- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Borzęcin, Londyn. Na 14 listopada zaplanowano posiedzenie w sprawie ekstradycji męża Grażyny Kuliszewskiej

- REKLAMA -

Informacje w tej sprawie przekazał nam prokurator Marcin Michałowski z Prokuratury Okręgowej w Tarnowie, który prowadzi sprawę Grażyny Kuliszewskiej. – Nadal jednak nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dotyczących śledztwa. Cały czas prowadzone są w tej sprawie czynności – dodał.

Czesław K. został zatrzymany w Londynie 22 lipca na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Wydał go Sąd Okręgowy w Tarnowie na wniosek Prokuratury Okręgowej w Tarnowie. Nie wiadomo, jakie zarzuty były podstawą do przygotowania ENA. Prokuratura nie ujawnia tych informacji. Nieoficjalnie mówi się jednak, że chodzi o zarzut zabójstwa.

Reprezentująca Czesława K. mecenas Caroline Downs z kancelarii Wainwright&Cummins nie chce komentować sprawy. Udało się nam ustalić jednak, że w imieniu swojego klienta występowała o zastosowanie kaucji i dozoru policyjnego zamiast aresztu. Wnioski te jednak sąd odrzucił. Czesław K. cały czas przebywa w areszcie w Her Majesty’s Prison Wandsworth.

Kolejne posiedzenie w sprawie ekstradycji Czesława K zaplanowane jest na 14 listopada w Sądzie Westminster Magistrates’ Court w Londynie . Czy zapadnie wówczas ostateczna decyzja tego jednak nie wiadomo.

– Wszystko tak naprawdę zależy od strony brytyjskiej, bo to oni prowadzą to postępowanie – przypomina prok. Marcin Michałowski.

Jeśli jednak 14 listopada zapadnie decyzja o ekstradycji, nie będzie to oznaczać, że Czesław K. od razy trafi do Polski. Jak ustalili dziennikarze Fakt24 podejrzany będzie miał siedem dni na odwołanie się od tej decyzji. W przypadku gdy odwołanie nie trafi do sądu, policja będzie miała za zadanie wykonać decyzję o ekstradycji w ciągu dziesięciu dni. Jeżeli pojawią się trudności związane z wydaleniem podejrzanego z Wielkiej Brytanii, do sądu może trafić wniosek o przedłużenie tego terminu.

Chronologia wydarzeń:

 • 3 stycznia 2019 roku Grażyna Kuliszewska przyjeżdża do Polski
 • 3/4 stycznia kobieta znika w tajemniczych okolicznościach
 • 28 lutego ciało 34-latki zostaje wyłowione z Uszwicy w Bielczy oddalonej od rodzinnego domu w Borzęcinie o kilka kilometrów
 • 1 marca w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum zostaje przeprowadzona sekcja zwłok
 • 4 marca zwłoki 34-latki zostają okazane rodzinie
 • 4 marca prokuratura zleca wykonanie szczegółowych badań, które mają określić między innymi przyczynę śmierci 34-latki. Ich wyników nadal oficjalnie nie podano.

Zatrzymanie Czesława K. było przełomem w sprawie Grażyny Kuliszewskiej. Kobieta zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia po tym, jak przyleciała do Polski, gdzie od dwóch tygodni przebywał już jej mąż i syn. Małżonkowie mieszkali w Londynie, w Borzęcinie mieli wybudowany dom.

To w nim po raz ostatni Grażyna Kuliszewska była widziana żywa. Wieczorem razem z mężem i synem miała położyć się spać. Czesław K. twierdził, że gdy obudził się rano, kobiety nie było. Zapewniał, że zniknęły też pieniądze (15 tys. funtów), które miał żonie przekazać w zamian za zrzeczenie się prawa do domu w Borzęcinie.

Kobieta miała kilkuletni romans z Kurdem mieszkającym w Londynie. Planowała z nim spędzić resztę życia.

Po zaginięciu 34-latki rozpoczęły się jej poszukiwania. Kobiety szukała policja, wsparta przez OSP a także mieszkańców Borzęcina. Ciało Grażyny Kuliszewskiej odnaleziono dopiero pod koniec lutego w Uszwicy. Było w stanie mocno posuniętego rozkładu.

Czesław K. wielokrotnie udzielał wywiadu portalowi Bochnia Brzesko z bliska. Za każdym razem zapewniał, że on żony nie zabił.600 komentarzy

600 Comments

 1. Piter Parker

  24 października 2019 godzina 11:40

  Dlaczego taka cisza w komentarzach?

  • to ja

   24 października 2019 godzina 12:47

   Poddali się fani Czestera,a jego adoratorki wypłakują się w poduszki,no bo co im pozostało,podobno rozpaczają za nim.Tylko im współczuc…głupoty

   • Anonim

    24 października 2019 godzina 14:15

    Rozpacz to pewnie Ciebie dotknęła pograzycielko Czesława bo Czesiu dalej w UK i wygląda na to że nie ma twardych dowodow. Wszystko stoi pod znakiem zapytania, a miało być tak pięknie hahaha

    • mietek spod sklepu

     24 października 2019 godzina 15:33

     To moze wyjasnij dlaczego on siedzi za kratami? Mineło juz 3 miesiace odkad go aresztowali,sąd nawet za kaucje nie chce go wypuscic!Gdyby nic nie mieli na niego to napewno juz by go wypuscili.Nie łudż sie bo doznasz szoku

     • Anonim

      24 października 2019 godzina 17:57

      Stosunkowo ekstradycja trwa 60 dni jak są twarde dowody. Gdyby takie były już by rozkladal manatki w Tarnowie. Czemu to tyle trwa bo nic nie mają?????

     • ?

      25 października 2019 godzina 00:00

      To może wyjaśnij czemu siedzi już 3 miesiąc i nadal nie ma nawet jednej decyzji w jego sprawie choć zwykle cała procedura trwa mniej niz 2 miesiące ? Coś chyba nawet ten sąd w UK ma wątpliwości co do tego co na niego mają ?

     • Anonim

      25 października 2019 godzina 16:45

      Sad w uk nie potrzebuje takich zwyrodnialcow jak on ale uk jest slynne z over the top humam rights i nawet kilka lat temu nie deportowali terrosty bo jego prawnik sie powolal na kota wiec system tu w uk jest smieszny i pozwala na takie gierki ale to tylko kwestia czasu

     • Anonim

      25 października 2019 godzina 16:48

      Jakby uk mialo watpliwosci co do rzetelnosci dowodow to za trzy miesiace by to zweryfikowali i juz by byl wolny. Poniewaz prawniczka szuka jakby tu przeciagnac sprawe i pewnie robi apelacje w kolko i dlatego sie przeciaga.

     • Bleble

      26 października 2019 godzina 15:19

      Prymitywne tupeciary facebookowe to zwyrodnialcow szukajcie we wlasnych rodzinach na miare waszych zrytych beretow bo Cz to jak na razie nikt nic nie udowodnił i coś widać że chyba słabe te dowody. Jakie apelacje jak to jest nadal pierwszy tryb postępowania i nie ma nawet jednej decyzji od jakiej miałby się odwoływać o czym więc bredzicie wioskowe plotkary o jakich apelacjach. Gdyby sprawa była jasna to w UK wydają decyzję o wydaniu na podstawie ENA nawet w jeden miesiąc a tu coś decyzji nadal nawet jednej nie ma nie mówiąc już o apelacji.

     • ??

      26 października 2019 godzina 15:29

      Jakby sąd w UK nie miał wątpliwości to wydalby go już dawno. Niby na co czekają gdyby nie mieli wątpliwości.

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 18:00

      Sad w uk nie ma zadnych watpliwosci co do rzetelnosci dowodow bo nie zgodzil sie na wyjscie za kaucja i tyle.

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 21:52

      Więc na co ten sąd w UK czeka i czemu go nie wydaje ?

     • Anonim

      30 października 2019 godzina 18:03

      No kto rozumie human rights w uk to wie dlaczego. Ale glupi nie zrozumie

     • do Anonim 30 października godzina 18:03

      30 października 2019 godzina 23:06

      Te najgłupsze to chyba chcą przekonać że human rights w uk nagle odkryto w przypadku Czesława , bo chyba według takiej wykładni głupoty musiały o nich te sądy w UK zapominać masowo kiedy w ciagu kilku tygodni wydawały całe masy w ramach ENA a Czesia nie wydali.

     • Stary Młyn

      12 listopada 2019 godzina 14:37

      Na początku sprawy, na grupach udzielały się osoby z Borzęcina. Nie wątpliwą sławą zaznaczyła się nie jaka Szarina. Sprzedawała ploty na prawo i lewo i świetnie się przy tym bawiła. Wszystkie informacje dawała Marioli i Celinie. Oskarżenia szły jak linia produkcyjna w fabryce. Czaciki i privki aż czerwone. Informacje które wyciągała od Celiny i Marioli szły dalej. Aż znikło jej konto. Myślałem że ktoś zgłosił. Ale prawdę jaką dostałem na priv przyprawiła mnie o zawrót głowy.

      Konto Szarinie pomagała założyć Mariola. Miała dane logowania, ktore nie zostały zmienione. Szarina mówiła że Mariola logowała się na jej konto i czytała jej czaty i priv. Chciała przejąć konto. I nagle profil znikł i jakoś nikt nie przejął

    • Show must go on

     24 października 2019 godzina 15:38

     Pioter zamilkl, nima niusów z d….y.wyznawczynie siedza cicho, nikt nie pisze,zero fanu.

    • M.Z.

     25 października 2019 godzina 09:30

     Postępowanie ekstradycyjne trwa średnio 293 dni (najdłuższe zajęło 1219 dni)Przy stosowaniu ENA w grę wchodzą spore koszty Polska wysyła samolot i odbiera poszukiwanych.Np.jeden z transportów z Wielkiej Brytanii przywiózł w dwóch samolotach 44 osoby,Przy takich odległościach jak np.Z UK organizowane są zbiorowe transporty,w grę wchodza spore koszty,wiec dlatego jest taki czas oczekiwania na ekstradycję.Do transportu ludzi zatrzymanych dzięki ENA z państw położonych bliżej np.Niemcy wystarczą konwoje samochodowe.I nie piszcie bzdur ze „stosunkowo ekstradycja trwa 60 dni”Czas moze byc różny j.w.

     • Jjjj

      26 października 2019 godzina 08:29

      To Ty BREDZISZ jak potłuczona. Ponad 200 dni to może trwać zwykła esktradycja a ENA to właśnie tryb uproszczony i szybszy. Dostępne są powszechnie PUBLICZNIE statystyki podawane i wynika że przecietny czas esktradycji na podstawie ENA wynosi dokładnie… 53 dni więc jakie głupoty sadzisz i komu. Takie kity to możesz kozkom na twojej sekcie wciskać.

     • Do M.Z.

      26 października 2019 godzina 12:40

      Nie udawaj glupszej niż jesteś nie chodzi o transport tylko o decyzję w sprawie ekstradycji na podstawie ENA W 2017r. dane statystyczne wskazywały że ŚREDNI czas wydania poszukiwanego w przypadku ENA wynosił 14 dni w przypadku jego zgody i 40 dni w przypadku braku zgody. I w takiej skali jest to pewnie i dziś ENA decyzja o wydaniu jest przeciętnie od kilku dni do kilku tygodni. Jeśli jest dłużej tak jak w tym przypadku to jasne że sprawa nie jest oczywista i jest skomplikowana bo inaczej decyzja byłaby już dawno. I TYLE

     • morał

      26 października 2019 godzina 12:56

      @MZ sama bzdury wypisujesz ENA to tryb uproszczony i zwykle zdecydowana większość decyzji podejmowana jest w ciągu kilku dni do kilku tygodni. Średnia mogą zawyzać co najwyżej sprawy politycznie wykorzystywane przez sady w Iralndii Holandii jakie przyciągały sprawy aby zrobić szopkę na temat praworzadnosci w Polsce. Normalnie wydanie na podstawie ENA trwa do kilka tygodni jeśli bez zgody wydawanego więc gdyby w sprawie Czesława wszystko było jasne decyzja już by była miesiące temu.

     • Monika

      27 października 2019 godzina 09:31

      Nie powielaj głupot wydanie na podstawie ENA jeśli nie ma żadnych wątpliwości trwa nawet kilka dni tak było choćby w przypadku tego Kajetana poszukiwanego za zabójstwo tłumaczki mieli ma niego twarde dowody i w kilka dni był w Polsce.

    • Anonim

     29 października 2019 godzina 14:02

     Walka miedzy zwolennikami Czeslawa i bliskimi zmarlej bez konca.Ale czy ktos sie zastanowil co moglo sie naprawde wydarzyc.Ludzie wydali wyrok , tylko pytanie czemu Czeslaw jeszcze nie w Polsce? Sprawa raczej gruba , efekt nie wiadomo jaki bedzie.Tylko czemu ta zmowa milczenia.k

    • Love UK

     06 listopada 2019 godzina 20:47

     Dodam jeszcze że Agnieszka H. To kryminalistka , proszę na nią uwazać i odbija mężów swoich koleżanek

   • hihi

    24 października 2019 godzina 14:34

    To chyba raczej „pograżycielki Czesława” wściekłe trollice facebookowe nienawidzace Czesława poparły w apatię i na tych grupowych sektach we własnym gronie wzajemnej adoracji wioskowych plotkar wylewają żale że nie ma żadnych nowych plot aby hejterskie grupy rozgrzać więc usychaja biedne plotkary z braku plot. Dosłownie ubaw

   • Lol

    24 października 2019 godzina 14:44

    Trollico grupowa Ty nie szukaj fanek Czesława Ty idź szukać biedna swojej brakującej klepki w twojej pustej lepetynce. Twój guru kozioł Pietrek ci w tym nie pomoże:)

  • Blogi spokoj

   24 października 2019 godzina 13:41

   Piter chory ,ma L4.

   • SB

    24 października 2019 godzina 14:42

    Kozioł Pietrek to ponoć przedobrzył przy ostatnich rytualnych obrzędach na tej sekcie grupowej u KF i ponoć sobie kite odparzył i jeden róg nieco przetracił i zwichnął jedno kopytko. Kaśka ponoć Pospieszyla mu z pomocą od razu coby usmierzyc przykre doznania ale chyba nie docenił jej starań. Reszta kozek zdezorientowana czeka na objawienia ich guru.

   • Bronek

    24 października 2019 godzina 22:50

    Ręce mu połamało ze stukać w telefon nie
    może czy psychiatra kazał ograniczyć internet?

    • buhaha

     24 października 2019 godzina 23:16

     Pietrek ponoć niegrzecznie się do pani pielęgniarki odezwał w Tworkach i ma bana na zajęcia z interneta 🙂

  • Gastrolog

   24 października 2019 godzina 14:03

   Piterek na zwolnieniu lekarskim, problemy gastryczne go dopadły

   • .....

    27 października 2019 godzina 19:03

    Trollowi Pietrkowi chyba własny jad się ulał i żółć go zalała. Można się było tego spodziewać ..

  • Zdzichu

   24 października 2019 godzina 14:12

   Zobaczycie bedzie sie jeszcze działo,aż wam sie czkawka odbije cale to szkalowanie Czestera,juz go osadziliscie, skazaliscie. A on sie nie przyznaje, i przyznawac nie bedzie!!!! Takze zluzowac gatki,bo doznata szoku w 2019 roku.

   • Wiechu

    24 października 2019 godzina 15:42

    sluchaj Zdzichu,to ze on sie nie przyznaje i przyznawac nie bedzie to nam to zwisa i powiewa,licza sie fakty i dowody,inaczej prokuratura nie wystapiła by o ENA .Także zluzuj gatki bo doznasz szoku juz niedługo!

    • ENA

     24 października 2019 godzina 17:58

     Oj Wiechu Wiechu ENA to nawet za kradzież batona mogą wystawić. Dowody się liczą winę trzeba udowodnić

     • Anonim

      25 października 2019 godzina 16:51

      Udowodnia tylko go odesla do pl i bedzie mial proces sadowy, wtedy sie udowadnia a nie wczesniej

    • Otto

     24 października 2019 godzina 18:26

     Jakby były fakty i dowody na Czesława to już pół roku temu by siedział A esktradycja byłaby ekspresowa A jak na razie nic. Prokuratura to o różne rzeczy występuje i zarzuty różne stawia ale nie zawsze znajdują uznanie w sądach.

     • Anonim

      25 października 2019 godzina 16:56

      Dowody zebrali po dlugim sledztwie i wnikliwych badaniach wiec na pewno sa jak najbardziej rzetelne a dowodem na to jest fakt ze siedzi i go nie wypuszczaja za kaucja. Maja go. Teraz tylko administracja sie przeciaga niestety. Szykujcie sie dzielni obroncy czeslawa na spektakularna porazke

     • Hahaha

      26 października 2019 godzina 06:15

      Uważajcie na margarynę i jej grupę bo sprzedaje wam scieme że ma z 1 ręki info ze do UK lecą świadkowie. Znana jesteś ze tworzysz wiadomości i rozsiewasz plotki. Kto niby miał by ci przedawac informacje związane ze sledztwem? Bzdury piszesz z tą Danka aż się poplulem kawa ze śmiechu ale pisz dalej chętnie poczytam bzdury którymi karmisz ludzi

     • Marta

      26 października 2019 godzina 15:23

      Margaryna to pośmiewisko kiedy przyjechał na pogrzeb też przekonywała że to zamknęli nawet kiedy pojechał do UK ona uparcie przekonywała że siedzi w areszcie

     • do Anonim 25 października godzina 16:56

      27 października 2019 godzina 17:15

      Dowody twarde bezpośrednie jeśli jakieś są to są od razu a nie po pół roku szukania dziury w całym i taka jest brutalna rzeczywistość. Więc jeśli przez pół roku nic nie było to i nic cudownie się po pół roku nie pojawiło. To że siedzi nic nie znaczy wielu siedziało, siedzi i będzie siedzieć a potem są wpuszczani okazuje się niewinni nawet po latach. Administracja nic nie mogłaby przeciągnąć w ENA gdyby nie było ku temu podstaw. A szykować nikt się nie musi bo akurat to czy Czesław wyjdzie czy nie to tylko jego sprawa i jego problem ale nie wygląda na to aby te dowody na niego jakieś przytłaczające były więc to wy pogrążycielki Czesława możecie się zdziwić finałem przed sądem bo tam za ploty jakie wyssałyście z brudnych paluchów Czesława nie skażą nawet jeśli wy byście tak chciały. Coraz bardziej wygląda na to że presja ciżby i tłumu była to mu zarzuty chcieli stawiać ale coś chyba sprawa nie jest tak prosta i jasna. Pożyjemy zobaczymy jakie tu będą zwroty akcji. W sprawie Tylman też mówili że winien, dowody były zeznania, sam się przyznał raz i co i NIEWINNY wyszedł. W sprawie Komendy w drugą stronę niewinny byl a siedział, rożnie to bywa żeby opierać się wyrokach wydawanych przez wioskowe facebookowe plotkary

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 18:02

      Ale innego podejrzanego tez nie ma wiec kto jesli nie czesiu??

     • do Anonim 28 października godzina 18:02

      29 października 2019 godzina 10:31

      A skąd ty możesz wiedzieć czy nie ma innego podejrzanego ? A skąd ty możesz wiedzieć czy w ogóle szukali innych podejrzanych czy tylko na Czesława zbierali. W sprawie Komendy też żadnych innych podejrzanych niby nie było a jak Komendę po kilkudziesięciu latach uniewinnili to tego samego dnia mieli już nowych podejrzanych i teraz ich sądzą i okazało się że dowody na nich były cały czas od początku w aktach. Więc skąd ty możesz wiedzieć jak jest w tej sprawie ?

     • Anonim

      30 października 2019 godzina 18:00

      Rodzina czesia dzielnie walczy i powoluje sie na przypadek komendy a jeszcze nawet nie wiadomo jakie dowody maja. Ale juz trzeba je skonfrontowac. Uspokojcie sie i przestance w kolko przywolywac tego komende bo nie macie innej deski ratunku to sie ludzicie ze bedzie jak u komendy. Nie bedzie jak u komendy bo kazdy przypadek jest inny a w tym akurat czesio maci ze juz chyba sam sie pogubil co i komu powiedzial. Jesli w czasie poszukiwan grazyny wypowiadal sie o niej w czasie przeszlym to chyba dla kazdego logicznie myslacego czlowieka to jest sygnal ze wie je grazyna juz nie wroci. A skoro mialaby wyjechac tak jak sugerowal to przeciez zawsze mogla wrocic wiec nie ma czasu przeszlego. To jest takie proste ze on za tym stoi a to ze siedzi to dowodzi ze prokuratura tez takie ma zdanie. Ja wierze prokuratorom a nie zdesperowanej rodzince czesia probujacej za wszelka cene go bronic. Jesli niewinny to niech przyjezdza i sie czysci z zarzutow nawet dla dobra wlasnego syna a nie kombinuje w uk jakby tu uniknac odpowiedzialnosci. Smiec i tyle.

     • Anonim

      30 października 2019 godzina 18:05

      Stad ze tylko czesiu siedzi a nikt inny. Stad.

     • do Anonim 30 października godzina 18:00

      30 października 2019 godzina 23:16

      Nie potrzeba rodziny Czesia ani żadnych konfrontacji z dowodami aby obśmiać głupotę pogrążycielek Czesława które pieją że jak ktoś jest zatrzymany to już jest winny skazany i wyrok odbywa. Skąd ty możesz wiedzieć co ten Czesław mówił i dlaczego tak mówił jeśli to jedyny dowód jaki na niego masz biedna to chyba tylko twoje ograniczenia nie pozwalają ci zrozumieć że nic nie masz. Wierzyć możesz sobie komu tam chcesz nawet wróżce a inni mogą mieć wątpliwości i obśmiewać wyroki trybunałów wioskowych facebookowych plotkar jakie już wydały i za głupie żeby zrozumieć czemu wszyscy się z tych ich wyrokow śmieją. Napisane już miałaś raz śmieci szukaj we własnej rodzinie szybciej znajdziesz a Czesław robi to co uznaje za stosowne i właściwe dla niego. Zdanie prymitywnych pustych trollic facebookowych które żyją cudzą tragedią zamiast własnym życiem jakiego nie mają jakie by go chciały spalić na stosie mało go pewnie obchodzi.

    • Zdzichu

     24 października 2019 godzina 23:21

     Wiechu drogi, Ena wystawili bo Czechu nie stawil sie na przesluchanie. Takze spokojna twoja łysa glaca, przesluchaja i…..puszcza.

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 23:01

      Glupi jestes

     • do Anonim 28 października godzina 23:01

      29 października 2019 godzina 10:33

      nie ma tu głupszych od ciebie więc jak szukasz sobie kogoś na swoim poziomie szukaj w swojej piaskownicy facebookowej

     • www.pomocdlapitera.uk

      29 października 2019 godzina 16:00

      Wiesz piter tak już poważnie co ty pacynko jeszcze tu szukasz?Byłeś owszem może potrzebny żeby tam co nieco wyniuchac na privach dla DM i TK i CW ale to już koniec bo osmieszyles się postami z dupy.Trzeba było dla nich działać po cichu po privach a nie debilne posty dawać.Ponoc jesteś MK w spółce z AD.Daj spokój co byś już je napisał to kupa.Wyskoczyles ostatnio z postem ale uciekłeś bo chyba zalapales że wstyd.Chociaz ja myślę że ty nie wiesz co to wstyd.idz poszukaj w necie jakiś wątek dla siebie.Nas tam nie będzie na bank bo my po takich bagnach nie chodzimy.Ty potrzebujesz równych sobie ,takich specjalnej troski.

     • Anonim

      01 listopada 2019 godzina 19:08

      To nie Piter wiec uwazaj na kogo sie strzepisz bo smiesznie to sie czyta lol

  • Borzecin

   29 października 2019 godzina 04:14

   Czesiek nie dlugo wyjdzie ,czas pokaze Co robil amant M. w Borzecinie 03.01 , M.a czy nie chcialas przyjechac tez 03.01 mialas juz bilet czemu nie przyjechalas ? Kochany ciapowaty braciszek zapomial jak mobil grazyne dwa lata temu , rodzina grazyny ma wiele na sumieniu, c. przedstawia mezusia jako pierdole, ludzie boja sie w. dlatego jest zmowa milczenia c. jak tam wujek prokurator.Nie zle wjebaliscie Czeslawa.ö

  • Margerita

   05 listopada 2019 godzina 03:21

   Piter szkoda mi cie i twojej glupoty , widze ze nie potrafisz napisac nic madrego , info sie urwalo.Moze czas zatrzymac sie i zaczac rzeczowo pisac bez plot i niusow bez pokrycia.Zapomiales ze w tej sprawie zamordowano kobiete , przestan robic cyrk z tej sprawy.Ludzie z Borzecina czytaja i moze rodzina czyta , ty chyba nie rozumiesz co to tragedia.Zygac mi sie chce na te wszystkie wpisy.Piter zacznij rzeczowo pisac jesli interesuje cie ta sprawa ale nie tancz na trumnie
   To ze jedziesz po mnie nie wzrusza mnie bo nie jestes moje Nievo , usiac przemysl bo wstyd i chanba .Ps przynajmiej nie ukrywam sie pod fejkiem i ukryj swoje stopki na prawdziwym profilu bo cie zdradzily.

   • Piter Parker

    06 listopada 2019 godzina 09:55

    Nie musiałaś się nawet podpisywać xD
    Jeśli piszesz hańba przez Ch
    Osoba która podrobiła Czecha konto żeby załapać trochę fejmu na własnej grupie poucza mnie odnośnie tańczenia na grobie xD
    Tego jeszcze nie grali

    • hoho

     06 listopada 2019 godzina 11:17

     Pietrek się na ortografię przerzucił kiedy szydera mu się skończyła. Żal że tak mało tych błędów znajduje .. a już najmniej we własnych komentarzach

 2. Grupowiczka334%%

  24 października 2019 godzina 14:11

  Margheritha zapodala wczoraj informacje, zanim pojawił się artykuł BB. Mamy doznać szoku jeszcze w tej sprawie, a to ciekawe???? Jednak trzeba przyznać przecieki ma lepsze niż muminek

  • Helga

   24 października 2019 godzina 22:40

   Może miała wizje jak dobrze % weszły

  • Hahaha

   26 października 2019 godzina 06:15

   Uważajcie na margarynę i jej grupę bo sprzedaje wam scieme że ma z 1 ręki info ze do UK lecą świadkowie. Znana jesteś ze tworzysz wiadomości i rozsiewasz plotki. Kto niby miał by ci przedawac informacje związane ze sledztwem? Bzdury piszesz z tą Danka aż się poplulem kawa ze śmiechu ale pisz dalej chętnie poczytam bzdury którymi karmisz ludzi

   • buhah

    27 października 2019 godzina 17:16

    Pieter ty się lepiej Pospiesz bo Kaśka usycha z tęsknoty za twoimi głupotami i buractwem …

   • Lol

    27 października 2019 godzina 17:19

    Pietrek koziołku matołku idź ty lepiej jakiś rytualny sabat czarownic odpraw na tej twojej sekcie grupowej bo te twoje kózki bez swojego guru nie wiedzą co mają czynić, jesteś ich opoką, światłością , przewodnikiem życiowym … dosłownie usychają i nikną w oczach bez ciebie

   • Anonim

    28 października 2019 godzina 23:11

    Obroncy czeslawa maja uczulenie na fakty. Boja sie ze prawda wychodzi na jaw i nie wiedza co pisac zeby przeczyc faktom. Jeszcze nie wiadomo jakie dowody ma prokuratura a oni juz podwazaja ich rzetelnosc. Co za ludzie. Musza to byc osobnicy z rodziny czesia bo milosc rodzinna to jest bezwarunkowa i bez wzgledu co zlego zrobil beda go bronic i atakowac kazdego kto wyjawia prawde o czesiu. Pytanie do dzielnich wojownikow obroncow czeslawa: kto zamordowal grazyne? Jesli przesluchano 50 swiadkow i nie ksiadz, nie wojt nie zdzichu z maszkienic tylko wlasnie czesio siedzi juz trzy miesiace to jakie ma szanse na to ze jest niewinny? Trzeba byc realista

    • do Anonim 28 października godzina 23:11

     29 października 2019 godzina 10:50

     Pogrążycielko Czesława Piterko nie ośmieszaj się głupotą bardziej niż to konieczne. Jak na razie nikt FAKTÓW w jest sprawie nie przedstawił więc nie ma czemu przeczyć. Nikt nie podważa dowodów prokuratury bo nikt ich nie widział po prostu chyba są mało przekonujące nawet dla sądu w UK skoro jeszcze Czesława nie wydali i tyle. A prokuratura nie jest wyznacznikiem prawdy objawionej aby wierzyć ślepo i bezkrytycznie w każde jej słowo, już tyle przykładów na działanie tych prokurator w całym kraju było że chyba tylko ostatnie głupie jak ty nie miewają wątpliwości. Więc nie urabiaj wielkich rewolucyjnych teorii twojej rozczochranej nierozgarniętej naiwnej głowy zrytej do granic obłędu na grupach facebookowych że każdy kto ma ograniczone zaufanie do takiej nagonki na tego Czesława musi być z rodziny tylko dlatego że dostrzega to co dla twojej wizji świata jest niewygodne i na razie jedyne co PODWAŻA to wyroki wioskowych fecbookowych plotkar takich jak ty które chciałyby wyroki wydawać na podstawie waszych własnych plot pomówień i oszczerstw jak wysysacie z waszych brudnych tipsów. Takie namolne pogrążycielki Czesława jak ty budzą największe wątpliwości co do rzetelności w tej sprawie. Trzeba być realistą ??? No właśnie to na realnych faktach i dowodach trzeba się opierać a nie na twoich życzeniach a tych jak na razie nikt nie pokazał. To że Czesio siedzi nic nie znaczy, siedział też Komenda , też innych podejrzanych nie było NIBY a jak tylko został uniewinniony po kilkudziesięciu latach to nagle w tej samej sekundzie jakoś inni podejrzani znaleźli się od ręki i właśnie ich sądzą i mają niby znów dowody … tak jak mieli na Komendę i jak przekonują były cały czas od początku w aktach. Kto wie jak było w tej sprawie skoro nadal NIC NIE WIADOMO bo żadnych dowodów i faktów nikt nie przedstawia a zatrzymanie to żaden dowód ale są takie głupie które nigdy tego nie zrozumieją a już najmniej ograniczone żałosne pogrążycielki Czesława z facebooków wydajace wyroki na podstawie plot. Śmiech na sali z takich jak ty idąc twoim tokiem rozumowania musisz być chyba z rodziny tej G że tak ślepo nienawidzisz tego Czesława i ta nienawiść rzuca ci się na mózg że nie uznajesz wątpliwości żadnych w tej sprawie nawet jeśli nadal nic nie jest jasne.

    • ?

     29 października 2019 godzina 11:13

     A jakie miał szanse Komedna na to że jest niewinny jak przesiedział ponad 20 lat ? Oto jest pytanie to takich pustaków jak ty

     • Anonim

      01 listopada 2019 godzina 19:03

      Ale to jest Czeslaw Kuliszewski a nie Czeslaw Komenda i nic z Komenda nie ma wspolnego. Ostatnia nadzieja rodziny kuliszewskich zeby i w tym przypadku bylo tez bylo tak samo jak Komenda, bo nie ma innej lini obrony tylko podwazyc dowody jakie by nie byly. Jeszcze nie wiadomo jakie sa ale juz je podwazamy i powolujemy sie na Komende bo tylko w taki sposob mamy szanse ha ha ha ubaw po pachy.

     • Anonim

      06 listopada 2019 godzina 09:37

      Dowody podważają się same skoro Czesława jeszcze nie wydali.

 3. Halk

  24 października 2019 godzina 14:13

  Czechu trzymaj sie chłopie!

  • Anonim

   24 października 2019 godzina 16:24

   Trzymaj sie czego mozesz krat w oknie krat w drzwiach lol

   • hihi

    24 października 2019 godzina 23:39

    Biedne trollice a wy choć te kraty Czesława opukałyście żeby mieć pewność że wam nie ucieknie ? Może jakaś delegację tam wystosujecie do pilnowania Czesia bo tym sądom w UK to nie wiem czy wy tam możecie ufać 🙂

    • Anonim

     25 października 2019 godzina 16:50

     Niech siedzi gdzie jego miejsce i nikogo on juz nie obchodzi.

     • Marta

      26 października 2019 godzina 15:32

      Ciebie chyba obchodzi i takie jak Ty nawiedzone pograzycielki Czesława które żyją ta tragedia zamiast własnego życia jakiego chyba nie mają.

     • Anonim

      30 października 2019 godzina 18:06

      Moje zycie moja sprawa, morderstwo na kobiecie = wsxystkich ludzi sprawa.

     • do Anonim 30 października godzina 18:06

      30 października 2019 godzina 23:20

      Codziennie jest mordowana jakaś kobieta albo mężczyzna jakby miało to być sprawą wszystkich ludzi to by tym ludziom życia nie starczyło żeby się tym zajmować.

     • Anonim

      01 listopada 2019 godzina 19:13

      Ale to jest w wiosce i boje sie wychodzic z domu po zmroku jesli przypadkowo zabijaja kobiety z ulicy i wrzucaja do rzeki. Strach. Alez to brzmi nieprawdopodobnie? Bo to nie bylo przypadkowo. Te kamery w domu kuliszewskich akurat wylaczone tej nocy a moglyby rzucic swiatlo na sprawe wyjscia (czy nie wyjscia) g z domu w srodku nocy.

     • do Anonim 01 listopada godzina 19:13

      06 listopada 2019 godzina 09:40

      Ale także w twojej wiosce tak jak w całym kraju zdarza się że zabijają ludzi przypadkowych albo i nie przypadkowych. Ty zamiast Czeslawa chyba bardziej własnego męże się powinnaś bać jesli wywijasz mu takie numery jak ta żona Czesławowi bo on akurat dla ciebie to żadne zagrożenie.

  • Monika

   24 października 2019 godzina 17:31

   Chłop jak widać się dobrze trzyma. Trollice grupowe nie mogą Zdzierzyc przebieglosci Czesia hihi.

   • Rysiek

    30 października 2019 godzina 22:02

    Przebiegły ze az siedzi w pierdlu. Zazdroszczę Hahahhaha

    • hihi

     30 października 2019 godzina 23:22

     Żałosny trollu Piter Parker nic jeszcze straconego całe życie przed tobą , dziś siedzi Czesio jutro możesz siedzieć ty … takie życie, nigdy niewiadomo co się może człowiekowi przydarzyć. Czesław też przeżył ponad 30 lat i nie był karany nie siedział a teraz siedzi. Uważaj bo i tobie się może przydarzyć 🙂

 4. Wielbicielka

  24 października 2019 godzina 14:15

  Rozpacz to pewnie Ciebie dotknęła pograzycielko Czesława bo Czesiu dalej w UK i wygląda na to że nie ma twardych dowodow. Wszystko stoi pod znakiem zapytania, a miało być tak pięknie hahaha

  • Anonim

   24 października 2019 godzina 16:26

   Skoro nie ma twardych dowodow to dlaczego sad odrzucil wyjscie za kaucja?

   • Anonim

    24 października 2019 godzina 17:59

    Bo sprawa ciężkiego kalibru. To nie jest hop siup i Maciek w du.ie.

 5. Mm

  24 października 2019 godzina 14:47

  Sfory oszołomów grupowych i wiejskich plotkar facebookowych nienawidzacych Czeslawa jak zwykle pierwsze w komentarzach z pianą na genach wypatrujace nowych plot ? Żenua

 6. Bueee

  24 października 2019 godzina 14:53

  Nawiedzone „pograzycielki Czeslawa” w żałobie jak widać. Czesława jak nie było tak nie ma i nikt biednym pustym lalom facebookowym nie wytłumaczył czemu tak się dzieje. A one już przebierają niecierpliwie kopytkami ze swoim guru Pietrkiem żeby jakiś stosik rozpalić A tu nadal kicha. Aż mi ich żal, biedne trollice grupowe nie mają na czym hejtu rozpalac i im te grupowe ogniska stosiki nieco przygasają.

 7. Anonim

  24 października 2019 godzina 15:01

  Czesiek jak widać trzyma się mocno na pochybel tym żałosnym sfrustrowanym trollicom facebookowym które chciałyby go jak żmije w kubłach własnego jadu utopić w jakim pławią się od rana do wieczora na tych facebookach.

 8. hejhoo

  24 października 2019 godzina 15:10

  Czester się trzyma twardo jak widać 🙂 Nie będzie arab pluł mu w twarz, ni dzieci mu islamizował 🙂 a żałosne facebookowe wioskowe hejterki nakręcające nagonke na niego mogą mu skoczyć … co najwyzej po kubek jogurtu 🙂 Czester i tak to pewnie zlewa

 9. Krótko i na temat.

  24 października 2019 godzina 16:00

  Co ja widzę? Jeszcze jakaś owca od Pastucha tu lata ? A CH szpieguje auto D.Sz bo a nóż widelec przewiozła zwłoki .Dajze spokój kobieto durna,Czesiek powiedział raz tumanie Ja żony nie zabiłem ! I trzymaj się tego pograzycielko durna,czekaj aż ci przedstawia jaka była akcja tej nocy !A było grubo !
  Margaret jaka obeznana Ho Ho ,jakie strachy na Lachy wytwarza znów !
  Szatek wykłada teraz w zastępstwie Pitera u KF ,znawca sprawy tylko że nic konkretnego niestety nie wie jak zawsze.
  Oto krótkie relacje z grup i nowości z dup.
  Nataly M. Ty plotkaro zawistna.

  • Na bieżąco

   24 października 2019 godzina 18:49

   Artykuł się pojawił to trollice się rozpalaja na grupach. MR już sieje deziformacje i psychopatycznie śledzi Bogu ducha winna kobietę. To trzeba mieć tupet pchać się z buciorami komuś w życie.. A tfuuu!!! Stopki zniknely po tym jak się osmieszyly publikując info z dópy.Pospiszna Kasienka obronczycielka PP i cała jej banda łącznie z K Sz nie śpią nocach pilnujac messenger ów i zielonych kropek hihii. N. i F. biedne trollice z grup o MZ, które wciąż marża aby jakis przystojniak zabrał je na lody. Zazdroszczą Czesterowi bo same siedzą w domu samotne Cebulaki i ujadaja na grupach. HahahaMargo wyleciała z info jak jaskółka i zatacza kółka hahaa. Nie ukrywaj się już gwiazdo siedmiu nocy pod Barbara nikt nie jest taki tępy haha

   • MT

    25 października 2019 godzina 00:32

    Grupy to stan umysłu. Lem kiedyś powiedział „dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów” a biedny nie miał jeszcze wtedy do czynienia z grupą na facebooku takie doświadczenie rozłożyło by go na amen. Tam same gotowe okazy do badań psychiatrycznych i socjologicznych.

   • Klema

    04 listopada 2019 godzina 00:41

    Pitrek jak tam twoje stopki , ….takie same sa u niejakiej magdy k. na Fb , to zrobilas stopki z krzywym palechem swoim i twojego syna skarpetki zdradzily, rozmowy twoje miedzy mariola a sadarem dalej wykorzystujesz ? Zacznij prawde pisac i nie … glupot ludzie nie sa glupio

  • Andy

   24 października 2019 godzina 19:25

   Posłuchaj ty durnoto,juz nie jeden taki czesiek powiedział ze ,,ja zony nie zabiłem,,broniąc własne du..sko i ze strachu przed kiblowaniem.To sie bardzo rzadko zdaza aby morderca przyznał sie ze zabił.Gdyby tak wszystkim wierzyc na słowo ze nie zabili to wiezienia nie byłyby tak przepełnione.A ja ci teraz powiem ze jestes durnowaty oszołom,i trzymaj sie tego tumanie! Skoro twierdzisz ze tamtej nocy było grubo tzn ze wiesz co sie wydarzyło tam,,złozyles juz zeznania w prokuraturze czy na policji?

 10. ???

  24 października 2019 godzina 16:02

  • hihi

   24 października 2019 godzina 18:22

   Może to jakiś koleś Piterka 🙂

  • Anonim

   25 października 2019 godzina 12:14

   Ciekawe czy na tych sektach grupowych też takie obrzędy rytualne odprawiają ?

  • Anonim

   27 października 2019 godzina 18:16

   A mówią że Piterek nagle zniknął hmmm ? Dziwna zbieżność w czasie ? Kto wie kto się pod tym fejkiem ukrywa ?

 11. morał

  24 października 2019 godzina 16:11

  Miała być decyzja 1 października, teraz 14 listopada więc i ten termin wcale nie jest oczywisty mogą być wyznaczone kolejne. Widać że chyba sprawa NIE JEST TAK JASNA I OCZYWISTA jak wielu namolnie i usilnie chciało ją przedstawiać i wychodzi że jest bardziej skomplikowana skoro już tak długo toczy się procedura które zwykle przeciętnie nie zajmuję więcej niż 2 miesiące. Więc chyba te dowody nie są tak oczywiste i jasne ?

 12. Piter Parker

  24 października 2019 godzina 16:19

  A już się martwiłem o was
  Ale jak zwykle sekcja komentarzy nie zawodzi. Wrócili polaczki ze swoich gó#no prac i wbili na Bochnie napisać swoje „pełne miłosierdzia”(jak na katolików przystało) komentarze xDDDD
  MUSZĘ podziękować Czechowi za to, ze pokazał mi takie piękne stężenie polskiej cebuli w jednym miejscu.

  • ale jaja

   24 października 2019 godzina 18:21

   Pietrek się zagotowal aż czuć smrodek pampersa w jakiego łach lewuszkowy narobił z tego ciśnienia XD.

  • ulala

   24 października 2019 godzina 22:12

   Piter ty jeszcze przekonujesz nas czy już bardziej sam siebie mały żałosny trollu ? Już ci pisali chyba żebyś nie kompromitował się i nie ośmieszał bardziej niż to konieczne tymi twoimi lamentami. Bajać to my a nie nas. Kity możesz wstawiać tym swoim naiwnym kózkom na tej twojej sekcie grupowej. Przecież wszyscy widzą jak się zagotowałeś do czerwoności aż ci dym z rogów poszedł. Idż się wypłacz mamusi w spódnicę i nie szlochaj więcej bo to kozłowi nie przystoi i przyprawia o zakwasy ze śmiechu 🙂

  • hihi

   24 października 2019 godzina 23:11

   Nie no zniesę , nie zniesę i popuszczę ten troll Pietrek kozioł znów w płacz uderzył. Ty Pietrek koziołku biedny powiedz jaki to „polaczek” tak złamał ci te twoje biedne trollowe serduszko że taką traumą to rzutowało na całe twoje samotne sfrustrowane życie. A może to ten Czesio ci kosza dał biedaku ?

  • make my day

   25 października 2019 godzina 15:44

   Pietrek koziolku matolku cieszymy się że doceniasz nasze starania aby obsmiac male żałosne trolle takie jak Ty ziejace jadem, oszczerstwami, hejtem i napuszczajace te naiwne tępe kozki twoje wyznawczynie jakim mieszasz w tych ich zrytych beretach do granic paranoi a potem robisz sobie z nich polewke jak nimi tam zakreciles. Zobaczyć jednak twój lament biadolenie kiedy do żywego wzrusza się hejt pogarda szydera jaka sam nakrecasz
   … BEZCENNE już tylko po to było warto zajrzeć na BB

  • fiuuu fiuuu

   25 października 2019 godzina 15:56

   Pietrek tęczowy koziołek matołek guru grupowy w całej krasie czyli żywy obraz regresu intelektualnego ludzkości.

 13. Lol hahaahaaa

  24 października 2019 godzina 16:33

  Lol… jakie te Sultanki Czeska sa glupie hahahaaaaahahaaa.. pisza sobie tutaj w odmianie zenskiej, meskiej i nijakiej jako Ameby hahaaa haaa ha ha ha ha haaa!!!! .Na grupach nie daly rady swych bredni posuwac,zeby Czeska bronic,bo ich ze wszystkich juz wypieprzyli ha ha haaa,to tuaj jeszcze probuja swoich sil… lol jak one walcza ha haaaaaaaaaahaaaaaaaahhahahaaa

  • Hahaa

   24 października 2019 godzina 18:02

   Lol hahahah jakie te pograzycielki są głupie ameby Pitera wierzace w jego paranojeee hahaa KSz i Margo gwiazdy teatru spalonego hahahaha

  • hihi

   24 października 2019 godzina 23:15

   Ty fejsikowa niunio z sekty koziołka mykaj na swoje grupy walić na kolanach pokłony swojemu guru kozłowi 🙂 Nie ma głupszych niż takie jak ty „pogrążycielki Czeska” w swoim mniemaniu. Wszyscy mają z was bekę i tych waszych sekciarskich grup 🙂

  • Lol

   27 października 2019 godzina 17:28

   Pietrek biedaczyna tak się zagotował że w końcu wykipiał … coś pięknego. Nieźle ci biedaku pojechali ostatnio po rajtuzach mały trollu 🙂

  • łolaboga

   29 października 2019 godzina 11:10

   Głupia to ty jesteś sułtanko Kozła , to fakt wywaliłyście z grup każdego kto miał przeciwne zdanie od was pogrążycielki Czesława więc teraz macie swoją sektę bez cienia odmiennej opini więc wracaj tam na tą sektę kozła Pitera i odczyniającie tam te swoje obrzędy … wszyscy już mają z was bekę.

 14. ciekawe

  24 października 2019 godzina 16:37

  Słowem sprawa się komplikuje na to wygląda, miały być twarde dowody oczywista sprawa a wyszło, że chyba jednak masa wątpliwości się pojawiła skoro jeszcze nie ma decyzji w trybie ENA w którym przeciętnie nie trwa to dłużej niż 60 dni i już jest wyjazd do Polski a tu nadal nie ma nawet jednej decyzji w sprawie. Coś wygląda na to że chyba te dowody nie są tak twarde jak przedstawiano, było huczne medialne zatrzymanie, była pompa a teraz się coś kłopot zrobił. W UK na podstawie ENA zatrzymali, poważne zarzuty były to na kaucję nikt się zgodzić nie mógł,pozostał areszt. Teraz pewnie sąd w UK ma zagwostkę bo zdał się na powagę zarzutów a teraz jak Czesława nie wydadzą to pytanie kto będzie miał płacić odszkodowanie za areszt? Więc pewnie w końcu będą chcieli i tak wydać ale chcą już dopełnić wsszelkich formalności żeby na nich nie było że czegoś zaniedbali. Ale w takiej historii coś słabo widzę te dowody na Czesława skoro tak opornie idzie nawet zwykła ekstradycja gdzie jakiejś wielkiej skrupulatności nie ma bo przecież nie rozstrzyga sąd o winie tylko o ekstradycji ? I już na takim prostym etapie są takie komplikacje ?? To słabo coś widzę te dowody

 15. Anonim

  24 października 2019 godzina 16:49

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7608833/Man-charged-rape-murder-student-Libby-Squire-21.html
  Link do artykulu z daily mail nasz rodak Pawel R oskarzony dzisiaj o gwalt i zabojstwo 20 letniej Libby ktora zaginela w tym samym czasie co Grazyna i tez szukali ja kilka miesiecy az znalezli cialo w zbiorniku wodnym. Rodzina Pawla nie wierzy ze to on zrobil bo taki dobry chlopak. Taka wlasnie reputacje buduja nasi polscy chlopcy. Co jest w czlowieku zeby zamordowac kobiete i wrzucic do wody? Niech jeden i drugi stanie przed wymiarem sprawiedliwosci jak prawdziwy chlop i zezna prawde zeby wszyscy wiedzieli a nie chowa sie jak tchorz i probuje wszystkich sil zeby tylko uniknac odpowiedzialnosci.

  • cynik

   25 października 2019 godzina 00:16

   Wśród 18 najbardziej poszukiwanych w Europie jest Polka poszukiwana za morderstwo … właśnie ujęta w Niemczech hmm więc jaką reputację budują nasze polskie dziewczyny … powinnaś chyba też zapytać czemu się chowają unikają odpowiedzialności?

   • Anonim

    25 października 2019 godzina 16:35

    No jeszcze lepiej, polacy w swiecie. Ale nie pomaga to czeslawowi i jego sytuacji.

    • Anonim

     26 października 2019 godzina 15:42

     Nie tylko Polacy takie przykłady mozesz sobie znalezc z każdej strony i nacji więc czego mają dowodzić?

   • Anonim

    25 października 2019 godzina 17:00

    No co z tego ze polka tez jest poszukiwana, to nie jest konkurs. Artykul opisuje bardzo podobny przypadek ktory wydarzyl sie niemal w tym samym czasie co poszukiwania grazyny. A co ma do tego polka poszukiwana za zabojstwo??? Nie umiesz czytac albo masz problemy z logicznym rozumowaniem to sie nie wypowiadaj na forum bo robisz siare

    • Loool

     26 października 2019 godzina 15:40

     Polka podana za przyklad to też na twoją miarę przykład bo ma siedziec za zabójstwo meza więc chyba logicznie bardziej pasuje niż twój przykład ni przypial ni wypial na podstawie którego dziecinnie generalizujesz na temat tych „chlopakow” można być ci takie same przykłady znaleźć i.na dziś z.kazdej strony płci, pochodzenia, nacji i czego mają dowodzić? Twojej bezgranicznej głupoty? Tej dowodzić nie trzeba widać gołym okiem.

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 18:07

      Glupi jestes i nie rozumiesz podstawowych faktow. Odloz telegon bo sie kompromitujesz. Podajesz jakies niezwiazane ze sprawa przyklady jakis polek i coz to ma niby zademonstrowac, ze co ze polka tez moze zabic. No moze nie ma co do tego watpliwosci i nie o to chodzilo, ale nie zrozumiesz

     • do Anonim 28 października godzina 18:07

      28 października 2019 godzina 21:56

      A czego głupia miał dowodzić twój przykład linku powyżej jaki wstawiłaś i bredni jakie tam wyprodukowałaś ? Że jakiś polak podejrzany jest o zabójstwo i czego niby to miało dowieść ? Twojej głupoty ? No to możesz uznać że została dowiedziona

     • Anonim

      01 listopada 2019 godzina 19:15

      Mial dowodzic twojego braku logicznego myslenia i laczenia faktow. Smiesznie sie to czyta. Skoro nic nie dowodzi to po co odpisujesz lol

     • Anonim 01 listopada godzina 19:15

      06 listopada 2019 godzina 09:43

      I niby jak tak głuptak jak ty jest w stanie dowieść braku logicznego myślenia jak nawet jednego sensownego i logicznego wyjaśnienia na twoja twórczośc nie jesteś w stanie podać. Słowem ponownie jedyne czego dowiodłaś to własnej głupoty ale jeśli nadal tego nie rozumiesz to znaczy że właśnie dowodzisz że twoja głupota nie zna granic i jesteś w stanie się tak ośmieszać bez końca. Gratuluję więc takie sukcesu twoich wywodów.

  • fiuuu

   25 października 2019 godzina 00:18

   Twoi ulubieni to przecież arabscy chłopcy oni to akurat tak budują swoją reputację w UK i też jakoś nie mają ochoty odpowiadać https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/skandal-w-anglii-gwalty-na-15-tys-dzieciach-w-jednym-miescie/ssz2f00

   • Oooooo

    25 października 2019 godzina 10:21

    To akurat przykład pakistanczykow nie Arabów. Ale schemat wykorzystywania politycznej poprawności za jaka mogą schować mniejszości choćby muzułmańskie własne przestępstwa dobry. Jeśli organy ścigania boją się podejmować wobec nich działania aby nie być oskarżonym o rasizm. U nas też już taką absurdalną poprawność chcą narzucić niektóre nawiedzone jednostki .

   • Anonim

    25 października 2019 godzina 17:03

    Wychodzi na to ze polacy maja duzo wspolnego z tak nienawidzonymi ‚arabami’. Tylko ze nie wszyscy wiedza o czym mowia jak uzywaja slowa arab. Porazka

    • Anonim

     26 października 2019 godzina 15:51

     Wiele wspolnego ? No raczej w UK nie jest znany żaden polski gang który przez 15 lat zupełnie bezkarnie wykorzystywałby dzieci i nastolatki w liczbie ponad 1500 zmuszając je do prostytucji, zastraszajac, gwalcac i tak w kazdym większym mieście przy zupełnej bezradności organów powołanych do ich scigania. Jak widać z twoimi muzułmanami z podanego przykladu nikt nie może się chyba mierzyć jeśli chodzi o takie dokonania bo nikt w UK z takim poziomem nie był w stanie się zmierzyć. Umiejętnie się chowali przed odpowiedzialnością za oskarżeniami o rasizm czyli tarcza jaka do ich działalności dali im lewuszkowe postepaki takie jak Ty

     • Anonim

      28 października 2019 godzina 17:58

      To byl gang z pakistanu i inny tez z bangladeszu a co to ma wspolnego z ta sprawa to nikt nie ma pojecia.

     • do Anonim 28 października godzina 17:58

      28 października 2019 godzina 22:01

      To było WIELE gangów pakistańskich z wielu innych miastach w całym UK taki sam schemat taki sam model i struktury pozostające bezkarne przez 15 lat. Było przykładem jak reputację swoja budują twoi muzułmańscy ulubieńcy co było odpowiedzią na twoje ksenofobiczne rasistowskie linki i wpisy na temat Polakow na przykładzie jakiegoś Pawła powyżej wokół którego roztaczałaś obraz jakieś reputacji polaków. Jeśli nie rozumiesz nikt ci tego nie wytłumaczy lepiej. A co mają do tej sprawy linki o jakimś Pawle i brednie jakie tam wypisywałaś o tych „chłopakach” i reputacji i inne głupoty ?

     • do Anonim 28 października godzina 17:58

      25 listopada 2019 godzina 10:55

      Oprawcy w tej historii z Rotherham i wielu innych miast w UK gdzie ujawniono całą sieć tych gangów to głównie muzułmanie z pochodzący z Pakistanu, Bangladeszu, Indii, Iranu, Iraku, Kurdystanu, Turcji, Albanii … itp …. a OFIARY to praktycznie same białe dzieci, młode dziewczyny … więc jak widać nieco szerzej niż tylko pakistan i bangladesz

  • Anonim

   25 października 2019 godzina 12:04

   Ty przecież jesteś wielbicielką muzułmanów to czep się swoich ulubionych „chłopaków” https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/zofia-s-zabojstwo-polki-w-londynie-ahsan-hassan-skazany/e6k0wqj

  • Anonim

   04 listopada 2019 godzina 07:00

   To właśnie jest prawdziwy charakter mężczyzny tchorzostwo i msciwosc

   • Anonim

    13 listopada 2019 godzina 21:44

    Baby jeszcze bardziej tchorzliwe msciwe i bezwzględne wystarczy tylko sprawy rozwodowe poobserwowac co tam takie jak Ty wyczyniaja babsztyle

 16. Anonim

  24 października 2019 godzina 17:11

  trzymaj się Czesiek,będzie dobrze.Winni zostaną ukarani.Nie może być inaczej!

 17. Anonim

  24 października 2019 godzina 17:27

  Kolejne informacje Pieterka się nie sprawdziły. Jego kult stanistyczny już 15 dni temu admirowal swojego guru po tym jak wyłonił się z swoim fikcyjnym newsem o rozprawie. Naiwne sluzebnice lykaja wszystko w swojej frakcji na czele z KF. Jak długo będzie trwać ta bajda??

  • Łubu dubu

   25 października 2019 godzina 10:41

   A jakieś informacje trolla Pietrka się kiedykolwiek sprawdziły? Czego to ten troll nie opowiadał, kogo on nie oskarża czego to on nie widział i jakich wyroków na tych Facebookach już nie wyliczal czy wyliczala i wszystko BREDNIE się okazywały jakie wyssal z własnego palucha na podstawie plot jakie sam wymyśla. Tylko najgłupsze kozki jeszcze słuchają objawień swojego guru grupowego resztą ma tylko bekę z tej sekty. Jakby mieli zamknąć wszystkich jakich ten Piter wsadzal to już całe Borzeciny by pewnie za kratami siedzialo. On w oskarzeniach to ominął chyba tylko psa sąsiadów ale to jego sposób żeby zaistnieć w tłumie podobnych mu miernot z jakich na potem polewke na innych grupach jak te pograzycielki Czeslawa wkrecal bez litosci i bekę z nich robił.

 18. Muremzacz

  24 października 2019 godzina 17:34

  Panie Czesławie proszę się trzymać i nie załamywać. Sprawiedliwośc zwyciezy!! Walczymy z hejterami nie pozwolimy na Panu psów wieszać gdy wyrok jeszcze nie zapadł!!

  • Anonim

   24 października 2019 godzina 18:40

   Hejt jest straszny, jestem calkowicie przeciwko hejterom. Jest na nich bardzo skuteczny sposob. Otoz najlepsza bron na hejt to stawic czola wymiarowi sprawiedliwosci, wytlumaczyc ze to nie on zamordowal grazyne, jesli tego nie zrobil to nie bedzie zadnego dowodu no bo skadze by sie wzial? Niech sledczy przygladna sie innym podejrzanym a czeslaw bedzie mogl spokojnie zyc spokojnie na wolnosci. Jesli bedzie kombinowal w uk to wiadomo ze ludzie zaczna podejrzewac i nie wyglada to wiarygodnie. Panie czeslawie przyjezdzaj pan do ojczyzny i oczyszczaj sie pan jedyna ucieczka od hejterow….

   • Anonim

    24 października 2019 godzina 21:55

    Czy jest w tym kraju jeszcze taki naiwny który by swój los powierzył w ręce polskiego systemu prawnego ? Od czasów Komendy nie ma już takich głupich Ty jesteś chyba ostatnia która jeszcze w takie naiwne przekazy wierzy. Organy chcą tylko skazać kogokolwiek i mieć zaliczone. Poddać się presji hejterow to najgłupsze co można zrobić.

    • A co....

     24 października 2019 godzina 23:35

     Dokladnie, ja sie wcale nie dziwie, ze nie chce wracac. Sam bym sie zapieral nogami i rekami. On wie co dla niego najlepsze.

     • Anonim

      25 października 2019 godzina 16:41

      To pozostaje mu tylko przeciagac sprawe na czas bo jesli nie wypuszcza go za kaucja to bedzie tak siedzial i sie odwolywal az wybije rok 2044 i go wypuszcza

     • :)

      27 października 2019 godzina 17:31

      Albo wypuszczą znacznie wcześniej, Czesiek wygląd że wie co robi nawet jeśli jego facebookowe pogrążycielki za głupie żeby to zrozumieć 🙂

     • do Anonim 25 października godzina 16:41

      27 października 2019 godzina 17:35

      Widocznie Czesław uznał że sąd w UK zapewnia mu większy poziom obiektywizmu i niezawisłości i niezależności niż nasze sądy od wieków uwikłane w szemrane układy w których taki zupełnie przypadkowy gość jak Komenda jest skazywany na podstawie plot i dorabianych dowodów żeby tylko prawdziwi sprawcy mogli zostać na wolności.

 19. Piter Parker

  24 października 2019 godzina 21:51

  Czytając komentarze na Bochni ….
  „Kiedy mówię „Polska”, mam przed oczami pszeniczny kłos wyrosły na tej ziemi. Znajome boćki, co przycupnęły na przyjaznej mazurskiej chacie. Widzę bursztynowy świerzop tańczący wśród fal burzanu…

  …i tak sobie myślę, że biurokraci żrący swe hamburgery w Brukseli zapomnieli, co ten kraj, ten lud może i… biedny, ale dumny i waleczny zrobił dla Czesia ..”

  • Wiem od kogoś

   24 października 2019 godzina 22:19

   Piter ty popaprana babo,nie obwiniaj świata za swoje nieudane zycie.
   Sama je spapralas ty pusta babo !Chciałem napisać lecz się ,ale zapomniałem że właśnie to robisz .
   Trzymaj się patolo okropna i zajmij się dzieckiem.

   • Pani Weronika

    24 października 2019 godzina 22:35

    Czy wy jesteście wszyscy nienormalni? Ilu was tu pisze komentarze? 5 osób? Jakie pograzycielki Czesława czy wielbicielki Czesława? Wy chyba zapomnieliście o co w tym wszystkim chodzi! Plujecie jeden na drugiego, sama patologia się zebrała! Zajmijcie się swoim życiem, swoimi żonami, mężami, dziećmi, psami i kotami, a nie sobie show urządziliście! Wstyd!!! Dorośli ludzie a nie roznicie się niczym od Grażyny i Czesława – tworzycie taki sam toksyczny związek! Żal!

    • Lol

     25 października 2019 godzina 00:24

     Idź leczyć nawiedzone grupy facebookowe tam znajdziesz okazy jakich chyba w żadnym gabinecie nie uświadczysz 🙂

  • łolaboga

   27 października 2019 godzina 17:37

   Pietrek a ty nie masz tam jakieś obrzędu satankowego do odprawienia ?

  • fan trolla Pitera Parkera

   27 października 2019 godzina 17:40

   A ja to w Brukseli jestem dumny ze słynnej dr S idolki Piterka która niezłomnie walczy tam z gwałtami na krowach oraz prześladowanymi chomikami w Polsce … zastanawiam się tylko z jakiego oddziału ona uciekła razem z tymi którzy ją wybrali 🙂

   • Nn

    28 października 2019 godzina 16:19

    Uciekła z oddziału RPO

 20. hihi

  24 października 2019 godzina 23:18

  Temu małemu trollowi Pietrkowi to zdecydowanie przesadzili z dawkami leków jakie mu podają 🙂 Jak nic trzeba interweniować u jego lekarza bo widać że zbyt duże dawki mu nie służą

 21. Ubaw

  24 października 2019 godzina 23:29

  Beatka, Beatka kuzwa masz juz urojenia. Sprawa szybko sie zmienia. Przybywa ludzi myslacych racjonalnie i tu Cie boli. Widzisz caly czas te same twarze. A taki chu…

 22. hihi

  24 października 2019 godzina 23:30

  Ale się zagotowało stado kózek wioskowych plotkar facebookowych „pogrążycielek Czesława” na czele z ich guru małym trollem kozłem Pietrkiem . Dosłownie ubaw jak te sekciarskie grupy zryły berety tego plebsu. W końcu znalazły na tych grupach miejsce na ujście ich własnych frustracji i leczenie własnych kompleksów, jak sobie tupeciary pojadą po tym Czesławie to od razu ich żałosne życie wydaje im się nieco piękniejsze nawet jeśli tkwią w tych grupach jak w czar… du… jaka ma zastąpić ich żałosne smutne życie 🙂

 23. Odkrywca

  24 października 2019 godzina 23:39

  Uuuu troll Piotruś nigdy nie śpi i czuwa hahahaa a cóż to się stało hahha

 24. So what's...

  24 października 2019 godzina 23:42

  Hej Leszczu
  Pioter, Pioter rence mi opadły…
  Czegóż ty chcesz milordzie?
  Wszedzie cie pelno i tych twoich pożal sie Boze dyrdymałow.
  Dajze czlowieku zyc innym i sam sie wyloguj do życia.
  No ok, masz kiepskie, not my business, jak sobie pościelesz…..

 25. Anna Bar

  24 października 2019 godzina 23:44

  Do Beatka
  A ciebie co tak uwiera ? Nie możesz spać przez obrońców Czesława xdxd nie poszło po Waszej myśli ze sprawa taka niby prosta i Czesia wywala do PL a tak się nie dzieje xd Z koniem się nie kopie xdxd Czesław hardy chłop.
  Biedni pograzyciele Czesława nie mogą sobie teraz miejsca znaleźć

 26. Ola

  24 października 2019 godzina 23:55

  W punkt,brawo za spostrzegawczość!

 27. ubaw

  24 października 2019 godzina 23:56

  Pietrek biedoto nie trzeba było wywoływać wilka z lasu to teraz nie musiałbyś kwiczeć rozpaczliwie że z ciebie trollu nienawistny taką bekę mają wszędzie 🙂

 28. hihi

  25 października 2019 godzina 00:23

  Kaśka nie projektuj własnego obłędu na innych biedna ofiaro przedawkowania grup facebookowych. Jesteś żywym dowodem jak zbyt długie przebywanie w oparach różnych guru kozłów na sektach grupowych potrafi zryć beret dokumentnie takim kózkom jak ty. Ten Czenio to wam się chyba po nocach śni żałosne „pogrążycielki Czesława”

 29. Piter Parker

  25 października 2019 godzina 05:59

  Chciałem napisać tylko
  „ Dzień Dobry”
  Miłego dnia życzę wszystkim.
  Nowy dzień, nowe możliwości.
  Pamiętajcie o tym ☝️

  • Ith

   25 października 2019 godzina 09:32

   Piter zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
   PS : kiedy wrócisz do nas,tesknimy za Toba! Grupa bez ciebie umiera, nie ma kto nas karmić nowymi informacjami. Mam nadzieję że to nie przez stopki wrrrr

  • hihi

   25 października 2019 godzina 09:57

   Pietrek mały trollu kończ waść wstydu sobie oszczędź dzbanie mały 🙂 Bo znów ostanie ci się ino lament o biadolenie.

  • Anetka

   25 października 2019 godzina 18:16

   Jak to brak komuś piterka ,chyba pospieszalskiej kasience to pisze za niego tu.Kiedys byłaś jeszcze ok ale teraz to już stoczylas się dziewczyno a po twoich problemach i przejściach życiowych powinnaś być na takich trolli uczulona bo on naśmiewa się z tego co najbardziej cię osobiście boli w twoim zyciu.Pomysl o tym.

 30. Anonim

  25 października 2019 godzina 07:44

  Pół grupy kogo?!Ty chyba zapominasz, RODO istnieje,co?!a te osoby,które wymieniasz to akurat komentują otwarcie na grupach, nie tak jak ty,żałosny ignorancie,nawet z fejka się boisz odezwać,włazisz tutaj i głupoty tworzysz.Ale SYF!!! Jest tu jakaś administrator tego portalu, nie wpuszczać komentarzy, w których są nazwiska wymieniane!

  • B

   25 października 2019 godzina 10:55

   Rodo srodo. Czekam na wasze rozbierane foty aż zaczną po necie latać. Wtedy będziemy po cyckach rozpoznawać wielbicielki Czesława ahahahahahahaha

 31. Ment

  25 października 2019 godzina 08:43

  Uzupełnij to ty se olej pod kopuła, to ze 5 klepki ci brak to wiemy wszyscy.

 32. Ola

  25 października 2019 godzina 08:54

  Beatko, w punkt!Brawo!Trafne spostrzeżenie!

  • hihi

   25 października 2019 godzina 15:31

   Po pierwsze to żadna Beatka tylko jedna nawiedzona trollice zwana kozłem na innych grupach. Niegdyś szukała wciąż jakiegoś Artura Bartosza, Robiego, Chonikow teraz jej się lista jej fobii nieco rozszerzyła na miarę OBŁEDU jaki ją zżera.

 33. Pani woźna na miotle

  25 października 2019 godzina 09:36

  Wy sie tak nie podniecajcie, ze na Czeslawa dowodow brak. Takie sprawy troszke trwaja, tlumaczenia, odwolania i znowu tlumaczenia, nie on pierwszy, nie ostatni, ale w koncu dostarcza Czeslawa z kiblem na glowie i z bizuteria na rekach i nogach. Czeslaw narozrabial i zaplaci za to.

  • hihi

   26 października 2019 godzina 16:27

   My się nie podniecamy my mamy bekę z takich jak Ty pograzycielek tego Czesława

 34. Anonim

  25 października 2019 godzina 09:40

  Ahhh Ci biedni pograzyciele Czesława. Oni chyba nie rozumieją co się dzieje w w tym wszystkim. Piękna niewiasta w slomianym kapeluszu wraz ze swoim pastuchem już cieszą michy u KF.MY z rozpaczy za swoim guru pisze posty. Piterkj gdzie ty jesteś! Haha Domorosle detektywy na fejk kontach. Frustracja sięga maximum biednych pograzycieli Czesława że nie dzieje się po ich myśli.

 35. Stachu

  25 października 2019 godzina 09:46

  Weźcie się już ogarnijcie i do garow! Czesław powiedział ze żony nie zabil, MB pisze, że jeszcze będziemy zaskoczeni i sprawa nabiera inny bieg, podobno są nowi świadkowie, sąd w UK dalej Czesia trzyma i nie spieszy im się go wysłać do nas na wczasy. Czego chcieć więcej. A wy się tu produkujecie zamiast pyry obierać!!

  • Anonim

   26 października 2019 godzina 16:02

   Ktos pewnie sypnal wspolnikow

 36. Ucha ha

  25 października 2019 godzina 09:55

  Do Pograzycieli Czesława!
  Czechu jak widać ma się dobrze i pewnie się obroni przed Wymiarem sprawiedlwosci. Z jego haremem nie macie szans, prawilni ludzie a nie trollice z kotła KF xd
  Byście się lepiej wzięli za robienie banerów dla waszego guru Pieterka xd jad aż się ulewa, tylko patrzeć na wasze miny jak Czesiu opuści więzienne mury

 37. Słowo do kłótliwych

  25 października 2019 godzina 09:56

  Dorośli ludzie, posiadający rodziny zachowują się jak banda gimnazjalistów obrzucając się epitetami w sprawie co do której nikt nie ma pewności.
  Można wyrażać opinie, od tego są grupy czy komentarze pod artykułem, ale niektórym wyrażanie opinii myli się z mieszaniem z błotem wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają.
  Wstyd.

 38. Zimal

  25 października 2019 godzina 09:58

  Beatka jaka Ty TEPA jesteś!!!! Zabolalo Ci że u Ciebie masa ludzi na grupie i nikt się nieodzywa jak Wasz Guru się pochorował
  Grupa Daniela jest Super sami wartościowi ludzie pełna kultura
  tętni życiem i coraz to więcej ludzi przybywa ! Post za Postem
  Ogarnij się samotna zawistna emerytko

 39. Piter Parker

  25 października 2019 godzina 10:56

  Aha,a na dzień dobry dodam jeszcze tyle ze wkrótce będziecie całować mnie po nogach a za co to się dowiecie.

  • hihi

   30 października 2019 godzina 12:39

   Takie zwyczaje z całowaniem po nogach to chyba na tej twojej grupowej sekcie żałosny koźle, chociaż umyj je wcześniej żeby twoje wyznawczynie naiwne kózki , Kaśki i inne jakiegoś paskudnego grzyba nie załapały od tego całowania 🙂 Życzliwy

 40. Parim param

  25 października 2019 godzina 11:08

  Nawet Aldi z psychiatryka przy was wysiadła.

 41. Piter Parker

  25 października 2019 godzina 11:09

  Boże, już 11:00 i żadnego komentarza?
  Nic??? Nawet małego hejtu? No co z wami?
  Internet wam wyłączyli?

  • hihi

   27 października 2019 godzina 17:47

   Czekamy mały trollu aż wzniesiesz się na wyżyny swoich możliwości i wydalisz z siebie jakiś kolejny zestaw głupot jaki będzie można obśmiać. Twoje ograniczenia intelektualne zaczynają być już legendarne 🙂

  • łeeeeech

   27 października 2019 godzina 19:00

   A biedny troll Piter waruje i czeka od 5 rano a tu nikt o nim nie pisze. Biedny żałosny troll ty rzeczywiście musisz być samotny

 42. Caroline

  25 października 2019 godzina 14:44

  Pioter wraca za 10 dni do nas !! Niestety miał zabieg na brzuch. Zdrowia Piter kuruj się

  • Lol

   27 października 2019 godzina 10:50

   To.mowisz że na brzuch A chodziły słuchy że na rogi się leczył.

   • ??

    30 października 2019 godzina 12:45

    E tam pisali że jakieś kłopoty ma z zaworkami i w pampersach musi chodzić.

 43. Ono

  25 października 2019 godzina 15:12

  Toż ta dziewoja w słomianym kapelutku,z takim zapałem ładuje kom u KF,szydzac i wysmiewajac normalnych ludzi,ktorzy nie kryja sie za paskudnym fejkiem.wez sie ogarnij fejku!!!!i schowaj ta słome co ci z butow wystaje.aaaa sory wsadziłas ja na głowe.

 44. Olo

  25 października 2019 godzina 19:31

  Kaski od kotów ,Aśki od koziołków,wam już tęsknota za pięknymi słówkami od Czesia odbija się czkawką,Aśka brała juz z Piotrusiem rozwód dla Czesława,Kaśka upijała się szampanem z miłości do Czesia,a tu zamknęli Czesia i ni ma już ani rozwodu ani Kaski męża nie zatrudni Czesiu w swojej firmie która chciał otworzyć w Pl,za kasę ze sprzedaży domu w Borzęcinie,,Żal mi was podstarzałe muminki niunie fejsbubkwe.

 45. Piter Parker

  25 października 2019 godzina 22:49

  Margarita znowu pochlała i ma wizje.
  Zna nawet godzinę rozprawy xD (oczywiście bledną) ale posłała już w świat Danusię by ogłosiła nowiny na grupach. Podobno Amelia sprzedała butelki po jabolach i rusza za wielką wodę (wraz z L. i P.)osobiście dopilnować sprawy.

  • Fan Amelki

   26 października 2019 godzina 10:56

   Piter co ci pomieszało się w garnku ?Amelia i wino ??? Tos rozbawił,ona pije tylko Puerto de Indias matołku głupi ,ale ty nawet nie wiesz co to jest jełopku,marniutka zemsta za post o tobie koziołku.Nie wysilaj mózgownicy boś za głupiutki do niej.

   • Piter Parker

    26 października 2019 godzina 18:47

    Amelia szydząc i poniżając (fikcyjnego Pitera) stała się taka sama jak ON.
    Jeśli troll potrafi sprawić, ze osoby które na codzień sprawiają wrażenie miłych ujawniają swoje prawdziwe oblicze, to właśnie wygrał. I od tego jest Piter w internecie. Od lat pokazuje obłudę zakłamanych ludzi. Nie ważne czy chodzi o „obrońców wiary”, polityków, homofobów czy rasistów.

    • mały husarz

     27 października 2019 godzina 17:00

     Kaśka jak zwykle Pospiesznie w obronie Pietrka kompromituje się i ośmiesza. Litości te wielbicielki Pitera Parkera dosłownie powalają głupotą na kolana ze śmiechu. Piter Parker to znany mały prymitywny troll i jedyne co obnaża niezłomnie to własną głupotę i buractwo oraz jego namiętnych wielbicielek Pitera. Z resztą z tych swoich wielbicielek Piter ma niezły ubaw na innych grupach. Wszyscy którzy mieli choć opar rozumu między uszami Piterka rozszyfrowali od ręki i jego profile i stadko adoracji i mają z niego co najwyżej bękę i z jego twórczości. Jedyne które dają mu się wkręcać to jego niezłomne wielbicielki naiwne kózki na tych grupach i to właśnie głupotę tych swoich wielbicielek Piter Parker bez litości obnaża oraz ich buractwo. Nic więcej. A kiedy naczelny na tej waszej sekcie grupowej prymitywny hejter Piter zaczyna lamentować na hejt jaki jego dotyka można tylko obśmiać do łez bo sam mógłby służyć jako żywy pomnik hipokryzji obłudy i zakłamania. Widać że ściąga swoje ostatnie posiłki anarchistycznych łachów satankowych żeby go bronili ale ta jego desperacja tylko jeszcze bardziej bawi.

    • do Piter Parker

     27 października 2019 godzina 17:45

     Troll Piter wygrał kiedy dzięki jego występom obnażono jego własne prymitywne oblicze i jego wyznawczyń takich jak ty które podłączyły się ochoczo pod jego prymitywny poziom nikt lepiej by tego lewuszkowego anarchistycznego światka lepiej nie obnażył niż on sam. I za to mu wielkie dzięki

    • bzzzzz

     27 października 2019 godzina 18:01

     Troll Piter ma jedna zaletę na tym facebooku jest jak gó…. do którego zlatują się te wszystkie złaknione takiego smrodku podobne jemu mentalnie muchy jego wyznawczynie i wielbicielki wspierające go duchowo i w jednym miejscu można wtedy uświadczyć na grupie wszelkie te złogi facebookowe cała plejada żałosnych sfrustrowanych przegrywów życiowych odbijających wszelkie własne nieszczęścia życiowe hejtem na innych, bo wtedy ich własne puste prymitywne żałosne życie wydaje im się choć trochę bardziej wartościowe i mające choć pozory sensu. Można im tylko współczuć bo los już i tak ich straszliwie pokarał. Nie można się dziwić że ta sekta Piterka i jego akolici wszelacy na facebooku budzą taki śmiech politowania i szyderstwo … bo w pełni sobie ta sekta na to zasłużyła a że posługują się takimi samymi narzędziami można tylko parsknąć śmiechem kiedy dostają odpowiedź w ich stylu. Ten twój Pietrek wygrał niby co ? Status pajaca wszech czasów na facebooku, dumny medal żałosnego trolla miernoty wszechświata ? Co on niby wygrał ? Jedyne co obnażył to sam siebie i takich jak on sam wielbicieli jacy się do niego przykleili. Nie ma bardziej zakłamanych hipokrytów niż takie trolle jak ten Pietrek same w sobie a jeszcze większe hipokryci to ci którzy jakąś ideologię do jego aktywności dorabiają.

    • Opaaaaa

     27 października 2019 godzina 23:17

     Strolować trolla Pitera to święty obowiązek 🙂

  • hihi

   26 października 2019 godzina 15:28

   No cóż OBŁED grupowych trollic nolaifów żyjących cudzym życiem nie zna granic 🙂 Dziwne że nie tam już dawno nie wystawił wart pod tym aresztem w UK żeby im tylko ten Czesław nie uciekł. Kolejny poziom nawiedzenia „pograzycielek Czeslawa”

  • Mordeczka

   26 października 2019 godzina 20:19

   Tak tak sprzedała butelki po jabolach które ty trolico wychlalas hahaha biedne pograzycielki Czesława hahaha oj zabolał post Amelki na temat guru piterka antykatolika.

 46. Margaryna i jej sciemy

  26 października 2019 godzina 06:09

  Uważajcie na margarynę i jej grupę bo sprzedaje wam scieme że ma z 1 ręki info ze do UK lecą świadkowie. Znana jesteś ze tworzysz wiadomości i rozsiewasz plotki. Kto niby miał by ci przedawac informacje związane ze sledztwem? Bzdury piszesz z tą Danka aż się poplulem kawa ze śmiechu ale pisz dalej chętnie poczytam bzdury którymi karmisz ludzi

 47. Piter Parker

  26 października 2019 godzina 13:02

  Margaryna już wytrzeźwiała?

  • hihi

   27 października 2019 godzina 17:02

   Pietrek cokolwiek tam pijesz palisz czy w inny sposób przyswajasz lepiej odstaw bo ewidentnie ci nie służy 🙂 No chyba że ty z tych co im już i tak nic nie może zaszkodzić bardziej dla ich zrytego bereta 🙂

  • buhaha

   27 października 2019 godzina 17:04

   Pietrek nie szukaj marganryny idź lepiej niech ci jakaś naiwna kózka z tej twojej sekty może rodzyny na pocieszenie pokaże, może wtedy twoje żałosne pozbawione sensu życie małego zakompleksionego trolla przestanie być aż tak dla ciebie uciążliwe i zamiast Czesia zajmiesz się własnym

  • Lol

   27 października 2019 godzina 18:02

   Pietrek zmień leki te które przyjmujesz już chyba za słabe. Ty już nawet śmieszny nie jesteś a nudny . Życzliwy 🙂

  • ale jaja

   27 października 2019 godzina 18:03

   Pietrek szukaj Czesław, szukaj , szukaj …. dobry Pietrek 🙂

   • Piter Parker

    27 października 2019 godzina 18:29

    Nie musze szukać Czesława xD siedzi w więzieniu. Tam gdzie jego miejsce

    • hihi

     27 października 2019 godzina 19:14

     Masz racje Piter nie szukaj Czesława , szukaj lepiej swojej brakującej klepki w zrytym berecie, masz rację takie znalezisko bardziej by ci się przydało 🙂

    • Anonim

     27 października 2019 godzina 19:17

     Biedny koźle obawiam się że od tego że Czesław siedzi twoje żałosne życie raczej nie zyska na wartości i barwie xD

    • ale jaja

     27 października 2019 godzina 19:19

     Pietrek jak już znalazłeś to teraz szczekach na Czesława, szczekaj szczekaj … dobry Pietrek 🙂

 48. Lilka

  26 października 2019 godzina 18:51

  Aż zatkało u KF ,szczęki opadły ,dezorientacja ,cisza grobowa .
  pastuch vel an-ka jeszcze z przerobionym zdjęciem coś wypluje ale już slabo.kicz janek kicz

  • Wania

   28 października 2019 godzina 17:00

   Na ten jego ryj patrzec sie nie da. On sie nadaje do tarcia chrzanu. Babochłop.

  • Tyle fejków

   28 października 2019 godzina 17:17

   Pastuch przerobił zdjęcie???

 49. Piter Parker

  27 października 2019 godzina 19:06

  Co tam u amelki? Ile komentarzy poleciało po powrocie z kościoła xDDDDDDD
  „JAK PAN JEZUS POWIEDZIAŁ …”
  dziękuje Czesiu ze kazałeś mi na tym portalu walnąc „konkretne” komentarze.
  Przecież to kopalnia polskiej cebuli — ZŁOTO

  • Łolaboga

   27 października 2019 godzina 20:43

   Nie zniese, no nie zniese i zaraz popuszcze Pietrek żałosny troll już chyba ostatnie swoje rezerwy intelektualne uruchomił i sadzi oklepanymi sucharami o kościele i cebuli jak zatarta płyta. Naprawdę nic nowego przez te kilka dni nie wymyśliłaś tylko jak stara baba na targu powtarzasz się do znudzenia?

  • hihi

   27 października 2019 godzina 20:47

   Pietrek Koziołku matołku jak mi jeszcze powiesz że jako nawiedzony radykał na znak buntu mamusia musi ci pampersy w małe pentagramki kupować bo bialych to bys nie dal sobie zalozyc to chyba zejdę ze śmiechu. Ty nasz wielki „rebeliancie” …. specjalnej troski 🙂

  • Ulalal

   27 października 2019 godzina 20:49

   Etatowy troll hejter szyderca Piter Parker płaczący na hejt jaki go dotyka ….. BEZCENNE

  • K.S.

   27 października 2019 godzina 21:51

   Piter ty się Amelka nieinteresuj masz swoją Kleme….to pomagaj Dance bo już w obronę Margarynę wzięła
   Jeszcze po drzwiami na kolanach proszą o wejście W. i A. jak ja puszcza
   Ha ha ha ha bo tak tam nudno
   Niewspomne o K.F. tylko pastuch vel AnKa ledwo kwiczy z rozpaczy żeby grupa niepadla

 50. Piter Parker

  27 października 2019 godzina 19:07

  Oczywiście bez podtekstów do pięknej pani redaktor ❤️

  • Wania

   28 października 2019 godzina 17:02

   Baba podrywa kobietę. Piter z cycami.

 51. wlazł kotek

  27 października 2019 godzina 21:38

  Najpiękniejsze to jest kiedy taki pusty troll Piter Parker chce kogo rozpaczliwie opluć ale nie wie kogo i nie może trafić więc pluje na oślep naokoło i w zasadzie co najwyżej w końcu zapalił się sam

 52. Xdxd

  27 października 2019 godzina 22:30

  Piter żebyś ty sraczki nie dostał za ten post Amelki XD wyszło twoje oblicze trolu. Za te prześmiewy na profilu G.K to powinni cię ze Czesiem zamienić. On to przynajmniej szacunek do żony miał. Twoje informacje jakieś ni do kupy ni do döpy. Gdzie ta rozprawa coś pisał o niej hahaha, a taśmy już zdjęli z pod starej dyskoteki hahah ales ty Piterek matołek Xd

  • Lol

   28 października 2019 godzina 13:36

   Za poźno Piter ponoć zalewu sr…czki dostał i to tak intensywnego że leczenia wymagal specjalistycznego w szpitalu … ciekawe czy mu jakieś tematyczne pampersy dali z.mrocznymi motywami. W końcu status kozła grupowego zobowiązuje.

 53. Chono tu

  27 października 2019 godzina 22:56

  Po wczorajszych prv czadach została oddelegowana na konferencję w Naszej Ulubionej Grupie:
  Kasia od piesków ale tak ja wzieli w obroty że niepotwierdzila ustalonej razem wersji!? Z się biedulka a Ja sama niepojde bo Marga znowu hleje
  O matenko

 54. Anonim

  27 października 2019 godzina 23:03

  Dobry wieczór wszystkim !!! Co słychać na fejsbokach??
  Słuchy niosa ze ujawniły sie nam talenty detektywistyczne. M.B i D.CH. Grupa KF i słynnego Pitera umarła ??

  • Piter Parker

   28 października 2019 godzina 07:33

   M.B i D.CH nie mają żadnych talentów xDDDDDDDD
   Grupa Margaryny zdechła, tak samo jak grupa Oli M. Nie wspominając o totalnym dnie jakim był gniot Stana. Grupa K.F ma się dobrze a moja ulubiona grupa Ozimka to po prostu ZŁOTO. Te piękne przemyślenia Marzenki, Magdy czy Amelii ❤️ Wciąż czuć jakby Czesław był moderatorem i służące z haremu dalej walczyłyby o jego niewinność. Na szczęście Czesław jest w więzieniu 🙂 Ozimka tylko trochę szkoda, bo swoim iQ zawyża średnią moderacji i za bardzo nie może się odnaleźć. Widać było to podczas rozkminy o jego genitaliach xD Gdzie pani z grzybkiem na profilowym rościła sobie prawo do oglądania jego anatomii

   • KT

    28 października 2019 godzina 12:45

    Z nowym dniem troll Pietrek nakarmiony, pampers przez mamusie zmieniony więc gotowy i zwarty, znów marzeniami o haremach rodzynach o jakich biedny śni co noc aby swoje sekty grupowe na taką modłę wymodelowac. Marzy mu się swoje naiwne kozki wyznawczynie do takiego poziomu sprowadzić ale chyba coś go przejrzały że z nich łacha drze za ich plecami i ochlodzily się namiętnie relacje. Osamotniony troll aż popadł z tego w jakieś kłopoty zdrowotne i zaworki mu ponoć nie trzymają. Może to stres samotność a może po prostu przesadził z teczowymi namietnosciami. Tak czy siak pocieszny ten biedny troll … specjalnej troski 🙂 Jednocześnie jest żywym ostrzeżeniem jak tragicznie może się skończyć zbytnie zagubienie w wirtualnym świecie facebookowych złudzeń. Biedny ten Pietrek

   • hihi

    28 października 2019 godzina 12:47

    Pietrek Ty lepiej powiedz czy rogi już sobie wyprostowałes czy nadal ci zwoje w twojej pustej makowce zakrecaja? Bo to byłby jakiś news

   • Anonim

    28 października 2019 godzina 12:51

    7 rano a troll Piter już w komentach a to i tak zaspał bo ostatnio już o 5 rano nadawał jak widać po godzinach. Ten gość naprawdę jest biedny i musi mieć bardzo smutne i samotne życie że mu tylko wirtualny świat pozostaje cudzych tragedii.

   • LOL

    28 października 2019 godzina 13:29

    Pietrek rano wstał z nowymi siłami wzniósł się na wyżyny swoich możliwości spial się biedak w sobie do granic wytrzymalosci jego malego watlego rozumka żeby odegrac się za wszelkie złośliwości jakie dotknęły go do żywego i wydalił z siebie
    ….. oklepanego starego suchara o haremach ? Naprawdę biedny trollu tylko na tyle cie stać po miesiącach mozolnej twórczości nic nowego nie wymyśliłes tylko ten
    … harem już zgrane hasło jakie i tak zaczerpnales biedoto od innych którzy już dawno tak tytulowali grupę wsparcia Ahmada? Litości i Ty wykłady robisz biedoto intelektualna o IQ jak nawet własnej szydery wymyśleć nie jesteś w stanie tylko powtarzasz do znudzenia te jakimi tytulowano ciebie. Śmiech na sali z ciebie nawet hejter i szyderca słaby …

   • Anonim

    28 października 2019 godzina 14:04

    No Piter ale MB lepsze info od ciebie ma. Bo u ciebie to Czesio już rozprawę miał 8 listopada Xd

   • Lol

    28 października 2019 godzina 22:07

    O IQ wykłady robi mały troll Piterek który w rozwoju zatrzymał się na marzeniach o rodzynach 🙂 Śmiech na sali

 55. Obrończyni Czesława

  27 października 2019 godzina 23:34

  Mam głęboka nadzieje ze Czesław się trzyma i wciąż ma siły na walke o sprawiedliwość . Napewno to dla niego ciężki okres bo kogo nie przeraża wizja więzienia. Wy zamiast tu bredzić trzy po trzy powinniście go teraz wspierać a nie karmić troli takich jak Piter, KF i wielu wielu innych. Gdzie w was empatia ??

  • Rozalia

   28 października 2019 godzina 14:09

   Już osadzili człowieka gdy wyrok jeszcze nie zapadł .

   • Anonim

    28 października 2019 godzina 23:17

    Wyglada na winnego to siedzi co tu duzo mowic. Mogl trzymac gebe na klodke a nie bredzic glupoty jeszcze w telewizji, co za kre tyn ciekawe gdzie te 50 tys co rzekomo g zabrala z sejfu zeby wyjechac do krajow arabskich, plan sie nie powiodl trzeba nowe klamstwo wymyslic teraz zeby zredukowac niescislosci w wypowiedziach. Jesli niewinny to po co bylo to klamstwo?

    • ulala

     29 października 2019 godzina 10:24

     A ty za wygląd wioskowa pusta plotkaro facebookowa chcesz skazywać? Znając życie taka jak ty za sam wygląd dostałaby dożywocie 🙂 A bajać to akurat w tej sprawie bajali wszyscy i kochanek i siostra pytanie po co ? Bo akurat Czesiek to zrozumiałe że chciał oddalić od siebie podejrzenia ale czemu kłamali inni którzy chcieli na siłę go pogrążyć ? Oto jest pytanie ?

     • Anonim

      29 października 2019 godzina 17:55

      Pytanie to sobie mozesz zadac czemu to wlasnie czesiu siedzi za kratami a nie ktos inny. Za wyglad go posadzili w UK? Ha ha najpierw mysl a potem dopiero pisz

     • do Anonim 29 października godzina 17:5

      30 października 2019 godzina 12:58

      Tak bywa w Polsce że się siedzi i nie wie za co, taki Komenda przez ponad 20 lat zadawało sobie to samo pytanie czemu akurat on siedzi a nie ktoś inny? I pewnie do dziś też nie wie ? Więc najpierw myśl a potem pisz swoja radę zastosuj do siebie. W Polsce rocznie kilkaset osób ma wypłacane zadośćuczynienia za niesłuszne zatrzymanie i aresztowanie i też pewnie sobie zadają pytanie czemu one, może ty byś im wyjaśniła. Kilkanaście z takich osób rocznie jest też potem skazywanych niewinnie i za to też wypłacane są zadośćuczynienia ich też możesz zapytać czemu akurat oni a nie ktoś inny bo pewnie też nie wiedzą ? Ale ty pewnie wiesz to im napisz bo pewnie chętnie o takiej „genialnej” swoim mniemaniu jak ty chętnie by się dowiedzieli

     • Anonim

      30 października 2019 godzina 17:43

      Ale to nie Komenda tylko Kuliszewski i jeszcze nie wiesz co prokuratura na niego ma, jakie dowody zebrali a juz je podwazasz. Czesio swoim zachowaniem pokazal ze ma cos powaznego do ukrycia bo klamal i to bylo wydac. Zapieral sie ze nie wie dlaczego zona chciala dom przepisac a sam jej grozil i wyraznie mowi w nagraniu ze najpierw przepiszemy dom. Kamery w domu wylaczone tamtej nocy? Dlaczego? 50tys zginelo, zabawki poprzestawiane w domu w londynie podczas poszukiwan ze niby ona sie zakradla bo uciekla. Chcial zmylic trop ale sie nie udalo
      bo cialo sie odnalazlo. Przesluchano 50 osob i tylko on siedzi wiec jesli prokuratura w tarnowie i krakowie mysli ze to on to ja tez mysle ze to on.

     • do Anonim 30 października godzina 17:43

      30 października 2019 godzina 23:31

      Niczego nie podważam tylko obśmiewam pustotę takich które twierdzą że jak Czesława zatrzymali to już jest winien skazany i wyrok odsiaduje. Jak na razie żadnego kłamstwa mu nikt nie dowiódł nawet jeśli takie jak ty przekonują że je „widziały” oczami wyobraźni. A nawet jeśli mu dowiodą to nie będzie to żadnym dowodem na popełnienie zbrodni. Odpowiadam ponownie prokuratura sądy i takie jak ty też mówiły że jak Komenda skazany to winien .. a był NIEWINNY różnie to bywa żeby opierać się na twoich wierzeniach.

    • Anonim

     29 października 2019 godzina 10:25

     Jak na razie Czesławowi żadnego kłamstwa nie dowiedziono czas pokaże co było prawdą a co nie. I tyle

     • anonim 1234

      30 października 2019 godzina 19:02

      To co wypuszczono już Czesia siostrzyczkę?za co ją zamknęli??

 56. FanClubPP

  27 października 2019 godzina 23:54

  Siemanko ludeczki. Co tam słychać???Jakies nowe wiesci?Pietrek widze focha zapodał,ze on niby ujawnia w ludziach ich prawdziwe oblicze. Nosz kur….nie znam gorszego prymitywa,szydercy,i zakłamanego ryjka.
  Taaaa Pietrek wywolujesz w ludziach: odraze, wstret,politowanie,jak widze twoje pożal sie Boze posty to chwytam za telefon i śle smsy z trescia POMAGAM. Takze zluzuj rajtuzy, aaa i nie denerwuj sie tak, bo złosc pieknosci szkodzi, a ty nie masz czym szastać!

 57. M

  28 października 2019 godzina 09:12

  te wszystkie komentarze to wstyd dla spolecznosci Borzecina .

  • Iiii

   28 października 2019 godzina 12:32

   Przecież to nie Borzeciny piszą tylko żałosny troll facebookową Piter Parker i jego Kaski i inne wyznawczynie. Nie słyszałaś o tej sekcie kozła matolka Pitera ? To możesz ten OBŁED zobaczyć.

  • Anonim

   28 października 2019 godzina 13:57

   Oj to prawda. Wstyd. Jestem z duzego miasta i bardzo lubię wies i male miasteczka, ale niestety nie rozumiem mentalności tych ludzi, ktorzy mieszkaja w takich malych spolecznosciach. Są bardzo zazdrośni, zawistni, i chyba nie mają zbyt dużo zajęć.

 58. Piter Parker

  28 października 2019 godzina 13:02

  Popadam w depresje jak czytam wasz bieda hejt …..

  • Anonim

   29 października 2019 godzina 09:15

   No to ty chyba musisz płacić się w tej depresji z lubością bo widać jak namiętnie biedny trollu wszelkie wpisy jakie się tu pojawiają sledzisz i katujesz się biedny trollu Piterku jaką bekę mają z ciebie i tej twojej sekty grupowej. Swoją drogą nolifie widać jak żałosne i smutne twoje życie jeśli bo datach i godzinach twoich wpisów widać że od 5 rano już tu komentarze wstawiasz do północy biedaku jakbyś własnego życia nie miał. Tylko ci współczuć naprawdę zaczyna być ciebie żal jak Ty musisz być samotny

  • Lol

   29 października 2019 godzina 11:35

   No to już zażalenie biedny trollu koźle Piterku musisz złożyć do swojego lekarza prowadzącego … żeby ci dawkę zwiększył leków może ci pomoże na tą depresję.

 59. Lol

  28 października 2019 godzina 13:58

  Czesiek to jednak ma moc. Nawet taki doświadczony troll Parker dostał sr….ki mierząc się z tematem Czesława i to tak silnej że ponoć wymagała specjalistycznej interwencji w szpitalu. Życzymy trollowi Piterkowi szybkiego powrotu do gastrycznej stabilności. Oj ma ten Czesiek moc oddziaływania na kobiety i tęczowych trolli jak Pietrek. Pietrek to żywy dowód na to że od miłości do nienawiści mały krok. Taki był zabujany ten nasz tęczowy troll w tym Czeslawie na początku że namiętnie na Facebookach niestwozone historie tworzył w jego obronie. Opowieści o imprezach nocnych, o rodzinie G A arturach było po których miały bagiety jechać, troll Pietrek tak był zabujany że namiętne rozmowy ponoć z Czesławem toczył nocami tkwiąc przy messemgerze i oczekując na najmniejszy gest zainteresowania jego osobą przez Czesława. Potem jednak coś się popsuło, może zaloty tęczowego Pitera zostały odrzucone, może zazdrość o inne koleżanki Czesława zniszczyla ta cudowna relacje. Fakt jest faktem że tęczowy troll Pietrek nie może przebolec tego odrzucenia, rozstania zapalal jak widać niezłomna potrzeba zemsty i odegrania się na swoim obiekcie westchnień czyli Czeslawie i stał się tęczowy Pietrek od tego dnia symbolem nagonki na Czesław… taką jest smutna historia tej relacji, istny melodramat jak to nieszczęśliwa niespełnione.milosc tego biednego tęczowego Piterka stworzyła zapluwajacego się nienawiścią trolla Pietrek. Drogi Piterku nie idź ta droga mroku zawsze jest nadzieja że jeszcze spotkasz kogoś kto odwzajemni twoje gorące uczucia i ukoi twój bul samotnego odrzuconego serduszka. Czesław nie jest winien twoim życiowym nieszczezciom jakie cię dotykają.

  • Catherine

   30 października 2019 godzina 12:10

   Pewnie, że tak, pietrek lol ma racje,pozbierasz sie.wierzymy w ciebie.no widzisz,za wysokie progi na twe koziołkowe nogi.masz duza i mocna konkurencje.takze smutek i żal.musisz szukać innego kandydata do serduszka

 60. Anonim

  28 października 2019 godzina 14:10

  Wyczuwam tu lekka zazdrość szanownego Piterka ze tym razem MB ma lepsze informacje xd xd

  • Jjjj

   28 października 2019 godzina 16:14

   Czuć czuć nie tylko zazdrość Piterka ale też pare innych rzeczy.

   • Lol

    29 października 2019 godzina 11:41

    Może jeszcze Piterkowi gastryczne niedomagania nie przeszły i stąd ten smrodek 🙂

 61. MT

  28 października 2019 godzina 17:06

  Tyle tych wyznawczyń kozek ma ten Piter na tej swojej sekcie grupowej ale jak przychodzi do konkretów i kozioł Pietrek jak widać usilnie potrzebuje żeby mu jakaś rodzyny pokazała bo on taki samotny biedny i jeszcze na żywo nie widział to żadnej chętnej nie ma. WSTYD. Dosłownie taka znieczulica brak empatii żeby ten wasz biedny sfrustrowany guru musiał z rozpaczy ciągle tylko o nich marzyć i w kółko opowiadać. Za grosz współczucia dla tego waszego niespełnionego guru w jego mniemaniu.

  • Ith

   28 października 2019 godzina 22:14

   Teraz to zawiodłam się Piter na tobie myślałam że jesteś facetem bo tyle mi priv pisałeś i tak slodziles a tu taki zawód że jesteś kobietą z dwójką dzieci na socjalu u UK
   Jakoś przeboleje . Zdrowiej fajna fotę masz zakonnicy teraz w profilowym jako adminka grupy. No ratuj grup KF bo już nawet Kaplica niepomoze a Margaryna w newsach cię wyprzedziła

 62. Sowa

  28 października 2019 godzina 17:31

  Czesław to jeszcze wyjdzie obronną ręką z tego g..na, w które go pięknie wpakowano. Oj będzie się działo! Posypią się głowy i to nie popiołem hahaha!!!

 63. ......

  29 października 2019 godzina 10:56

  Jeśli jest coś bardziej śmiesznego, żałosnego i godnego współczucia niż troll Piter Parker to tylko jego wyznawczynie z tej jego sekty grupowej to dopiero obraz nędzy i rozpaczy …

  • Hopla

   29 października 2019 godzina 17:11

   Jakieś obozy się utowrzyly i teraz macie rozrywkę plując jadem do siebie nawzajem. Rozkmina kto z kim trzyma i kto pod jakim fejkiem pisze. Kto lepszy i kto ma więcej fejkowych kont. Ale się pogubiliscie ludzie. Czas wracać do domów i do swoich spraw zamiast gwiazdorzenia w necie.

 64. :))

  29 października 2019 godzina 11:45

  Tak szczerze ten Czesław to mało mnie obchodzi, ale zobaczyć miny tych facebookowych wioskowych tupeciar grupowych z ich guru kozłem na czele jakby tego Czesława wypuścili …. to byłoby piękne jakby te towarzycho specjalnej troski amoku dostało.

  • Pani z kiosku

   30 października 2019 godzina 10:25

   Jakby jakby. Poczekamy zobaczymy. Mina haremu bezcenna jak jednak go nie wypuszcza. Kim wtedy będą się zajmować i o kim pisać? Smuteczek. Powrót do normalnego życia nie wchodzi w grę bo na bezrobociu za nudno xD

   • Marta

    30 października 2019 godzina 12:33

    No smutek to już widać na twojej sekcie grupowej trolla Pitera Parkera, nie ma o czym bajać to nawet sam guru usycha i na BB skarży się że w depresję popada. Jakby tego Czesława wam wypuścili to rzeczywiście strach pomyśleć co by się stało z tymi pogrążycielkami Czesława i ich guru dla których ten Czesław to całe ich samotne sfrustrowane żałosne życie. Naprawdę wam współczuć wypada grupowe nolify jak ten Pietrek kozioł grupowy który tu śledzy w komentarzach od 5 rano do 24 jakby własnego życia nie miał. Oj żal was i ciebie mały trollu Piter Parker xD

 65. Ja to wiem

  29 października 2019 godzina 14:07

  Wierze w Czesława !! Jeszcze będziemy zaskoczeni, jeszcze nam szczęki opadną

  • Piter Parker

   29 października 2019 godzina 18:25

   Ej, weźcie mi powiedzcie o co chodzi z tym brzuchem. Głowie się nad tym od paru dninie łapie dowcipu. Generalnie od pół roku po każdym treningu robie min 50 min kardio i nie chwaląc się jestem bardzo zadowolony z wyglądu mojego brzucha. Cytując klasyka”NIGDY NIE MIAŁEM LEPSZEGO BRZUCHA TY …..”
   No i zdecydujcie się ile mam tych dzieci xD Do niedawna było ze moja dziewczyna jest w 8 miesiącu ciąży po 5 miesiącach znajomosci. Już dzwoniłem do teściowej żeby nie szastała za bardzo kasą w iItalii bo będzie musiała się dorzucić do wesela a tu nagle piszecie, ze już mam dwójkę
   Święta idą wiec trzeba będzie robić prezenty dla guwniakow a Sardar dalej mi nie przelał kasy za „uwalenie” Czecha. Ściemnia, ze maja jakiś problem z Turkami .W sumie to miał przelać tydzień temu ale Amerykanie omyłkowo zbombardowali bank zamiast swojej bazy xDDDDD
   No nic, trzymajcie kciuki za Kurdów bo inaczej będę miał cienkie święta

   • MM

    29 października 2019 godzina 20:17

    Pietrek coś Ty tam znowu przedawkowal że twoje schizofreniczne wizje toczysz tu na BB. Jesteś tak marnej jakości trollem że jeśli ktokolwiek placi ci nawet za ten hejt choć dolara to zdecydowanie cie przepłaca i chyba nawet ten Sardarek nie jest az tak glupi i zdesperowany. Takze mozesz już spokojnie się obudzić z tego twojego nawiedzonego snu.

   • hihi

    29 października 2019 godzina 20:24

    Piter ty nasz biedny trollu koziołku matolku specjalnej troski sprawiasz wrażenie jakby mamusia zdecydowanie za mocno zacisnęła ci pampersa, natychmiast rozluźnij ten ucisk bo zaczynasz zdradzać niepokojące objawy jakie mogą być szkodliwe dla twojego zdrowia. Taka moja życzliwa rada dla Ciebie na dziś 🙂

   • Lol

    29 października 2019 godzina 20:44

    Piter biedny trollu naprawdę chcielibyśmy ci pomóc w twych niedomaganiach z jakimi Ty dzielnie musisz się zmagać każdego dnia ale nie wiemy jak ci pomóc. Będziesz musiał zdać się na pomoc specjalistów i to chyba wybitnych twój przypadek wygląda na wielkie wyzwanie. Tak czy siak życzymy ci powrotu do rzeczywistości odzyskania spokoju ducha i stabilności psychicznej oraz wielkich sił do zmagania się z otaczającą cię rzeczywistością jak tak wielce cię przytłacza. Modlimy się o Ciebie każdego dnia 🙂

   • Kinga

    30 października 2019 godzina 05:39

    Piter piterka dawaj dalej swoje pierdoły u K.F albo na Londynku
    Nie zasmiecaj BB wszyscy się ciebie obrzydliwa babao najedli siedź w UK na socjalu i pozmieniaj pampersy dzieciom żeby niesmierdzialo ewentualnie tenczowa parada ale Serdel cię niezechce bo z patolami bez grosza się niezadaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak więc daruj sobie rozkmity tu !!! No obecną fota z psim ryjem pasuje jako admin grupy !!!!!
    Twoje IQ równe dna

 66. Piter Parker

  29 października 2019 godzina 21:38

  Dziękuje za miłe słowa xD Wasze wsparcie trzyma mnie przy życiu
  Ale dalej nie wiem o co chodzi z brzuchem No nic pewnie na dniach ktoś skrobnie na grupach najnowsze brednie Margaryny lub 1050 wersje lodziary na temat tego kim jestem i jakie prowadzę życie. Nie miałem pojęcia, ze tak łatwo urazić Marlenkę no ale skoro olał ja koles który średnio raz w tygodniu idzie się zabić to czego się spodziewać.

  • Kocham cię daniel

   30 października 2019 godzina 09:46

   A gdzie jest D.O Zawsze syf robił na grupach, wielbicielek miał przy sprawie M. Zuk i podkulił ogon jak dostał bęcki? Historia lubi się powtarzać. Samozwańczy boss i biedny nic nie znaczący malutki człowieczek nie mogący przeboleć porażki – nawet w necie. To znowu twoje celowe działania? Założę się ze to ty bredzisz, masz rozdwojenie jaźni i stukasz dla fejmu. Pozderki dla ciebie i kolegi pp. Tak trzymać chłopaki! Ważne ze jest rozgłos.

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 12:06

   Piter ty parszywy trolu idź lepiej do swojej sekty i tam pisz te swoje dyrdymały hahaha od Marlenki to się odczep ona przynajmniej broni dobrej strony w tej sprawie i to się szanuje. A ty osądziłes już cała rodzine i cała wies hahaha twoje informacje legły w gruzach nic ci się nie sprawdza. Lepiej się weź za spowiedzi głupi koziołku Pieterku

   • Promyczek

    30 października 2019 godzina 15:47

    Broni dobrej strony? Pewnie biedny Czesław siedzi na wygląd xD
    Czekam z niecierpliwością na zarzuty jakie mu postawią kiedy zawita w pięknej Polsce xD

    • hejhoo

     30 października 2019 godzina 23:35

     Trollu Piter Parker dla ciebie to Pan Czesław siedzi dziś, jutro możesz siedzieć ty różnie to w życiu bywa. A ty Panu Czesławowi to możesz skoczyć … co najwyżej po kubek jogurtu 🙂

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 13:04

   Pioterku ładnie to się tak naśmiewać z osoby z zaburzeniami ? Ale cóż się spodziewać po osobie która szkalowała zmarła kobietę i antykatoliku.

  • LOL

   30 października 2019 godzina 13:13

   Ależ przecież biedny żałosny trollu Pieter Parker twoje życie ma tylko jedną wersję …. pobudka pampers papu pampers siusiu paciorek i spać … taka rutyna cóż zrobić z wiekiem może ci się nieco poprawi 🙂

 67. Dobra rada

  29 października 2019 godzina 21:51

  Piter weź koło i jebnij się w czoło

 68. Piter Parker

  30 października 2019 godzina 07:12

  Dzień dobry
  Miłej kawusi i śniadanka życzę 🙂
  https://youtu.be/fcjXvStxZ4Y

  • Ola

   30 października 2019 godzina 09:50

   Cep

   • Anonim

    30 października 2019 godzina 12:12

    Cep to określenie zdecydowanie przeceniajace intelektualne możliwości tego trolla Parkera.

  • hihi

   30 października 2019 godzina 12:35

   Pietrek żałosny aż do bólu trolle koźle grupowy biegnij do mamusi żeby zmieniła ci pampersa bo ten już mocno zalatuje nawet tu czuć mimo ograniczeń technicznych 🙂

  • Phii

   30 października 2019 godzina 15:42

   Pietrek przynudzasz już linkami tych twoich wielkich życiowych idoli jeśli to miało być studium twojego OBŁEDU to wszyscy już je znają nic nowego. No chyba że to twoim naiwnym tępym kozkom grupowym chciałeś jakiś głębszy pokaz twojej głupoty objawić.

  • ale jaja

   31 października 2019 godzina 10:25

   A teraz sobie wyobraźcie jaki siano we łbie muszą mieć te wyznawczynie które tego trolla Pietra Parkera uczyniły swoim adminem i przewodnikiem życiowym 🙂

 69. Nn

  30 października 2019 godzina 10:22

  Troll Piter Parker admin na sekcie grupowej przewodnik życiowy pograzycielek Czeslawa ….. Ten obraz mówi sam za siebie i nie wymaga komentarza jakie złogi społeczne reprezentować muszą wyznawczynie takiego guru. Nic lepiej nie obnazy ich prymitywnego oblicza niż on sam.

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 12:29

   Ten biedny samotny żałosny troll Pietrek to już tylko tą sprawą żyje jakby była jego własnym życiem.

  • Ze wsi

   03 listopada 2019 godzina 20:31

   Ostanio bedac u fryzjera spotkalem kuzyna Czeslawa, powiedział ze prawdopodobnie nie długo wyjdzie, bo siedzi za to ze nie pojawil sie na przesluchaniu 3 razy w Polsce. Nie ma zadnego aktu oskarzenia jak na razie bo dalej pracuja i probuja ustalic co sie stalo.Podobniez wiele osob jest podejrzanych , nie jaka pani ktora sie pobila z Grazyna wiele wie w tej sprawie .Ludzie mowia ze poszlo o ziemie i pieniadze , a takze o duza nienawisc ktora byla poczatkiem przed paru laty.

 70. Anonim

  30 października 2019 godzina 10:27

  Cep to okrwslenie zdecydowanie przeceniajace intelektualne możliwości tego trolla.

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 12:44

   Mógłby już zamknąć ten swój przerębel

 71. Marla

  30 października 2019 godzina 10:30

  Czesiek jest niewinny! Zobaczycie ze on wyjdzie! Ja czekam bo zaprosił mnie na lody <3 on musi być wolny!

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 12:01

   zupełnie się z Panią zgadzam. Ale czy lody o tej porze to dobry pomysł ??? Nie byłoby fajnie gdyby Czesław się zaziębił 🙁
   Proszę go wspierać !! Pani jest jego muza

  • PP

   30 października 2019 godzina 12:10

   Trollu Pietrek mamusia chyba znów zapomniała o twoich lekach od razu można to poznać że ci się pogorszyło.

  • Magdalena

   30 października 2019 godzina 12:17

   Oczywiście ze musi bo jak może być inaczej! Murem za Czesławem

   • Mur

    30 października 2019 godzina 15:57

    Murem za Czesławem czy Czesław za murem? XD

    • LOL

     30 października 2019 godzina 16:49

     Troll Pietrek w kaftanie to byłby jakiś ciekawy news xD a tak to wieje nudą i pokazami obłędu trolla Pitera tylko że to już było i się znudziło.

 72. M

  30 października 2019 godzina 10:49

  Czesław jest niewinny! Ile razy ma to powtarzać??? On wyjdzie i przytuli Azorka, naszego pieska. Kupiłam mu tez grę na playstation – monopol! Zaprosimy margarynę i będziemy razem jeść lody i grać do rana!

  • Łowca trolli

   30 października 2019 godzina 12:08

   Trollu Piter Parker biedaku przeciez wszyscy rozpoznają twoje wpisy twoja ułomność jest tak charakteryczna i nie jesteś w stanie jej ukryć że jest jak twój podpis xD

  • Game Over

   30 października 2019 godzina 12:43

   Ten troll Piter to pewnie przeszedł Call of Duty patelnią i Need for Speed’a pieszo hehe

   • Kaśka

    30 października 2019 godzina 16:35

    Taki typ tego trolla Pietrka na krótkich występach w czasie okolicznosciowych urlopów z Tworek.

 73. Anonim

  30 października 2019 godzina 12:03

  To wspaniałe jak ludzie potrafią być pomocni i okazywać wsparcie w tych trudnych momentach życia ! Jesteście cudowni. Bóg wam w dzieciach wynagrodzi

 74. Anonim

  30 października 2019 godzina 12:10

  Piter oszczędź sobie wstydu trolu niewyżyty. Ile jeszcze razy musisz skopać Czesia żeby ci ulżyło w tej twojej mózgownicy. Idź sobie stont już prymitywnie nieczysty tfuuu albo zapodaj jakieś newsy od KT i DM xd

 75. Hihi

  30 października 2019 godzina 12:13

  Uh kogoś tutaj bardzo dupcia boli ze Czesiu ma wsparcie i nie wszyscy go zakazali na dożywocie. Lody lody lody londyńskie lodziki jakie to smutne ze biedny pograzyciel Czesława trol Piter nie ma szans zjeść lodów z naszym kochanym Czesławem. Jak to musi zatruwać mu życie ze jadła je Marlena hihihhihihi pewnie po nocach przez to nie śpi. Bo sam jadł w samotności pod więzieniem HMP Czeosu go nie wziął na widzenie hihih

 76. Anonim

  30 października 2019 godzina 12:21

  PP ty prymitywie społeczny oszczędź wstydu sobie i spadaj stont. Coś ci twoja grupka podumiera idź tam pisz i nie zasmiecaj tutaj artykułu swoimi wypocinami. Nikt cię tu nie chce i nie czyta trolLu.
  Odpierwiastkuj się od Marlenki i Czesia , ty ilorazie nieparzysty, bo się zaraz zalgorytmizujesz, i ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.

 77. Mol

  30 października 2019 godzina 12:22

  Koziołku nasz piterku Gdyby Szekspir cię znał, to by napisał więcej tragedii. xd

 78. Marll

  30 października 2019 godzina 12:25

  Piter P mózg sobie zainstaluj moge ci pozyczyc sterowniki akurat na pegazusie gram z Cześkiem

 79. PP Król Klozetu

  30 października 2019 godzina 12:38

  Picia dawaj oszołom na grupę ni babo ni chłopa z brwiami od szklanki,zapodaj coś z Borzęcina i będzie zabawa.alO czeka smutna htI czeka zakochana,chutsaP tęskni z owcami.jerF musi mieć ruch w interesie.piter dawaj stary będzie impreza.Owszem ostatnio zbyt dużo pierdziales aż się posrales Królu Klozetu ale my zawsze czekamy z papierem albo i bez .

 80. LOl

  30 października 2019 godzina 12:43

  Wrzućcie na grilla na BB jakąś nawiedzoną wyznawczynię żałosnego trolla Piterka pogrążycielkę Czesława, najlepiej jakiś najbardziej prymitywny okaz do obśmiania … bo sam guru Piter to już się trochę przejadł a widać że grillowanie mu całkiem ostatnie opary z łepetyny rozumu przegnały i teraz z takiej ułomności widocznej gołym okiem to już chyba nie wypada się śmiać 🙂

  • Roman

   30 października 2019 godzina 15:54

   Jak na grilla to tylko do MJ xD

   • Bueee

    30 października 2019 godzina 16:44

    Pietrek widać że wyczerpałes biedaku już swoje ostatnie rezerwy bo wieje od Ciebie nuda dlatego był apel o jakiegoś nowego trolla do obsmiania z tych pograzycielek Czeslawa bo Ty już chyba sam widzisz że ostatniej sił ciągniesz jakby się chciał rozpaczliwie załapać na niezapowoddziana dostawę od tylu nawet jeśli twoje zaworki nie doszly do siebie po poprzedniej jak wiesc gminna niesie.

 81. Sklepowa

  30 października 2019 godzina 12:47

  Koziołku nie wiem co ty bierzesz ale to zmniejsz dawkę. Zamiast tu przynudzać weź swoje najukochańsze stopki na zakupy, a przy okazji połóż swój łeb na wagę i wciśnij burak 🙂

  • Kaśka

   30 października 2019 godzina 16:37

   Taki urok tego trolla Pietrka na krótkich występach w czasie okolicznosciowych urlopów z Tworek.

 82. Piter Parker

  30 października 2019 godzina 15:53

  Jak czytam przemyślenia O i M na grupie to wyświetla mi nie napis”zabić to zanim złoży jaja” No ale niestety za późno już xD Dobrze, ze M nie może się rozmnażać xD

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 16:02

   Lepiej nie moc się rozmnażać niż żyć z socjalu w uk xd

   • Piter Parker

    30 października 2019 godzina 17:19

    A kto żyje na socjalu?
    Poza tym żeby dostawać benefity w UK trzeba mieć guwniaki. A u mnie brak xD Chyba, ze wierzycie we własne urojenia .

    • Anonim

     30 października 2019 godzina 18:54

     Przykazanie 11 nie miej ludzi za idiotów xd

  • Lol

   30 października 2019 godzina 16:11

   Haha Ciebie to na stosie spalić satanisto trolu koźle

  • FN

   30 października 2019 godzina 16:13

   Aleś teraz wyjechała,no no pozazdroscic. Skad w tobie tyle nienawisci?Kobieto przestan juz obrazac innych,aby i oni cie nie obrazali.

  • Vbn

   30 października 2019 godzina 16:14

   Piter a raczej piterko Zesrales się ze zmieniłeś profilowe xd

 83. Królik na pasztet

  30 października 2019 godzina 15:53

  Podziwiam was za nadmiar wolnego czasu xD
  Ale zrobiliście się nudni i odgrzewacie tego samego kotleta. Polecam przejść się do do urzędu pracy żeby nie żreć codziennie chleba z pasztetem xD jak Czesio za kratami xD

  • Buhu

   30 października 2019 godzina 17:00

   Pietrek trollu no tyle wolnego czasu ile masz Ty żeby śleczec tu od 5 rano do północy jak widać po godzinach i datach to chyba nie ma nikt policja żałosny.

 84. XD

  30 października 2019 godzina 16:02

  A czy można nie należeć do którejś sekty? Bo ja mam swoje zdanie na temat cz ale nie wiem czy wole sektę koziołka czy pruderyjny harem o? Muszę wybierać? a może założę jakiś nowy? Udręczonych kur domowych albo anonimowych alko wróżek?

 85. Nauczyciel angielskiego

  30 października 2019 godzina 16:15

  Czesław pewnie już biegle śmiga po angielsku dzięki aresztowaniu xD
  Liznął w końcu świata xD

  • Zatroskani

   30 października 2019 godzina 17:14

   No fakt pytanie co ty trollu Piter Parker lizales i komu że ci tak jezor aż jadem zaszedl że do dziś wyleczyć nie możesz jak widać. Podziel się z nami twoja wzruszająca historia. PIETREK Koźle grupowy opowiedz nam kto cię tak skrzywdził że taka trauma odbiło się to na całym twoim żałosnym życiu?

 86. Istotka

  30 października 2019 godzina 16:15

  Wielkie dzieki dla Margo!Jestes wielka,dzieki Tobie przynajmniej mamy jakies info. Niech se pisza trole co chca. Ale dopa ich boli ze wiesz cos wiecej niz reszta koziolkow matolkow na czele z guru PP vel MK.

  • Smirnoff

   30 października 2019 godzina 21:11

   Tak, dzieki Margo ze siedzisz 24 na dobe na necie i miałaś pierwsza info z BB xD Flaszka ci się należy. Litrowa xD

   • Anonim

    31 października 2019 godzina 01:38

    Przed BB jak już Piterek xd

  • Haha

   05 listopada 2019 godzina 10:42

   Kolejne wymysły margaryny 🙂

 87. Mama jacusia

  30 października 2019 godzina 16:18

  Grażyna nie zyje a anonimy w sieci maja jazdę. Leczcie się

  • Życzliwi

   30 października 2019 godzina 16:58

   Leczymy trolla Pitera Parkera, wysyłamy do specjalisty, modlimy się ale wszystko na próżno przypadek tego małego satanka okazał się chyba beznadziejny jak widac

   • Tragedia

    30 października 2019 godzina 19:48

    Znaleźliście sobie trolla żeby mieć po kim jeździć? Bo to nie sprawa jakiegoś Pitera tylko kuliszewskich. Za nudne życie masz? Czas do paychiatry się wybrać jak nie potraficie poczekać na wyrok sądu tylko żyjecie każdym debilnym wpisem.

    • Lol

     30 października 2019 godzina 21:12

     Obśmiac trolla Pitera to nawet nie tyle przyjemność co obowiązek tak samo jak jego wyznawczynie.

 88. We're waiting

  30 października 2019 godzina 16:18

  Czesio czekamy na Ciebie!!!
  Lody sie mroża, szampan chlodzi,dj zaklepany, sala wynajeta.
  Takie chwile jak te nie zdarzaja sie zbyt czesto, takie chwile jak te to nasze zwyciestwo……

  • Imprezowiczka

   30 października 2019 godzina 16:48

   będzie tort, będą śledzie i potrzymać za co będzie oh yeah !!

 89. Piter Parker

  30 października 2019 godzina 16:21

  Przerwa na mały dowcip
  Wiecie jak się w seminarium wspiera księży w celibacie?

  Pokazuje się im zdjęcie profilowe M

  • Hejtera

   30 października 2019 godzina 16:45

   Piterek a ty pokażesz prawdziwa twarz ? Wiesz czemu pytam bo na pierwszy rzut oka wyglądasz jak nie udany eksperyment . Chyba jak cię robili przez telefon to impulsów brakło

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 16:56

   Pietrek Ty już chyba ciągniesz na ostatnich oparach rezerwy takie oklepane już suchary walisz że może zrób sobie z pół roku przerwy żebyś coś nowego wymyślił 🙂 Bo te twoje powtarzane od pół roku to już zgrzytają jak zatarte zwoje w twoim zrytym berecie.

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 17:15

   Zazdrościsz piterku koziołku ? Bo ty wyglądasz jak Pinokio po inwazji termitów

 90. Bieda

  30 października 2019 godzina 16:24

  Bieda umysłowa XXI wieku

  • Lol

   30 października 2019 godzina 16:53

   Fakt troll Piter Parker i jego sekta grupowa wyznawczyn kozek to znak nowych czasów dawniej taki obłęd tylko nieliczni specjaliści widzieli na żywo, dziś na Facebookach jak widać może każdy zobaczyć 🙂

  • Anna

   30 października 2019 godzina 17:08

   Takie czasy. Rywalizacja grup facebookowych.

 91. Inteligent

  30 października 2019 godzina 16:27

  Przy takich sprawach wychodzi największy syf. Komentujących tez. Albo trolle albo głupie kury domowe szukające sensacji.

  • Tosia

   30 października 2019 godzina 16:41

   Oj tak zgadzam się. Póki internetu nie było to nikt nie wiedział ilu imbecylow,patologii i rynsztoku na świecie

  • Phiiii

   30 października 2019 godzina 16:51

   Co robić taki nawiedzony troll Piter Parker i jego sekta wyznawczyń grupowych. Istne studium obłędu widać że nie leczony gwałtownie postępuje. Ale zawsze jakiś ubaw z takich trolli ulomkow zawsze jest 🙂

   • XD

    30 października 2019 godzina 19:50

    Nawiedzony troll to nawiedzony troll. A wy macie temat do plotek. To o tobie głupia kura domowa

    • Bueee

     30 października 2019 godzina 20:30

     Głupie kury to raczej o tych trollicach pograzycielkach Czesława czyli wioskowych facebookowych plootkarach z tych twoich sekciarskich grup mały Koźle trollu Pietrku to wy się plotami i tragediami karmicie to obraz twoich wielbicielek głupich prymitywnych kozek

     • Kózka

      30 października 2019 godzina 21:46

      Rozbrykalas się zbyt mocno. Podnieca was takie pisanie? Ciagle tego samego? Koźle trollu kózki satanisto do zerzygania xD
      Ściskaj poślady i czekaj na Czesia. Jak wyjdzie to będzie na głodzie xD

     • buhaha

      30 października 2019 godzina 23:01

      I kto to pisze troll Pietrek żałosny troll pozostawiony samotnie na placu boju którego wszystkie komenty już tak zajechane jak przez kalkę pisane w końcu na ile mogło starczyć mocy małemu prymitywnemu trollowi … skończyłeś sie koźle Pietrek na BB w dwa dni bez wsparcia swoich tępych kózek xD

 92. Jolo

  30 października 2019 godzina 16:53

  Czekam aż Czesław wyjdzie na wolność. Jak cały świat będzie zdziwiony, jak obraczynie Czesława będą upijać się ruskim szampanem i przegryzać kawałkiem tortu z masa cukrowa, jak lody będą sprzedawać się w ilościach hurtowych, jak fabryki nie nadąża produkować chusteczek dla troli i beda musieli przerzucić się na sraj taśmę, jak cały Borzecin będzie hucznie świętować, jak trunki z bombelkami będą się wylewać a biednym trolom będzie się odbijać oranżada z komunii.

 93. fiuuu fiuuu

  30 października 2019 godzina 17:09

  Jak widzę ten troll Piter Parker nadal desperacko i rozpaczliwie próbuje trafić kto go obsmiewa ale nadal nie znalazł i nie trafił choć oplul już chyba całą okolicę i grupy wszelakie. To.musi być dla.niego frustrujace że nie może oddać i nie wie komu. Coś pięknego wali na oślep o nadal nic 🙂 Pietrek bo Cię ta zgryzota wykończy

 94. Pani Teresa

  30 października 2019 godzina 17:11

  Piter szkoda z Tobą polemizowac, ponieważ wegetujesz na niskim poziomie intelektualnym, kolidującym z naszym. Droga dedukcji, dochodzę do konkluzji, iz Twoje hipokryzje dotyczące Czesia są wręcz efemeryczne. Tak wiec osobliwość twojej mentalności nie obliguje nikogo do dalszych konwersacji z Tobą

  • SB

   30 października 2019 godzina 17:34

   Ale trolla kozla Pietrka zagotowali że aż się całkowicie na BB przeniosl, na grupach tajemnych swoim bliskim duszom żale wylewa jak bardzo to dotknęło go do żywego.

  • Piter Parker

   30 października 2019 godzina 18:28

   Dobrze napisane pani Tereso, tez nie będę z panią polemizował bo nie będę się zniżał do Twojego poziomu xD

 95. Suchar dnia

  30 października 2019 godzina 17:21

  Żarcik na dziś xd
  Przychodzi Piter do lekarza.
  Lekarz pyta : co Panu dolega ?
  Piter mówi : panie doktorze mam taki wstydliwy problem, jak się wieczorem przebieram to na bokserkach mam znaczki pocztowe
  Lekarza bada i mówi : Panie Piterze to nie znaczki pocztowe, to naklejki od bananów.

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 18:52

   Hahahahahahaha no powiem ze sztosik xd

  • Piter Parker

   30 października 2019 godzina 18:54

   Żart sponsorował Bartosz W czy Karol S xD

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 18:55

   najlepszy kom na BB

  • LOL

   30 października 2019 godzina 20:10

   Dobreeee widać że nawet Pietrek urażony skomentował.

 96. Lol

  30 października 2019 godzina 17:24

  Ten rozumny inaczej troll Piter Parker to jedno ale jakie siano pod.czuprynami mają te jego wyznawczynie które uczyniły go swoim guru na grupie adminem istnym kozlem naczelnym kapłanem mroku 🙂 Bo to dopiero muszą być okazy nad okazami. Szkoda że tak mało ich tu zawitalo bo dopiero byłby ubaw. Sam kozioł to już jak widać wyczerpał swoją wennę jakies grube miesiace temu i już tylko przynudza i powtarza. Może jakaś wielbicielka fejsikowa niunia pograzycielka Czesława dała by mu zmianę na BB i z jakimś nowym powiewem głupoty zaskoczyła bo te stare oklepane głupoty kozła to już takie tracą serem i starymi skarpetami 🙂

 97. Hejter

  30 października 2019 godzina 17:37

  Dziś widać jak to dobrze że takie złogi społeczne jak ten troll Piter i jemu podobne z Polski wyjechały kraj od razu się piękniejszy zrobił.

  • Buahahahaha

   30 października 2019 godzina 19:58

   Tak, Teraz więcej mężów wraca do pl mordować żony xD

   • Infooo

    30 października 2019 godzina 20:26

    Odkąd takie złogi jak Ty Piter i tobie podobne wyjechały z Polski przestępczość w ostatniej dekadzie gwałtownie się zmniejszyła. Więc jak widzisz statystyki są dla Ciebie trollu bezlitosne Polska to obecnie najbezpieczniejszy kraj w Europie.

    • Piter Parker

     30 października 2019 godzina 21:26

     Z tym bezpieczeństwem w Polsce to nie przesadzaj xD Grażyna przeżyła jeden dzień w Polsce

     • łupwsłup

      30 października 2019 godzina 23:54

      Jak widzisz mały trollu z faktami nie jesteś w stanie dyskutować więc uciekasz biedny w wyjątki a wyjątki są elementem reguły jakiej nie jesteś w stanie podważyć. Ale przyjmując taką retorykę można uznać że widocznie wpływ tego UK był dla niej tragiczny przecież to tacy jak ty przekonują że motywem zbrodni było to co działo się w UK a nie w Polsce. Jakby araba w UK nie poznała tagedii by nie było w Polsce przecież do takiej wersji sam przekonujesz. Jak widzisz i tak nie wyszło na twoje.

     • bleble

      31 października 2019 godzina 00:04

      Nie jeden dzień a przeżyła kilkadziesiąt lat zanim wyjechała więcej więc przeżyła w Polsce niż w UK taki jest wynik obiektywny mały trollu jak widać nie potrafisz liczyć.

   • IJiii

    30 października 2019 godzina 20:59

    Piter Parker przecież Ty satanku mały do takich powinieneś się modlić 🙂

   • ?

    31 października 2019 godzina 00:00

    Bredzisz jak zwykle trollu Piter Parker jak potłuczony a ile ty niby takich przypadków znasz że mąż wraca do Polski mordować żonę ?

 98. obserwator

  30 października 2019 godzina 17:42

  Jeśli nawet ostatni nawiedzony troll Pietrek przeniósł się na BB to chyba ta jego grupa KF rzeczywiście ostatecznie padła z nudów.

 99. Łeech

  30 października 2019 godzina 17:48

  Obśmiać nawiedzonego oszołoma trolla Pitera Parkera i jego sekte kozek grupowych pograzycielek Czeslawa to nie tylko przyjemność ale przede wszystkim patriotyczny obowiązek 🙂

  • Lol

   30 października 2019 godzina 21:07

   Szczególnie anonimowo <3

   • buhaha

    31 października 2019 godzina 00:38

    Uczciwe jak to anonim anonimowego fejka Pitera Parkera 🙂 Zabolało trollu Parkerku kiedy w Ciebie szyderą uderzyli tak jak ty próbujesz na oślep trafić innych 🙂

 100. Przyjaciel

  30 października 2019 godzina 18:13

  Dajcie już spokój PP.To choroba.Chlop nie spełniony w życiu ,pewnie nie pracuje,przeżyć musi,żeby nie myśleć o swojej sytuacji zamknął się w internecie.To smutne raczej.

 101. Piter Parker

  30 października 2019 godzina 18:35

  No i zapiekły kukle xD ozimek wezwał resztę swojej grupy żeby przestali okazywać swoje prawdziwe cebulackie oblicze xD Jezus Maryja co teraz będzie podrabiała lodziarka Z Czesiem wisieć na tel nie może, na BB ma zakaz od admina może będzie rozsyłać swoje foty po privach xD

  • Madonna w czarnym walonie

   30 października 2019 godzina 19:47

   Idź do swoich kozek karmić je nowymi newsami z twojej pustej główki. BB to wolność słowa i wyznania nikt tu nie ma zakazu wiec przestań przynudzać znowu Czesiem i Marlenkom bo się już ulewa. Czy twoje życie uczuciowe jest takie ubogie ze włazisz Czesiowi do łóżka ? Oh Piterku daj spokój jak Ci się nudzi to poczytaj poradnik „Jak podnieść IQ”

  • Piter Parker

   30 października 2019 godzina 19:49

   Piter Parker zapiekł to cię róg na widok Czesława xd kończ wasc wstydu oszczędź

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 19:51

   Boszzzz twoja głupota to chyba mutacje przechodzi

  • Marl

   30 października 2019 godzina 19:57

   Jakby mi buractwo imponowało to bym siedziała u ciebie na kolanach

  • Zakonnica

   30 października 2019 godzina 20:01

   Twoje teksty pieter są już zdarte jak sandał Mojżesza

  • Anonim

   30 października 2019 godzina 20:12

   Pietrek to wszystko już było i się znudziło.

  • hihi

   30 października 2019 godzina 20:23

   Nadal pudło biedny trollu Piterku rozumiem ze caly twoj swiat to ta twoja s3kta grupowa może kiedyś zrozumiesz biedaku że poza twoim Facebookiem też jest świat o ten świat też ma z ciebie bekę tak samo pewnie jak w realu mają wszyscy którzy taką pocieszna sierota jak Ty spotkaja na swojej drodze. Puki tego nie zrozumiesz nadal będziesz pluł na oślep i nawet blisko nie będziesz żeby opluć tych którzy tu mają z ciebie taką polewke miernoto 🙂

   • Piter Parker

    30 października 2019 godzina 21:30

    Póki pisze się przez ó analfabeto xD

    • hihi

     31 października 2019 godzina 00:40

     Jeśli biednemu trollowi Piterkowi Parkerowi zostało już tylko szukanie błędów to znak niezłomny że na dziś już się skończył. Zobaczymy czy jutro się jeszcze podźwignie miernota bo widać że ostatnie dni go wyczerpały dokumentnie 🙂

    • hihi

     31 października 2019 godzina 00:43

     i tylko jeden błąd przez cały dzień znalazłeś miernoto szukaj dalej

 102. Anonim

  30 października 2019 godzina 19:01

  Odnoszę nie odparte wrażenie ze Pitera i jego kózki wzięła zazdrość ze sprawa zmienia bieg

  • Hhhhhyhyhyh

   30 października 2019 godzina 19:59

   A gdzie zmienia? Wypuścili Czesia? XD

   • hejhoo

    30 października 2019 godzina 23:18

    Żałosny trollu Piter Parker taka miernota jak ty to Panu Czesławowi może co najwyżej skoczyć … po kubek jogurtu 🙂

 103. Nie kumam

  30 października 2019 godzina 19:52

  Piter Czy ty mógłbyś przyjść tu na BB z jakaś mądrzejsza kozlica ? Bo ja cię nie rozumiem ….

  • Lol

   30 października 2019 godzina 20:35

   Chyba kozki z sekty Piterka się nagły zawstydzily swoim guru żadna nie chce się do niego przyznac. I znów w życiu został sam kolejne jego życiowe rozczarowanie, znów samotny nie zrozumiany aż żal za serce łapie mimo że troll to jednak istota ponoć ludzka.

   • Bawmy się

    30 października 2019 godzina 21:56

    Ojejku dobrze ze wy nadrabiacie tu za cała grupę. Ile was pisze komenty? 3-4 osoby? margaryna bankowo, lodziarka tez, niespełniony detektyw No i oczywiście stara ropucha od Arabów xD

    • hihi

     30 października 2019 godzina 22:58

     Nadal pudło biedny trollu Piterku xD ale strzelaj dalej. Rozumiem że ty wyjątkowo tępy jesteś ale skoro już raz miałeś podane że pudło może próbowałbyś jednak trafić coś innego niż walić w kółko na ślepo może być w końcu i trafił i udało ci się w końcu opluć kogoś kto rzeczywiście ma tu z ciebie bekę. W końcu nawet takiej ślepej kurze jak ty ziarno się czasami trafi choć ty masz nikłe szanse bo nadal poruszasz się wyłącznie w świecie twoich grup nie zakładając ku chwale własnej głupoty że i poza nimi jest sporo takich których taka ofiara losu jak ty bawi do łez 🙂

    • łolaboga

     31 października 2019 godzina 00:06

     Pietrek mały trollu no nie płacz już że zostałeś sam i nikt z tej twoje sekty grupowej się do ciebie nie przyznaje. To już naprawdę żałosne nawet jak na ciebie biedna ofiaro losu 🙂

 104. Lol lol lol

  30 października 2019 godzina 19:53

  A o co prosił wasz pan przewodniczący? O nie zniżanie się do poziomu koziołka? A wy co? Szambo szambo. Mułem zaciąga wam mózgi. Żadnych sensownych komentarzy poza wypocinami MB i MJ. Pijecie razem? Przez skypa? xD

  • hihi

   30 października 2019 godzina 23:04

   Teraz to już leże i kwiczę żałosny troll Piter Parker sam osobiście błaga na kolanach o litość i miłosierdzie dla jego głupoty wspierając się apelami jego oponentów. No nie zniese i popuszczę. Pietrek ofiaro losu miej litość nie płacz nie lamentuj bo dosłownie rozwalisz system pier… życiowa 🙂

 105. M.M

  30 października 2019 godzina 20:04

  Właśnie się położyłam na podłodze i teraz wiem jak to jest zniżyć się do poziomu kozła 🙂

  • Nn

   30 października 2019 godzina 20:31

   To jeszcze za wysoko poziom Piterka to trzeba by szukać na dnie bagna.

 106. xD

  30 października 2019 godzina 20:27

  Jeszcze dwa tygodnie do posiedzenia sądu. Co wy zrobicie? Nie posrajcie się przy komputerach wymyślając kolejne wiesniackie komentarze. Pieluchy przygotować!

  • Lol

   30 października 2019 godzina 21:07

   Pietrek to raczej Ty jak już dawno słychać masz z powodu tej sprawy problemy gastryczne i musisz się pampersami wspomagać sleczysz jak widać pozostawiony samotnie na placu boju na BB od rana do wieczora i walą w ciebie jak w worek miernoto ale sam się prosiłes ofiary losu. Stales się lepszym tematem do bęcki niż chciałeś na Czesława nakręcić. I wygląda że tak już zostanie

   • Załóż pieluchy

    30 października 2019 godzina 22:19

    Ale ja nie jestem Pietrek to co ty do mnie piszesz. Czy tu nikt inny poza twoim pietrkiem skomentować nie może? Obsesje masz?

    • buhaha

     31 października 2019 godzina 09:54

     Pietrek marny trollu wiadomo że chcesz uchodzić jak na facebooku za profili sto ale twoja głupota zdradza cie na kilometr i od razu twoje wpisy wszyscy rozpoznają. Kręcić miernoto to możesz te swoje glupie kozki na twojej sekcie grupowej.

     • Lol

      31 października 2019 godzina 14:05

      Wyczuwam biedę umysłowa. Mózgi wam polasowalo od tej sprawy.

     • Anonim

      31 października 2019 godzina 15:06

      Fakt nie ma bardziej zlasowanego mózgu niż ten jaki prezentuje dumnie troll hejter Piter Parker i jego grupa na której jest adminem.

 107. ojaaaaa

  31 października 2019 godzina 00:57

  Pietrek sprawdź mi jeszcze przecinki takie zadanie na dziś bo już chyba nic więcej nie pociągniesz 🙂

 108. Piter Parker

  31 października 2019 godzina 06:35

  Dzień dobry.
  Dziś dla odmiany nie piszemy o mnie tylko o Czesiu. Kto pierwszy napisze o Piterze ten z wyborczej xD
  Czas start

  • Lol

   31 października 2019 godzina 09:38

   – co robi Czesiu?
   -siedzi
   Lol

   • łeeech

    31 października 2019 godzina 10:37

    Słowem nic nowego Czesiu siedzi, Pieter Parker zniecierpliwiony zmienia sobie pośpiesznie pampersy … stara bida.

  • hihi

   31 października 2019 godzina 10:32

   Trollu Pietrek miernoto satankowa jesteś lepszym tematem do beki niż ten Czesław będzie kiedykolwiek bo ty jesteście jak chodzące nieszczęście ofiara losu która każdym słowem budzi śmiech politowania bardziej żałosne i śmieszne od ciebie są tylko te twoje wyznawczynie grupowe z tej twojej facebokowej sekty grupowej. Jak te te kopytka ci już wycałowały ?

 109. Piter Parker

  31 października 2019 godzina 10:21

  Odnośnie ostatnich logowań .
  Jak myślicie komu Czesław dał hasło do fb?
  Bratu? Lodziarce? Czy omyłkowo pan prokurator nie włączył trybu samolotowego?

  • ??

   31 października 2019 godzina 10:54

   Piter trollu to już nawet na tej twojej sekcie nie chcą twoich pierd… omawiać ? I jak ty będziesz z tym żyć ? Może po prostu organy próbują dojść do twoich namiętnych rozmów z Czesiem jakie na massengerze toczyłeś.

  • ......

   31 października 2019 godzina 13:32

   Pietrek trollu chyba nie będziesz zaprzeczał że był taki czas kiedy lubiles sobie wieczorami pogawozyc z Czesławem. Czyż nie ?

 110. ...

  31 października 2019 godzina 10:28

  Żałosny samotny troll Piter Parker już od 6 rano czeka na choć najmniejszy gest zainteresowania jego osobą. Smutne. Widać że nawet jego wyznawczynie kózki grupowe odcinają się od kontaktów ze swoim guru kozłem … specjalnej troski.

 111. Lol

  31 października 2019 godzina 10:36

  Pietrek mały trollu koźle nasz nieutulony w żalu po tej twojej niespełnionej miłości Czesławie powiedz nam lepiej jakie wy tam plany na tej twojej sekcie grupowej na dziś macie. Jakie ofiary składacie za pomyślność ekstradycji Czesława czy inne zaklęcia i obrzędy dziś odczyniacie ? Ludziska pochowajcie swoje koty w całej okolicy bo jak Pietrek satanek z jego wyznawczyniami obrzędy zaczyna to wszystko jest możliwe 🙂

  • Borzęcin przeprasza za Czesława

   31 października 2019 godzina 12:24

   Głupie baby na czatach z Czesiem siedziały po tym jak odnaleziono rozkładające się zwłoki jego żony. To jest dopiero odwracanie kota ogonem. Uczepiły się Pitera który pokazał co z was za ziółka. Zrobilyscie sobie nad trumna patologiczna orgie z mężem który siedzi teraz w wiezieniu. Zastanówcie się co dalej wyprawiacie.

   • Okolice

    31 października 2019 godzina 12:47

    Taniec nad trumna odprawił troll Piter zbeszczeszczyl zwłoki i pamięć o zmarłej publikując jej zdjęcia z prosektorium.

    • :(

     31 października 2019 godzina 13:27

     A od kogo one wyszły co? U was nie udostępniano? Latały po privach tylko on jeden wrzucił publicznie. Każdy wcześniej już je widział. Nie podobało się wam? Temat się kręcił przecież. Poszukaj u was na grupie tych zdjęć idiotko.

     • Okolice

      31 października 2019 godzina 15:17

      Zdjęcie wrzucił Trol Piter bezmozgu. Na próżno szukać gdzie indziej bo tylko on jedyny posunął się do takich czynów jak publikacja. Nikt nie miał odwagi bo każdy ma cząstki empatii.

     • Anonim

      31 października 2019 godzina 15:19

      Idiotek szukaj w swojej piaskownicy grupowej sekcie Pitera Parkera same się w brudach tej sprawy pławicie namiętnie nagrania zdjęcia z prosektorium, ploty pomówienia więc nie szukaj patologii daleko jak masz u siebie pod samym nosem każdy brud na tej waszej grupie z lubością godna chorobliwego natręctwa rozgrzebywalyscie a innych chcecie wytykać zakłamane plotkary pograzycielki Czeslawa

    • Piter Parker

     31 października 2019 godzina 16:58

     Te same osoby które rozpaczają nad zdjęciem ręki Grażyny nie maja odwagi napisać tego swojemu guru S K na żałosnej grupie której jest adminem. Jakoś nie widziałem ani jednej osoby która poprosiłaby Go żeby usuną to zdjęcie
     Hipokryzja lvl 9000
     Taki wasz obraz obrończynie moralności.
     Aż zrobiłem sobie screena z tego jakie jesteście zakłamane 🙂

     • hihi

      31 października 2019 godzina 17:13

      Trollu Pietrek cymbale nie wszyscy bawią się w te twoje grupy miernoto ile czasu ci zajmie żeby to zrozumieć że istnieje świat poza twoimi facebookowymi grupami który tu się wypowiada nawet jeśli ty tępoto niereformowalna nie jesteś w stanie tego pojąć 🙂

    • Olo

     01 listopada 2019 godzina 14:25

     Zdjęcia z prosektorium wyszły od Mariolki, Nie róbcie nagonki na Pitera bo on ma jednak wiedzę,A nagonkę robi tylko Kindzia i Marzenka czy nie jest wam wstyd? Pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem trolujcie,A grupa KF ma sie bardzo dobrze nie to co grupa Kindzi I marzenki, A tak na inną beczkę to zajmijcie się już swoim zyciem ,swoimi mężami ,kochankami a nie trolujcie bo to jest chore,Kaśka W ,już ma pełne gacie bo pisze posty a zaraz je usuwa,a tak bardzo zabiegała o względy Czesia rywalizowała z Aską K. i Marzenką a teraz gra na dwa frontu bo chce być na tapecie ,Liczy na nowa dostawe szamapana?

   • Polska przeprasza za pograzycielki Czeslawa

    31 października 2019 godzina 13:16

    Twoj ukochany troll Pietrek jedyne co pokazał to jak prymitywne puste i głupie są te grupowe pograzycielki Czesława wioskowe facebookowe plotkary tupeciary nienawistne jakie to indywiduum Pitera za guru na swojej sekcie grupowej obrały i to rzeczywiście jest jego wielki wkład do tej sprawy. Uczynił z tej tragedii kabaret to jedyna jego zasługa. Polska przeprasza za Pitera kozła grupowego i jego nawiedzona sekte grupowych wyznawczyn

   • Ojjjj

    31 października 2019 godzina 13:18

    Pietrek marny żałosny trollu już Ty się nie tłumacz i nie urabial ideologii do swoich pie… jakie mozolnie wydalasz. Już pokaz od pierwszych wpisów na profilu tej Grażyny zrobiłeś A teraz głupa strugasz.

   • Ohoo

    31 października 2019 godzina 14:11

    Codziennie jakieś zwłoki znajdują czy to jest jakiś powód żeby czas zatrzymał się w miejscu. Głupie baby to plotkary wioskowe pograzycielki Czeslawa które chcialyby aby każdy podporzadkowal się wyrokom ich patologicznych facebookowych trybunalow opartych na ich plotach i oszczerstwach.

   • Anonim

    31 października 2019 godzina 14:55

    Bredzisz to właśnie ten troll Piter Parker i wspierająca go grupa takich jak ty robiła z tej tragedii farsę i kabaret. I ten troll robi to nadal każdego dnia przy wsparciu takich prymitywnych jednostek jak wy na tej jego grupie.

   • Anonim

    31 października 2019 godzina 15:04

    Ten troll Piter Parker oddaje obraz grupy facebookowej na jakiej jest adminem to on zrobił z tej tragedii żart i pośmiewisko i robi nadal razem ze swoja facebookowa grupa. Taki wasz obraz którego nie dacie rady zaklinac niczym rzeczywistości. Tak się właśnie przentujecie jak ten wasz Piter Parker dla niego to wszystko szopka poczynając od jego prymitywnych wpisów na profilu zabitej G po całą pozniejsza zabawe jaka ma bez ustanku. Wystarczy na ta wasza grupę zajrzeć. Zbieranina takich trolli Piterow. Żenada i wstyd.

    • Lekarz Wiesiek

     31 października 2019 godzina 16:41

     Gdzieś mam internetowych troli i grupy na facebook. Czesław siedzi w wiezieniu i to jest fakt. Zamiast zamknąć jadaczki i chwile pomyśleć to naparzacie tych komentarzy jeden na drugiego, ze powinni was grupowo przebadać psychiatrycznie.

    • Anonim

     31 października 2019 godzina 16:43

     Wy teraz na bb robicie. Hipokryci

     • hihi

      31 października 2019 godzina 17:46

      Robimy polewkę z żałosnego trolla Pitera Parkera i jego głupich wielbicielek grupowych

 112. LOl

  31 października 2019 godzina 10:45

  Piter Parker przechodzi już kolejne załamanie nerwowe na grupach piszą że właśnie szykuje baner CZESŁAW WYBACZ i CZESŁAW DAJ MI SZANSĘ i leci pod areszt w UK żeby jeszcze raz zawalczyć o swoją wielką niespełnioną miłość 🙂

  • Anonim

   31 października 2019 godzina 12:44

   Biedny ten kozioł nawet na widzenie się nie dostał do czeska i musiał się zadowolić bananami 🙂

   • Lol

    31 października 2019 godzina 13:29

    Nie ma się co śmiać z tej ofiary losu trolla Pitera w końcu niespełniona miłość to istna tragedia.

 113. obserwator

  31 października 2019 godzina 10:47

  Biedny Piter rozpętał demony hejtu nad jakimi już sam nie panuje i sam stał się ofiarą własnych demonów. Samo życie.

  • Piter Parker

   31 października 2019 godzina 11:16

   M.J i M. Cz z wyborczej xD

   • hihi

    31 października 2019 godzina 13:26

    Biedny trollu Piter ….nadal pudło. Z resztą jak widać coraz więcej masz do obstrzalu twoja głupota zaczyna być coraz bardziej popularna.

   • obserwator

    31 października 2019 godzina 13:28

    Nie trafiłeś ani jednej literki. Ale uczciwie pisze jak trafisz to masz u mnie najlepsza whisky na świecie. Wiesz chociaż jaka to ?

    • Piter Parker

     31 października 2019 godzina 15:56

     Najlepsza na świecie jest glenfiddich 🙂 przynajmniej dla mnie
     Jak napiszesz, ze jack daniels to jesteś biedakiem którego kubki smakowe zjeb#aly się od zbyt dużej ilości cebuli i pasztetu xD

     • obserwator

      31 października 2019 godzina 17:02

      No popatrz i znów nie trafiłeś ale szukaj dalej było pytanie najlepsza a nie stosunkowo popularna, czy najdroższa. Więc nie trafiłeś zarówno z jednym jak i drugim przykładem i co najwyżej więc sam na pozera bez klasy i wiedzy wyszedłeś słowem klasyczna z ciebie cebula wyszła i słoma z gumiakow. No ale jak konkretnie lubisz fiołki jak wynika z twojego przykładu to niech będzie twoja ulubiona fiolkowa teraz już musisz tylko zgadnąć literki.

     • Anonim

      31 października 2019 godzina 20:12

      Pietrek to ma klasę i styl kamienia polnego.

     • nnn

      31 października 2019 godzina 21:30

      A co ty marny trollu Pietrek chcesz od pasztetu, pewnie w życiu porządnego pasztetu nie jadłeś z królika więc nie wiesz co dobre ofiaro losu 🙂

 114. Piter Parker

  31 października 2019 godzina 11:03

  Byłem w sądzie cztery razy, nigdy nie było spraw ekstradycyjnych o 10:30.
  Myślicie, ze dla Czesława robią wyjątek? Czy może margo za dużo wina ściągnęła?

  • Wszystko wiem

   31 października 2019 godzina 12:43

   Piter skończ już, nigdzie nie byłeś. I jak tam rozprawa Czesia z 8.10 o 10:00 ??? Te twoje dyrdymały to już każdy zna

   • Piter Parker

    31 października 2019 godzina 12:51

    A kto pustaku pisał, ze 8.10 była rozprawa? Ja ????

    • Wszystko wiem

     31 października 2019 godzina 15:15

     A kto święty Mikołaj pustaku ?? Na szczęście ludzie robią screeny matole

     • Piter Parker

      31 października 2019 godzina 16:46

      Do wiem wszystko.
      To przejrzyj jeszcze raz screeny i poproś kogoś kto ma większe IQ jak 90 (tylko nikogo z grupy O) może wyjaśni Ci o czym pisałem w poście z dnia 8.10 bo widzę ze twój mózg wielkości mentosa ma problemy z przyswajaniem prostego textu xD

    • buhah

     31 października 2019 godzina 15:23

     Trollu Piterku pewnie to twój troll sobowtór pewnie ten sam na którego zwalales że za ciebie pisał prymitywne komentarze na profilu Grażyny. Ty to masz chyba wszystkich za takie kretynki jak te twoje kozki grupowe 🙂

  • hihi

   31 października 2019 godzina 13:24

   Myślimy że trollu Piterku że chyba jeszcze ci gastryczne niedomagania nie przeszły A to co tu prezentujesz to jakiś skutek uboczny tych twoich odwiecznych przypadlosci

  • Hmm

   31 października 2019 godzina 13:47

   Myślę że Ty musisz mieć wyjątkowo smutne życie trollu Piter jeśli jedynym dla Ci nie radosnym momentem jest śleczec w sądach nad obcymi sprawami ekstradycyjnymi.

 115. Esmeralda Gruboustna

  31 października 2019 godzina 15:25

  Piter przestań już ujadać jak zacięta Płyta winylowa. Idź do swoich plotkar satanistek i odpraw jakiś rytuał bo usychają z tęsknoty, biedne pograzycielki Czesława. Może wystrugasz jakieś info od KT i pobijesz Margerite na Newsy albo przejdź się na spacer pod więzienne bramy, popatrz w niebo i potem znow na bramy, pocyckaj dropsika albo obal jakiego lodzika. Marnujesz się tu

 116. Krystian W

  31 października 2019 godzina 15:31

  Dzień dobry wszystkim ! Co taka cisza na grupach plotkarskich? Co to się stało, że wszyscy za Czesławem 😮

  • XD

   31 października 2019 godzina 16:46

   Może obiecał tym durnym babom te zaginione 50 tys i się slinią

   • hihi

    31 października 2019 godzina 17:15

    Nie mierz wszystkich swoja miarą najemny trollu Piterku 🙂

   • Lol

    31 października 2019 godzina 18:31

    To jak durne są te trolle kozly i baby z sekty koziołka które ślinia się zupełnie za darmo dla samego ślinienia 🙂

 117. Anonim

  31 października 2019 godzina 17:57

  Piter zasiał wiatr zbiera burze. Tak bywa

 118. Lol

  31 października 2019 godzina 21:28

  Troll Pietrek to jak taki mały kundelek co to jak kogoś nie może ugryźć to chce przynajmniej oszczać ale że mały to i z tym ma problem bo tak wysoko łapki nie podniesie 🙂

 119. ciekawa

  31 października 2019 godzina 21:38

  Pietrek koźle grupowy a ty czasem jakiejś czarnej mszy nie masz dziś do odprawienia ? Czy wy tam satankowie macie jakieś swoje święta w tym okresie? Co tak przycichłeś ?

  • Szambo

   01 listopada 2019 godzina 02:50

   Jak się tak nie bierze udziału w dyskusji tylko czyta to,to ręce opadają.Robicie tu szambo,żygacie na siebie i to żrecie i znowu żygacie.Ohyda.

   • MaJa

    02 listopada 2019 godzina 16:59

    paskudne ale trafne okreslenie

    • Anonim

     03 listopada 2019 godzina 16:04

     Racja jaki troll Piter Parker i jego wyznawczynie pogrążycielki Czesława taka dyskusja. Takie złogi fejsbookowe lubią się taplać w szambie.

 120. :O

  31 października 2019 godzina 22:24

  Czy to artykuł o jakimś piterku czy o kuliszewskim? Tak z ciekawości pytam. Ktoś tu siedzi w wiezieniu i czeka na deport i nie jest to Piterek… chyba wam się internety pomieszały

 121. Piter Parker

  01 listopada 2019 godzina 09:35

  Dzień dobry
  Wesołych świat wszystkim xD
  Czy wiadomo już coś o ekipie która wyjechała do UK w poniedziałek?
  A może są przecieki odnośnie nowych świadków xD
  I wreszcie czy rozprawa jest o 10:30 xDDDDDD

  • Kinga Sz.

   01 listopada 2019 godzina 22:01

   Rozprawa jest o 10h to piter piterka M.K. pozmieniaj pampersy i siedź pod Sądem żeby newsy były u K.F.bo grupa padnie i weź ze sobą K.P. i K.W.
   To będzie wesoło na grupach jak będą wciskać fantazje – będzie się z czego pośmiać Oooooooooooooooooooooooooooo jeszcze K.T. też będzie z czego polać Telenowela Venezuelska to pikuś przy nich! Ha ha ha ha ha

 122. Olo

  01 listopada 2019 godzina 21:09

  zdjęcie z prosektoruum pokazała M, co wy hieny chcecie od Pitera ,żal wam że jedyny Piter wie co tam sie stało Kaśka W juz się wycofuje ze swoich spekulacji Czy rodzina Cz ,,obiecała jej że zatrudni Sebastiana w jakieś firmie gdzie ma chody bo Sebus musi płacić alimenty i nie ma kasy a socjal w DU jest marny,Kaska W spekuluje jak zabysnąc ,MB nabija sie z was naiwne babska i ma polewkę z Danka Ch .Won do mycia garów ,a nie bawienie sie w detektywów bo gówno wiecie

  • Anonim

   03 listopada 2019 godzina 16:12

   Pietrek żałosny trollu nadający tu pod wcieleniem chyba najgłupszej z tych twoich trollic wyznawczyń grupowych kozek pogrążycielek Czesława … przecież to ty upubliczniłeś zdjęcia na grupach więc za kim chcesz się teraz biedatrollu chować wcześniej nigdzie tych zdjęć publicznie nie było. Co ty tam trollu żałosny wiesz ? Tyle co plot nasłuchasz o kolportujesz jak stara baba na targu. Byly już twoje prymitywne wpisy na profilu tej Grażyny od jakiej zaczęła sie twoja aktywność w tej sprawie, potem opowieści o libacjach nocnych, wielkich planach majątkowych w ktorych kluczowa była opieka nad dzieckiem, potem opowiadałeś o arturkach o światełkach jakie oczami wyobraźni na zdjęciach satelitarnych wypatrzyłeś a pewnie były twoimi schizofrenicznymi wizjami. Czego to ty nie widziałeś i nie słyszałeś pod płotem w Borzęcinach …

 123. Piter Parker

  02 listopada 2019 godzina 07:38

  Dzień dobry
  Miło, ze po powrocie z „rewii mody cmentarnej” odwiedziliście BB.
  Dalej zero info o „brygadzie” która błąka się od poniedziałku po UK xD
  Może nie maja co jeść albo gdzie spać? Nie pomyśleliście o tym?
  Jakby co to Brachol Czecha ma dwa pokoje do wynajęcia xDDDDDDDDD

  • Tyci tyci

   02 listopada 2019 godzina 22:25

   Loooo Panie to stare info masz, pokój już zajęty podobno

  • Olo

   03 listopada 2019 godzina 18:33

   Piter!siad!
   Do nogi!
   Szukaj Pani!….Szukaj Pani!

  • Lol

   03 listopada 2019 godzina 22:29

   Pietrek biedatrollu żałosny a jakiej ty ekipy szukasz takiej jaka by ci pomogła trzymać w UK pod aresztem Czeasia twoje banery CZESŁAW WYBACZ i CZESŁAW DAJ MI SZANSĘ 🙂 No wybacz ale chyba sam osobiście taką akcje powinieneś przeprowadzać

 124. Piter Parker

  02 listopada 2019 godzina 07:55

  Łoo panie
  Amelka .Sz weszła w posiadanie „tajnych” screenow z prywatnych rozmów.
  Materiał zgromadzony jest tak szokujący, ze nie mogła go opublikować xD
  Natrafiła na spisek mający na celu pogrożenie biednego” niewinnego” Czesława.
  To już wersja M.J o tym, ze Pitera wynajął Sardar nieaktualna???
  Nie róbcie jaj, bo mi kasy nie przeleje xDDD

  • Amelka

   02 listopada 2019 godzina 11:23

   Spokojnie misiaczku,to już ciebie nie tyczy.Narazie

   • hihi

    03 listopada 2019 godzina 22:30

    No tu akurat trzeba uczciwie wziąć w obronę biedatrolla Pietra Parker rzeczywiście pomysł że ktokolwiek by tak żałosną postać jak on wynajął obiektywnie wydaje się mało prawdopobne w końcu raczej trudno byłoby znaleźć takiego idiotę jaki by tak nędznej jakości hejterowi trollowi zapłacił choć dolara bo cała jego twórczość obraca się głównie przeciwko niemu samemu i jak widać to głównie z samego trolla i jego głupoty i jego wielbicielek jest polewka i beka 🙂 I nie to że jakoś broniłbym tego kurdyjskiego amanta to nawet nie przeceniając intelektualne możliwości tego Sardara bo fakt faktem że rozumem ten Sadar Ahmad no mówiąc delikatnie nie powala na kolana, ale no trzeba mieć litość i jakieś granice rozsądku i chyba nawet taki dekiel by takiego żałosnego trolla ofiarę losu słowem chodzące nieszczęście życiowe jak Piter Parker nie wynajął 🙂 Ten troll w zasadzie sam siebie zaorał już dawno.

 125. Katrina

  02 listopada 2019 godzina 13:12

  A kto to jest ta Amelka Sz?

  • Do graszki w sprawie porazki

   04 listopada 2019 godzina 13:49

   No teraz to graszka grazka się skompromitowała ,dała u KF ss od pospiszyl z grupy morderstwo pisząc że to od DO z grupy .Weź ty grazia zrób porządek w scrinach bo już ci się we lbie od robienia ss po wszystkich grupach pomieszało .

   • Anonim

    05 listopada 2019 godzina 11:25

    Te grazki grazki grupowe to już takie siano we łbie mają że tam żadne porządki nie pomoga

 126. Olo

  02 listopada 2019 godzina 20:27

  Amelka Sz to jest Kinga S, wielbicielka Czesława ,i jego powierniczka.

  • Anonim

   03 listopada 2019 godzina 16:06

   Hoho troll Piter Parker teraz swoje najgłupsze wyznawczynie udaje pod nickiem Olo smutne

 127. Sprawiedliwy

  03 listopada 2019 godzina 15:21

  Ojjj pograżycielki Cz sie zszokuja jak wyjdzie na wolnosc. Opad kopar do ziemi,bedziecie jeszcze przepraszac, bic sie w piers,ze swoja nienawiscia,jadem,zółcia zniszczylyscie,zszargalyscie jego imie. Mozecie juz pisac pomalu przeprosiny. Matolki koziołki.

  • Piter Parker

   03 listopada 2019 godzina 18:48

   Czesiu nie wyjdzie. Czesiu wyleci do Tarnowa gdzie usłyszy zarzut zabójstwa żony. I mam nadzieje, ze dostanie najwyższy wymiar kary.

   • :)

    06 listopada 2019 godzina 10:28

    Czesiu wyjdzie nie wyjdzie to i tak jego przyszłość może budzić większe nadzieje niż takich spi…olin życiowych jak ty trollu Piter Parker i tych twoich wyznawczyń facebookowych prymitywnych tupeciar 🙂 Bo Czesiek nawet jak sobie posiedzi to i tak wcześniej czy później wyjdzie a ty nadal całe życie będziesz żałośnie w czar.. d… tego twojego facebooka jaki ma zastąpić ci całe twoje żałosne życie. Każdy twój wpis to jak krzyk rozpaczy i zawiści … ty biedny trollu czy trollico sprawiasz wrażenie jakbyś temu czesiowi okrutnie zazdrościł .

    • do :) 06 listopada godzina 10:28

     13 listopada 2019 godzina 17:30

     CO ty BREDZISZ?! O JAKICH NADZIEJACH MOWISZ W PRZYPADKU CZESKA JESLI FAKTYCZNIE POJDZIE SIEDZIEC?NO I CO Z TEGO ZE ,JAK PISZESZ CYT”Czesiek nawet jak sobie posiedzi to i tak wcześniej czy później wyjdzie”Czesiu wyjdzie nie wyjdzie to i tak jego przyszłość może budzić większe nadzieje”JESLI OKAZE SIE ZE JEST WINNY MORDERSTWA TO DO KONCA SWOJEGO ZYCIA,A RACZEJ WEGETACJI POZOSTANIE PERFIDNYM MORDERCA, POTWOREM,BESTIA!A JAK WYJDZIE,O ILE DOCZEKA, TO JUZ BEDZIE ZDZIADZIAŁYM FLAKIEM Z PRZES…Ą PRZESZŁOSCIA I PRZYSZŁOSCIĄ,KRYMINALNA PRZESZŁOSCIA,CZYLI TAKIM CZYMŚ , NIKIM,ZEREM

     • Anonim

      25 listopada 2019 godzina 10:47

      Ty się tak nie napinaj niunia bo ci gumka w stringach strzeli. Winny czy nie to się jeszcze okaże w sądzie, wydadzą czy nie , skażą czy nie, odsiedzi czy nie odsiedzi to nie jest żadnym potworem ani bestią skoro mu się jeden przypadek na całe życie przydarzył tylko zwykłym człowiekiem a nic co zrobił nie jest obce ludzkości. W najgorszym dla niego razie odsiedzi parę lat to żadna tragedia nie on pierwszy nie ostatni i raczej wielce przez te kilka lat nie straci bo za kratami dziś to raczej sił nabierają niż flaczeją wielu ma tam lepiej niż mieli na wolności. Kryminalna przeszłość ? A kto będzie o tym pamiętał za kilka lat ? Nikogo to nie będzie obchodzić a on będzie mógł zacząć od nowa no chyba że za kratami się całkiem popsuję co bywa częste.

 128. bueee

  03 listopada 2019 godzina 16:10

  Pieter Parker biedatrollu żałosny od 7 rano każdego dnia weekendu dobijasz się tu o najmniejszy gest zainteresowania choć na chwilę twoją osobą tak dojmująca samotność cię chyba męczy. Wystarczy przejrzeć daty godziny twoich wpisów. Jesteś obrazem nędzy i rozpaczy żeby od rana w cały weekend nie mieć co ze sobą zrobić tylko warować na forum i dostawać drgawek zniecierpliwenia kiedy zostałeś zignorowany. Aż żal łapie na tą twoją wzruszającą postać, jesteś niczym pomnik tej twojej żałosnej grupy facebookowej obrazującej jaką rozpacza sobą reprezentują te pogrążycielki Czesława. Jak człowiek na ciebie patrzy na twoją żałosną postać to rozumie jakie ma szczęście w życiu i jak nikłe są nasze problemy wobec tych z jakimi ty biedny żuczku musisz się zmagać każdego dnia. Wzruszyła mnie twoja historia ten Czesław i ta twoja grupa to całe twoje życie.Smutne i żałosne biedny toll cały weekend musiał się samotnie produkować

  • Piter Parker

   03 listopada 2019 godzina 18:35

   Piękny poemat xD
   Nie zapominaj, ze tez siedziałaś na BB i jak na dobrego kundla szczekasz na każde moje zawołanie xD Wiec wychodzi na to, ze wjedziemy podobne żywoty xDDDDD
   Tylko, ja troluje a ty dajesz się trolowac 🙂
   Pomysł o tym geniuszu.

   • Łeech

    04 listopada 2019 godzina 09:51

    Nikt inny poza Tobą żałosny trollu Piter Parker jak widać nie spędził weekendu na komentowanie i warowaniu na forum od 7 rano więc jak szukasz oszolomstwa na twoją miarę to nadal nie znalazłeś biedaku 🙂

    • Anonim

     06 listopada 2019 godzina 10:41

     Racja widać po datach i godzinach że Pitera Parker cały weekend sam nadawał i nikt mu nie odpowiadał więc on nadawał sam dalej żałosne

 129. hih

  03 listopada 2019 godzina 16:11

  Pietrek trollu niezłomny nasz satanku koźle grupowy ciebie to chyba mamusia nie kochała i nie przytulała, że teraz odbijasz sobie nienawiścią do całego świata 🙂

  • Piter Parker

   03 listopada 2019 godzina 18:36

   Mamusia jak zobaczyła co narobiła z tatusiem to oddali mnie do okna życia xD o eutanazja nielegalna xDDDDD

   • Łeech

    04 listopada 2019 godzina 09:55

    A jak ułomne muszą być wiec te które ciebie odrzut społeczny za swojego guru Piter Parker obrały na swojej grupie i adminem uczyniły to dopiero beka xDDDDD

 130. ?

  03 listopada 2019 godzina 16:11

  Jak widać żałosny troll Pietrek nie doczekał się wsparcia od swoich prymitywnych trollic kozek pogrążycielek Czesława z jego grupy wiec sam musi jedną udawać smutne i żałosne. Osamotniony opuszczony w istą desperację popadł.

 131. Anonim

  03 listopada 2019 godzina 22:27

  A kto to jest ten Piter Parker ?

  • Wulgarna MAYA Yyyyyyyyyy

   04 listopada 2019 godzina 20:24

   Piter Parker to troll a raczej trolica.porównaj znajomych admina PP adminki MK i jej znajomego A D.jak dobrze pogrzebiesz to dojdziesz.Narazie tyle o trollach bo mi niedobrze.
   Ps.Ola La mylisz się bardzo ale no cóż,Twoja sprawa.Wzielas część rzeczy do siebie ,które do Ciebie nie były.Komus o to chodziło.
   KP ty klamliwa manipulantko.

   • Lol lol lol

    05 listopada 2019 godzina 01:09

    O kuzwa, ja mam w znajomych B.k. To będzie tez problem? XD

    • ....

     06 listopada 2019 godzina 09:35

     Ty masz tylko wirtualnych urojonych znajomych na fejsbooku samotny żałosny trollu , gdybyś jutro zniknął nikt nawet nie zauważyłby tego że kiedykolwiek istniałeś i najbardziej smitne że ty doskonale zdajesz sobie z tego sprawę koźle Pietrek dlatego tak rozpaczliwie starasz szydzić z życia innych żeby twoje wydawało ci się choć trochę mniej żałosne.

 132. Lol

  03 listopada 2019 godzina 22:28

  To piszecie że na tych grupach pogrążycielek Czesława specjalnej troski i ich kozła Piterka wymyślili że będą śledzić auta znajomych Czesława i Grażyny. Dosłownie ubaw może Kaśka z pieskiem powinna te auta obwąchać czy zapachów nie ma, a biedatroll Pietrek przeszuka w poszukiwaniu śladów w postaci starych majtek …. mały fetyszysta 🙂 Dosłownie detektywy spacjalnej troski jak głupi i głupszy … można dostać zakwasów ze śmiechu. To która głupia na tej nawiedzonej grupie Pietrka na takie pomysły wpadła ?

 133. wujek dobra rada SB

  03 listopada 2019 godzina 22:31

  Piter Parker jak na etatowego trolla błazna pajaca facebookowego zdecydowanie rozczarowujesz. Jakby zajrzeć na twoje wpisy sprzed pół roku i dziś to żadna zmiana, żadnego postępu w kółko to samo istna nuda. Zatrzymałeś się w rozwoju na czterech słowach stosowanych zamiennie „polaczki” „katoliki” „cebula” „pasztet” i to szczyt twoich możliwości w zasadzie żadne ci nowe słowo nawet nie przybyło. Słowem bieda. Należałoby chyba powiększyć przez ten czas repertuar, dodać jakieś nowe mniej oklepane frazesy i hasła. Troll hejter błazen pajac jak każde zajęcie wymaga szlifowania umiejętności i rozwoju zawodowego inaczej wiejesz nudą i wrażenie możesz robić co najwyżej na najbardziej ułomnym prymitywnym i burackiej widowni a i tak też się znudzi. Jeśli chcesz zaistnieć musisz przebić ten szklany sufit twoich intelektualnych ograniczeń które być może dziś wydają ci się nie do przeskoczenia. Zainwestować w jakieś szkolenia, poprawę swojego warsztatu bo jak na razie poza poziom piaskownicy się nie wyrwałeś a to chyba raczej nie jest szczyt twoich ambicji 🙂

  • Piter Parker

   04 listopada 2019 godzina 08:53

   Troll, hejter, błazen, pajac
   Uuuuuuuu od razu powiało tytanem intelektu xD
   Btw. Myślałem, ze dobijemy do 500 komentarzy ale właśnie skończył mi się ban na Piterach i wracam na grupy.
   Bawcie się dobrze. Będę zaglądał od czasu do czasu 🙂

   • Anonim

    04 listopada 2019 godzina 21:18

    Coś tak czuje że ban szybko wróci s Ty na BB swoją drogą poza pokazem swojej głupoty i buractwa nic tu nie wniosles biedatrollu ale rozczarowałes że tak szybko się skończyłeś.

   • Ith

    04 listopada 2019 godzina 21:31

    Piter znowu dostałam rozczarowania i zawodu miłosnego z Twojej strony że Mnie zdradziłeś z córką Oli i wdodatku spodziewacie się potomstwa ale to będzie tęczowa rodzina myślę że razem wystąpicie w paradzie na Londynku
    Trochu mi przeszło wiesz jak Kasia P z D CH mnie oswiecily że Ola to Twój kolejny fejk xD i kocham Cię nadal

    • Piter

     05 listopada 2019 godzina 10:40

     Znajdź sobie w końcu kogoś i nie bądź już taka zazdrosna xd

     • Ojjjj

      11 listopada 2019 godzina 10:43

      I vice versa tęczowy trollu znajdź sobie jakiegoś Pastuszka i żal po Czesiu może ci minie.

 134. Informator grupowo pejsbukowy

  04 listopada 2019 godzina 17:56

  I stało się. Wrócił wielmożny. Kocioł na stary miedziany Piec postawił i gotuje, gotuje tak aż w garze bulgocze i ciecz rzyga na każda stronę . Graszka od południa poci się niemiłosiernie, aby pogrążyć Czesława. A wielbicielki trola Pitera, łzy słone do kotła wylewają bo ich guru O. wyrzucił ze swojej kuchni hihi. Pieklą się i naparzają, żeby nadrobić komentarzami 🙂 Pastuch sięgnął dna, niestety, gorzej być już nie będzie. Piter zyskał nowa teściowa, dziecko w drodze i kolejne benefity. To by było na tyle

  • Margarita

   05 listopada 2019 godzina 03:31

   Czyz nie szkoda wam czasu zeby obrazac , nawet jeden madry komentarz sie tu nie pojawil.Moze czas usiasc i pomyslec co sie stalo tej feralnej nocy ?

   • Nie można

    05 listopada 2019 godzina 10:45

    Nie można. Ludzie się podzielili, jeden drugiego chce pożreć. Nawet własne życie mieszają. Zapomnij

   • Piter Parker

    05 listopada 2019 godzina 11:37

    Ty już lepiej nie wymyślaj wersji co się stało tej nocy xDDDDDDD

 135. Piter Parker

  05 listopada 2019 godzina 07:25

  Dzień dobry
  Nie zostawię was tak samych bo wasze życie straci sens
  Jak odbijecie do 500 komentarzy to podzielę się z wami BARDZO WAŻNYM info.
  Na trzy dni przed rozprawą Czesia wydarzy się coś bardzo ważnego.
  I to w dzień niepodległości (co za zbieg okoliczności)

  • Anonim

   05 listopada 2019 godzina 08:21

   Marny trollu okazało się że jesteś najlepszym tematem do beki w tej sprawie. Lepszym niz całą sprawa. Przynajmniej teraz mają polewke z prawdziwego buraka Pitera i jego wyznawczyń.

   • Piter Parker

    05 listopada 2019 godzina 11:40

    Nie wiedziałem, ze sprawa śmierci Grażyny jest dla Ciebie tematem do beki xD
    Kaczka to max co z Ciebie będzie xD

    • Anonim

     05 listopada 2019 godzina 16:04

     Ty jesteś sieroto Piter tragedia chodzaca żywym tematem do beki. Dzięki temu chyba ty miernoto przestałes robić bekę z tej tragedii no bekę mają z ciebie. I tak już chyba pozostanie

   • Rozwydrzony falsz

    05 listopada 2019 godzina 12:13

    Zgnoili dziewczyne u KF tylko dlatego ze ma swoje zdanie ! Od poczatku je ma i co wam do tego ? mayka y ty wulgarna kobieto plujaca wciaz obelgami jak ci nie wstyd z geby leca ci tylko robale nic pozytecznego nigdy ! olka ty juz nie rznij swietej bo juz coraz wiecej ludzi widzi twoje dewotctwo , wielka cnota z mottami a nawet nie zarragowalas jak pod twoim nosem gnebili wyzwiskami innych . Dajesz glupie posty prowokujace opluwanie innych ludzi . Wstyd .
    Wy piszecie o grupie OD ? Wszystko wam juz lby zrylo .grupa dyskusyjna ? Grupa chamskich zagran i atakow na ludzi o odmiennym zdaniu !
    Napadly wrony na dziewczyne co jest zawsze kulturalna i od poczatku ma swoje zdanie .
    Posadzaly ja za kogos , podlosc nie ma granic .

    • Złoooooo

     05 listopada 2019 godzina 16:11

     Jak tak źle na grupie u KF to wypad, a nie siedzicie i się zalicie. A jak tą dziewczynę tak zgnoili to niech opuści grupę i się dziećmi zajmie. Ciekawe ile nagich fotek wysłała czesterowi że jeszcze siedzi na grupach i go broni.

     • Lol

      06 listopada 2019 godzina 06:46

      Bo ta wasza grupa to taki zbiór okazów jak ta wasza biedatrollu Piter Parker że robi za lepsze pośmiewisko niż najlepszy kabaret. Wystarczy na chwilę zajrzeć żeby mieć z was polewke cały dzień

   • Piter Parker

    05 listopada 2019 godzina 14:06

    Dziękuję za miłe słowa wsparcie to trzyma mnie przy życiu że Was mam i niemoge tego stracić
    Nie zostawię Was tak samych jak zaliczę bana xD zapraszam na grupę Mieszkamy w Londynie +21 (BEZ CENZURY) jestem tam kilkoma kontami razem z K.p
    Teraz spieprzam bo Serdel mnie ściga xDDD

  • Yyyyy

   05 listopada 2019 godzina 10:43

   Piter bo zejściu twojego banu, odrazu czuć powiew świeżości. Ale ty masz nudne życie, ze jeszcze tu pilnujesz heheheeh

   • Piter Parker

    05 listopada 2019 godzina 14:58

    Jestem tu żeby Twoje nie było zbyt nudne xD

    • Anonim

     06 listopada 2019 godzina 10:13

     Fakt koźle Pietrek Parker ty ta twoja sekta kózek to takie pośmiewisko że od rana można boki zrywać xDDD

 136. Londyn

  05 listopada 2019 godzina 14:46

  Wam to się ludziska w głowach już poprzestawiało. Ile wolnego czasu trzeba mieć, żeby siedzieć tutaj całymi dniami i komentować. Zginęła młoda kobieta, matka i żona, siostra i córka, a wy sobie urządziliście cyrk. Zamiast się pomodlic za jej dusze, poczytać mądre artykuły, zeby coś zrozumieć to ziejecie tu jadem i żółcią.

  • Piter Parker

   05 listopada 2019 godzina 15:38

   Musze Cię zasmucić ale lidzie nie posiadają duszy (to tylko taki wymysł religijnych obłąkańców)
   Niestety Boga tez nie ma …

   • Anonim

    06 listopada 2019 godzina 10:19

    Jest czy nie ma dla takiej ofiary losu jak ty nieszczęśniku Piter Parker to i tak żadna pociecha i mniejszy problem większy kiedy ludzie nie posiadają rozumu tak jak ty i twoje głupie kózki grupowe to dopiero tragedia.

  • Bosonóżka

   05 listopada 2019 godzina 17:51

   Pozdrawiam psychofanki Czeslawa, w szczegolnosci algide Marlenke.

   • Marl

    06 listopada 2019 godzina 00:32

    Do Bosonóżka
    Dziękuje to miłe z Twojej strony. Buziaczki, całuski muaaaa i pozdrowionka również dla Ciebie. Trzymaj kciuki za Czesława. Im więcej tym lepiej.

   • Psychofanka Czeslawa

    06 listopada 2019 godzina 09:40

    Bosonozka ja ciebie tez pozdrawiam, srodkowym palcem

 137. Stojetuzzarogiem

  05 listopada 2019 godzina 14:52

  Piterku marne przywitanie na tej twojej grupie satanistycznej. 13 komentarzy i nic więcej ?? Teraz Chyba tylko Twoje wierne fanki cię już czytaja. La la la. Graszka wczoraj zaliczyła porażkę dnia, ale co się dziwić jako guru taka spółka 🙂

  • Piter Parker

   05 listopada 2019 godzina 15:36

   Nie zbieram laików jak Amelka xD

   • Nasza grupa u KF

    06 listopada 2019 godzina 08:20

    Widać męczy cię ta kobietka hihi.Taaaaakie wielkie trolisko a czepił się drobnej dziewczyny!siara!
    Czy musicie u nas wciąż intrygi robić?nie macie tematu tylko wciąż o grupie DO?
    Napierniczacie już drugi dzień o nich,nasi członkowie patrzą jakie z was zaciekle babska łącznie z PP.
    Nudaaaaaa ale i wstyd.A co dziwne ich grupa u DO rośnie,pomalutku ale rosnie.
    Spadło wam morale,zresztą już dawno.
    Wy się nie wstydzicie tych ludzi co was czytają?tylko czytają bo jak Cejrowski kiedyś mowil: Z durniami się nie dyskutuje.Uciac dyskusje i koniec.kropka

  • Hihi

   05 listopada 2019 godzina 17:13

   Piter już nie ma materiału dowodowego hahaha to roztrzepuje cały dzień z adminka o pograzycielkach i robim.kto co ? Gdzie? Już obleciał z KF cala listę członków.
   Do roboty piter ,porządnej szukaj sprawcy!Do trzech razy sztuka!

   • hihi

    06 listopada 2019 godzina 06:40

    Znaczy się nowy wielki romans grupowy się szykuje Pitera i KF no i to jest w końcu jakiś nowy news w tych grupowych melodramatach na szczytach grupowych 🙂

   • Lol

    06 listopada 2019 godzina 08:36

    E tam nie ograniczajcie temu Piterowi szansy do trzech razy niech szuka i strzela do woli on i tak za glupi zeby zrozumiec ze na tym facebooko nigdy nie trafi kogos kogo nigdy tam nie bylo na zadnej z jego grup. Ale on taki tepy i te jego kozki jak widać że można mieć z nich bekę cały czas jak się kreca w kółko żeby opluć i nie wiedzą kogo.

 138. Kręcił KF

  05 listopada 2019 godzina 17:20

  Na reakcje długo czekać nie trzeba było 🙂 Komentarze z BB trafiły w KF jak strzała. Biedny trol Piter chyba czuje się urażony, dobrze ze jedzie na benefitach to na pieluchy starczy. Ku zaskoczeniu z popiołów powstała KSZ wierna wielbicielka Czesława, który to jej dał kosza. Nie martw się ! Tego kwiatu to pół światu.
  KP matko nie wstyd Ci pisać o białych kreskach ? Tym się powinien mops zająć. Stanowczo.

  • hihi

   06 listopada 2019 godzina 08:38

   Kaśka to niech lepiej napiszę o brązowych kreskach na gatkach kozła Pietrka Parkera to byłby jakiś nowy news i rzeczywiście można by powiedzieć z jej pierwszej ręki:)

  • Łolaboga

   06 listopada 2019 godzina 08:41

   Pietrek kręci tymi wyznawczyniami kozkami jakby dziecko cukierkami mamil. Wpatrzone w ten jego cukierek i nawet nie widza jak je tam wkreca.

 139. Easy

  05 listopada 2019 godzina 18:23

  PP ty marny trolu pograzycielu Czesława i wielu innych. Nie szastaj sobie nazwiskami prawilnych ludzi bo się zachowujesz jakby Ci matka do tobołka za dużo nakładła. Dla Ciebie to Pani/Pan w zależności do kogo się zwracasz. Właściwie to muszę się poprawić. Takie upadek społeczeństwa jak Ty to powinien dodać jeszcze przedrostek Szanowny/ Szanowna. Gdzie Cię chowano, ze trzeba Ci to tłumaczyć ?

  • Anonim

   06 listopada 2019 godzina 00:36

   Jego nie chowano. On się sam uchował na grupach. Takie o to efekty bezstresowego wychowania

   • LOl

    06 listopada 2019 godzina 11:15

    Piter Parek już coś chyba powyżej pisał w komentarzach że mamusia z tatusiem go nie chcieli i jak zobaczyli co zrobili to zostawili … trudno im się dziwić widząc jego obraz jaki tu sobą przedstawia 🙂

  • Piter Parker

   06 listopada 2019 godzina 07:21

   W cywilizowanych krajach nikt nie ma mentalności chłopa pańszczyźnianego i nie trzeba się do nikogo zwracać Pan/Pani.
   No ale skąd może o tym wiedzieć ktoś kto całe życie spędził w katolickim skansenie na wschodzie Europy xD

   • ulala

    06 listopada 2019 godzina 09:30

    Idąc więc twoim tokiem rozumowania więc chyba tobie trollu Piter Parker daleko do cywilizowanego świata bo raz tego Pani używasz raz nie czyżby wyłaziła mimowolnie twoja mentalność pańszczyźnianego chłopa ? Otóż cały twój „cywilizowany” świat na zachodzie stał od zarania dziejów właśnie na pewnych formatach i schematach zwrotów grzecznościowych tak samo jak stał na feudalizmie i innych tego typu doświadczeniach jakie przerabiane były wszędzie wiedziałbyś to chłopku małorolny Pietrek gdybyś poza zmywakiem na zachodzie widział coś więcej niż zaplecze na na jakie kubeł ze śmieciami wynosisz na tych zachodzie Europy 🙂

    • Piter Parker

     06 listopada 2019 godzina 09:51

     Spróbuj jeszcze raz i po polsku xD
     Nic nie rozumie z Twojego bełkotu.

     • ulala

      06 listopada 2019 godzina 10:50

      Zrozumiałeś zrozumiałeś mały trollu dlatego właśnie się tak mocno zagotowałeś i od razu skomentowałeś 🙂 No chyba że przeceniam te twoje i tak wątłe możliwości 🙂 Tak czy siak jak widać skoro już tylko taki żałosny stęk bólu ci pozostał to widać jak przygniotła cię riposta … BEZCENNE

     • Lolllll

      06 listopada 2019 godzina 11:02

      a co tu rozumieć Pietrek ułomku grupowy sam używasz wobec jednych określenia Pan/Pani nawet tu w komentarzach na BB ci się zdarza, więc sam siebie zaorałeś tyle, tylko widać za głupi jesteś żeby nawet zauważyć kiedy sam siebie ośmieszasz ofiaro losu

 140. Kotuś

  05 listopada 2019 godzina 23:06

  Matka i żona,powiadacie?Kobieta, MATKA, która zostawiła swoje dziecko w najbardziej rodzinne święta( Wigilia, Gwiazdka, choinka), ŻONA, która wdała się w romans i jeszcze miała śmiałość pisać „dupek” o swoim MĘŻU.bo nie miała odwagi poinformować go,że to koniec związku. Co chcecie osiągnąć pisząc o niej Matka i Żona? ani z niej matka ani z niej żona!

  • Buhahahah

   08 listopada 2019 godzina 09:08

   Tak, trzeba pozabijać wszystkie żony, które nie spędzają świat z mężami lol

   • Piter Parter

    15 listopada 2019 godzina 11:06

    No cóż przysięgała małżeństwo i wierność przed Bogiem do samej śmierci …. trzeba uważać co się przysięga … bo może się spełnić. W każdym razie przynajmniej co do małżeństwa dotrzymała słowa.

 141. Anonim

  06 listopada 2019 godzina 07:23

  A ja to sobie myślę że dobrze że te grupy zajęły się same sobą.

 142. hihi

  06 listopada 2019 godzina 08:29

  Dobreeeee to piszecie że ten troll Piter Parker znów dostał z tych emocji sr….. Więc pewnie trafiony w czuły punkt skoro tak przeżywa jak świnia okres xDDDD coś pięknego. Za głupi ten koziołek żeby zrozumieć że na tych swoich grupach wszelakich nie znajdzie kogoś kogo nigdy tam nawet na chwile nie było ani nawet na tym jego całym „fiejsbooku” 🙂 Więc nadal pluje na oślep i trafić nie może XDDDD