- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. 25-latka wjechała do rowu, miała 3 promile alkoholu

- REKLAMA -

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwą kierującą, która wjechała do przydrożnego rowu. Od razu wezwał miejscowy patrol, który przejął 25-latkę. Okazało się, że kobieta miała 3 promile alkoholu w organizmie.

We wtorkowy wieczór, 19 grudnia br. w miejscowości Dobrociesz jadący samochodem, w czasie wolnym od służby policjant brzeskiej komendy zauważył pojazd, który zjechał do przydrożnego rowu. Funkcjonariusz zatrzymał się, aby udzielić pomocy. Za kierownicą mazdy siedziała kobieta, samochodem podróżowała sama.

Nie potrzebowała pomocy medycznej. W trakcie rozmowy policjant wyczuł od niej woń alkoholu. O zaistniałej sytuacji natychmiast powiadomił miejscowy patrol. Kobietę przejęli policjanci z Czchowa, którzy poddali ją badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że miała prawie 3 promile alkoholu. 25-latce zatrzymano prawo jazdy. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra