- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dwóch ozdrowieńców w powiecie bocheńskim, ale też nowe zakażenia COVID-19 w Nowym Wiśniczu i Brzesku

- REKLAMA -

Mamy kolejnych 72 ozdrowieńców w Małopolsce. To 39 kobiet i 33 mężczyzn, w wieku od miesiąca do 87 lat, z powiatu nowotarskiego (12 osób), nowosądeckiego i limanowskiego (po 9 osób), oświęcimskiego (8 osób), wielickiego i myślenickiego (po 6 osób), Nowego Sącza i powiatu gorlickiego (po 5 osób), olkuskiego (3 osoby), Krakowa i powiatów: krakowskiego i bocheńskiego (po 2 osoby) oraz Tarnowa i powiatów: tatrzańskiego, tarnowskiego (po 1 osobie), którzy w większości przebywali w izolacji.

W sumie w Małopolsce mamy 6579 ozdrowieńców.

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 121 osób. To 72 kobiety i 49 mężczyzn, w wieku od 3 do 93 lat, z powiatu krakowskiego (19 osób), Krakowa i powiatu nowotarskiego (po 18 osób), powiatu limanowskiego (15 osób), olkuskiego (13 osób), myślenickiego (9 osób), nowosądeckiego (7 osób), tatrzańskiego (6 osób), Nowego Sącza (4 osoby), powiatu gorlickiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego (po 2 osoby) oraz powiatów: wadowickiego, tarnowskiego, suskiego, proszowickiego, brzeskiego i bocheńskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 14 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji.Otrzymaliśmy także informację z WSSE w Krakowie o usunięciu jednego przypadku, błędnie wykazanego we wcześniejszych raportach – raport skorygowano.

Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 8966 osób.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra