- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Czterech nowych ozdrowieńców z powiatu bocheńskiego. Nie ma nowych zakażeń w Bochni i Brzesku

Ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 99 osób w Małopolsce. To 56 kobiet i 43 mężczyzn, w wieku od 10 do 87 lat. Wśród nich nie ma mieszkańców powiatu bocheńskiego i brzeskiego. Są za to z Krakowa (33 osoby), powiatu myślenickiego (14 osób), krakowskiego (9 osób), limanowskiego (8 osób), nowotarskiego (7 osób), tatrzańskiego (6 osób), miechowskiego i wielickiego (po 4 osoby), chrzanowskiego i wadowickiego (po 3 osoby), proszowickiego (2 osoby) oraz Nowego Sącza i powiatów: dąbrowskiego, gorlickiego, nowosądeckiego, oświęcimskiego, suskiego (po 1 osobie).

Aktualnie 15 osób jest hospitalizowanych, pozostałe przebywają w izolacji. Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 8519 osób.

Jest też informacja o kolejnych 139 ozdrowieńcach z naszego województwa. To 85 kobiet i 54 mężczyzn, w wieku od 3 do 85 lat, z Krakowa (43 osoby), powiatu nowotarskiego (17 osób), krakowskiego (16 osób), nowosądeckiego (14 osób), limanowskiego (10 osób), tarnowskiego (9 osób), Nowego Sącza (8 osób), powiatu myślenickiego (7 osób), bocheńskiego (4 osoby), tatrzańskiego (3 osoby) oraz Tarnowa i powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, proszowickiego (po 2 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji.

W sumie w Małopolsce mamy 6060 ozdrowieńców.Natomiast

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra