- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Chory 43-latek zaalarmował służby. Nie mógł znaleźć drogi do domu

- REKLAMA -

Dzielnicowi z Brzeska na poboczu drogi odnaleźli mężczyznę, który zaalarmował służby ratunkowe, że źle się czuje i nie może o własnych siłach dotrzeć do domu. Mundurowi udzielili mu pomocy do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

W poniedziałek ok. godz. 16.30 na numer alarmowy zadzwonił zdezorientowany mężczyzna, który relacjonował, że jest schorowany, wywraca się i nie może dotrzeć do domu. Zgłaszający twierdził, że znajduje się na granicy miejscowości Gnojnik i Chronów, ale nie był w stanie dokładnie określić miejsca przebywania.

Przekazał jedynie, że znajduje się w polach i z oddali widzi jakieś zabudowania. Na miejsce zostali skierowani dzielnicowi, w poszukiwaniach pomógł także kierownik rewiru dzielnicowych brzeskiej jednostki, który zna tamtejsze okolice. Po kilku minutach funkcjonariusze na poboczu drogi zauważyli 43-latka wzywającego pomocy.

Mundurowi udzielili mu pierwszej pomocy i monitorowali jego stan do czasu przybycia karetki pogotowia, której załoga zdecydowała o przewiezieniu go do szpitala.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra