- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dziś Platforma Obywatelska w Bochni odpala swój autorski projekt „Potrzeby obywateli”

- REKLAMA -

Dziś o godz. 18.30 w sali konferencyjnej przy Placu Gazaris w Bochni (K&W Restauracja Sąsiedzka) przedstawiciele Platformy Obywatelskiej w Bochni zainaugurują wyjątkowe wydarzenie w dziejach miasta.

– W ręce mieszkańców powiatu bocheńskiego oddajemy stronę www.potrzebyobywateli.pl, która jako narzędzie interaktywnej komunikacji umożliwi zgłaszanie i wyrażanie spraw lub opinii w podziale na bloki tematyczne w odniesieniu do wskazanego rejonu Bochni lub powiatu – tłumaczy Krzysztof Nowak, szef struktur PO na Bocheńszczyźnie.

Według inicjatorów „Zgłoś potrzebę” to akcja przywracająca samo miasto i powiat bocheński mieszkańcom!

-Władze usłyszą wreszcie głos Bochnian! Zamieszczone w „Potrzebach obywateli” pomysły i opinie posłużą także do zbudowania długofalowego programu dla Bochni i powiatu bocheńskiego, opartego o analizę rzeczywistych pragnień, problemów i potrzeb mieszkańców! -podkreślają autorzy projektu.

W inauguracyjnym spotkaniu, które uświetni swoją obecnością Urszula Augustyn, Posłanka na Sejm RP, przedstawiciele PO opowiedzą o szczegółach pomysłu.

Spotkanie ma charakter otwarty.

– Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu bocheńskiego do udziału, w tym wyjątkowym wydarzeniu – zachęca Krzysztof Nowak.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Mieszkaniec

  14 czerwca 2022 godzina 11:01

  Brawo! Tak właśnie można pokonać PiS w mniejszych miastach!
  Gratulacje dla pomysłodawców akcji

 2. Avatar

  zuza

  14 czerwca 2022 godzina 12:01

  Tylko obietnice.. zero realizacji.. rządzili 8 lat a przez ich rządy cofnęli Polskę o 20 lat do tyłu… Afery, mafie watowskie, nepotyzm i zubożenie społeczeństwa oto skutki PO u władzy.. NIGDY WIęCEJ TUSKA i PO !!!!!!

 3. Avatar

  Obywatel

  14 czerwca 2022 godzina 12:23

  Jak zwykle bicie piany, PIS w różnych odmianach. PObożne życzenia, nie przekładające się na rzeczywistość,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra