- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Do magistratu wpłynęły dwie oferty na naprawę fontanny. Ile będzie kosztować usunięcie szkód?

Fot. małgorzata Więcek-cebula
- REKLAMA -

Do bocheńskiego magistratu wpłynęły dwie oferty na naprawę uszkodzonej pod koniec października fontanny. – Pierwsza z nich opiewa na kwotę ok. 90 tys. zł, druga 100 tys. zł – poinformował w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl Andrzej Koprowski z Urzędu Miasta w Bochni.

Wszystko wskazuje na to, że szkody powstałe w wyniku niefortunnego zdarzenia ZOBACZ zostaną usunięte w najbliższych dniach.

– O ile pozwolą na to oczywiście warunki atmosferyczne. Do wymiany jest część instalacji wodnej wraz ze sterownikami, konstrukcja, a także kilka płyt – wylicza Andrzej Koprowski.

Koszty naprawy zostaną pokryte z ubezpieczenia. Miasto nic nie zapłaci.

Po usunięciu szkód fontanna nie zostanie jednak włączona. Od 1 listopada trwa bowiem przerwa zimowa. Do uszkodzenia doszło raptem kilka dni przed jej sezonowym wyłączeniem. Ponownie fontanna ma być uruchomiona w maju.

2 komentarze

2 Comments

  1. Anonim

    23 listopada 2021 godzina 21:08

    W piątek złego początek.

  2. Bochnianin

    26 listopada 2021 godzina 23:23

    Fontanna to niepotrzebny wydatek zwlaszcza że nasz (szanowny) namiestnik) bawił się ztym rynkiem lata a kasa leciała mniejsza złym mam pytanie kiedy wreszcie UM weźmie się za odbudowę kładki do parku Uzborni bo przejść nie można bo grozi zapaleniem /z głupia kładka sobie nie umiał sobie Poradzić,, /jaki Pan taki. Kram nie było problemu na zgodę by drzec ryja(strajk kobiet) czekam kiedy Pan burmistrz w jakiś sposób uczcić naszych żołnierzy ipogranicznikow a wreszcie przestanie się zachowywać jak (platfomers) moja rada jak Pan zakończy kadencję to może Pan być nawet kosmita na razie jest Pan burmistrzem i zachowuj się Pan jak na ten urząd przystalo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra