborców a ma minę smutną. Szkoda tego wójta mi dobry chłop ale do polityki się nie nadaje

 7. Anonim

  03 października godzina 16:20

  Panie wójcie żenujące jest to co Pan poczynia.

 8. Roman

  03 października godzina 23:16

  Panie Bzdek , lepiej weź Pan zrób porządek wokoło budynku gminy, skwer od strony poczty zarosniety chwastami nijak nie licuje z doskonale skrojonymi garniturkami Pana wójta. Ale to pewnie nie jest teren gminny więc nie dotyczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra