- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Drużyna z Krakowa okazała się lepsza. Mecz Mecz Złotej Jedenastki BKS z Oldbojami Wisły Kraków zakończył się wynikiem 8:3 ZDJĘCIA

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Zanim jednak na boisku przy Parkowej w Bochni spotkała się Złota Jedenastka BKS z Oldbojami Wisły Kraków widzowie mogli posłuchać koncertu Orkiestry Baczków. Muzycy wykonali kilka utworów znanych utworów.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  Gość P

  06 czerwca 2022 godzina 16:40

  A jeszcze „nie tak dawno”… , w podobnym spotkamiu było O:1..
  Panu Kazimierzowi Kmiecik, „udało” się strzelić gola z rzutu różnego, chyba najlepsze u bramkarzowi w historii powojennej BKS, Panu Marianowi Bugajski..
  Andrzej Pukal, w tym meczu, obil poprzeczkę i.. został „wytransferowany” do Wiselki, później Hutnik i JKS..

  • Avatar

   JZ

   07 czerwca 2022 godzina 12:37

   „Małe” sprostowanie… Po pierwsze, mecz zakończył się wynikiem 1:1! Po drugie – bramki zdobyli: dla „Wisły” bezpośrednio z rzutu rożnego Andrzej Garlej, wyrównał zaś wspomniany Andrzej Pukal, który właśnie „przechodził” do krakowskiego klubu i jednym z warunków umowy było rozegranie tego spotkania. Mecz odbył się w 1972 roku i brałem w nim udział. Jako ciekawostkę dodam to, że ówczesnym trenerem „Wisły” był bochnianin, p. Jerzy Steckiw.

  • Avatar

   JZ

   07 czerwca 2022 godzina 14:05

   „Małe” sprostowanie… Po pierwsze – był to mecz pierwszych zespołów „Wisły” i „BKS”-u. Po drugie – spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramki zdobyli: dla „Wisły” Andrzej Garlej (bezpośrednio z rzutu rożnego), zaś dla BKS-u Andrzej Pukal, który właśnie przechodził do krakowskiego klubu, a ten mecz był jednym z warunków umowy między klubami. Spotkanie to odbyło się w 1972 roku i byłem jego uczestnikiem. Jako ciekawostkę dodam, że ówczesnym trenerem „Wisły” był bochnianin, p. Jerzy Steckiw…

   • Avatar

    Marian

    27 czerwca 2022 godzina 15:02

    Dzrkuje za pamiec i wspomnienia pozdrawiam Mriana Bugzjski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra