- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Brzesko. Już w najbliższy weekend rodzinna gra terenowa. Zapisz się już dziś!

- REKLAMA -

Lubicie spędzać czas wolny aktywnie w gronie rodziny? Jeśli tak to zapraszamy na rodzinną grę terenową w Brzesku. To świetna alternatywa na weekend. Będziecie mogli wspólnie odkryć nowe miejsca w mieście, zintegrować się rodzinnie i mieć dużo radości ze wspólnie odgadywanych łamigłówek i quizów.

Gra rozpocznie się w Brzesku, gdzie do odbioru będzie karta startowa z pierwszym kodem QR. Następnie według wskazówek i dostępnych materiałów każdy z rodzinnych zespołów będzie miał za zadanie znaleźć rozmieszczone punkty na terenie miasta.

W punktach znajdziemy kody QR, po odczytaniu kodu na Waszych telefonach pokażą się zadania do wykonania. W ramach gry terenowej przygotowaliśmy dla Was liczne zadania logiczne, sprawnościowe, ale także i krajoznawcze.

Gra ma charakter rodzinny, jej głównym celem jest aktywne i wartościowe spędzenie wspólnego czasu. Zadania nie będą wykonywane na czas. To od Was zależy kiedy ją rozpoczniecie i jak długo będziecie chcieli brać w niej udział. Dla osób które najlepiej poradzą sobie z grą terenową przewidzieliśmy nagrody i drobne upominki.

Pomiędzy punktami uczestnicy mogą poruszać się pieszo lub na rowerach. Trasa została przygotowana tak aby z wykorzystaniem roweru zajęła około 1 – 2h lub pieszo 3 – 4h.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w grze muszą się zarejestrować w poniższym linku. Zapisy do czwartku (16.07.2020) do godziny 21:00. Ilość miejsc ograniczona.
Link:
http://gra.05kolonia.pl/archiwa/events/rodzinna-gra-terenowa-badz-brzesko?preview=true
Organizatorem wydarzenia jest Biuro Podróży Bison Tours właściciel marki 0.5kolonia.pl.

Termin: 18.07 – 19.07.2020
Koszt: wstęp wolny
Miejsce: Brzesko
Kto może wziąć udział: Rodziny z dziećmi (wiek 5 – 15 lat)
Czas realizacji gry: Dowolny moment w weekend 18.07 – 19.07.2020r.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra