- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. W sobotę zbiórka podpisów pod projektem „Tak dla In Vitro”

- REKLAMA -

Od listopada w całej Polsce trwa zbiórka podpisów pod projektem „Tak dla In Vitro”. Celem przedsięwzięcia jest przywrócenie państwowej refundacji zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego IVF.

Jednak aby projektem zajął się Sejm, musi go poprzeć co najmniej 100 tys. obywateli.

-Jeśli popieracie Państwo naszą inicjatywę, to serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, 10 grudnia br. na Plac Gazaris w Bochni, gdzie w godz. 9.00-11.00 będzie można złożyć swój podpis pod projektem „Tak dla In Vitro”. Tylko tak możemy pomóc, blisko 3 milionom osób w Polsce! – apeluje Krzysztof Nowak przewodniczący bocheńskiej Platformy Obywatelskiej RP.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Aron

  09 grudnia 2022 godzina 20:52

  Nie do pojęcia jak my Polacy tak łatwo tracimy najważniejsze nasze Prawa w imię cofania społeczeństwa do czasów Średniowiecza.
  Jeszcze tylko powrócą i zapłoną stosy na których złożą ofiarę swego życia wszyscy ci, których wskażą PiS-owcy i Najjaśniejsi pasterze KK w Polsce z tym co na Krakowie jest, na czele!
  Brawo dla inicjatywy i gratuluję odwagi w zbieraniu podpisów w szlachetnym celu pomimo obrzydliwych i bezsensownych nagonek na takie działania.
  W ostatnim roku urodziło się w Polsce o 55 tysięcy dzieci mniej aniżeli w ostatnim roku rządów Tuska. Te dane są z GUS-u a więc są do dane wiarygodne.
  Jeszcze parę lat takich rządów i znikniemy jako Naród pod „wspaniałym kierownictwie” PiS-u hierarchów KK.

 2. Avatar

  Do Arona

  10 grudnia 2022 godzina 19:24

  Ale bredzisz. Takie teksty pisali ojcowie wszelkich rewolucji, rewolt i innych masowych mordów zawsze szukając winnych w tych, którzy mieli inne poglądy. Ogłupiasz głupich, a ci stają się narzędziem w ręku takich podżegaczy jak ty. Zacznij od zapłodnienia w swojej głowie jakiejś mądrej myśli a nie obrzucaj inwektywami innych, których nie lubisz. Przeczytaj też może jakąś książkę o epokach historycznych, bo uderzasz tanią propagandą w czasy średniowiecza (zapożyczoną z taniawych broszurek z gotowymi tezami i napisanych dla niemogących doczytać do końca żadnej książki). Ucz się o postępach nauki przez wieki, a nie będziesz miał wewnętrznego przymusu i natręctwa wrogiego ideologizowania wszystkiego, czego nie rozumiesz.

 3. Avatar

  Arona

  12 grudnia 2022 godzina 21:39

  Do Arona,
  wymyślasz i sypiesz inwektywami, próbujesz obrażać, ale ja nie mam zamiaru się obrażać, bo nie będę się zniżał do pewnego poziomu.
  To forum zostało utworzone ażeby twórczo wymieniać myśli i pojęcia. Nie po to ażeby kogokolwiek obrażać. Nie potrafisz? Wolisz obelgi? Nikt nie jest doskonały i każdy może się mylić. Ty też. Powinno się ze sobą rozmawiać, a nie obrażać kogokolwiek.
  Młode kobiety w Polsce, Polki panicznie obawiają się zachodzić w ciążę obawiając podzielenia losu np. p. Izabeli z Pszczyny. Opanowanie najważniejszego instynktu człowieka, którym jest przedłużanie istnienia rodzaju, oznacza opanowanie człowieka całego. I o to hierarchom KK najbardziej chodzi w tej kwestii. Na Krakowie jest pasterz, /wychowanek abp J. Petza/, który wyklucza niektórych z rodziny ludzkiej nazywając ich „tęczową zarazą”. A stąd już bardzo blisko do tego co działo się na niejednej rampie swego czasu. Ten na lewo ten na prawo. I nie jest to kwestia lubienia kogoś czy czegoś lub nie! To są fakty.
  PiS i Kaczyński systematycznie postępuje podobnie jak swego czasu Hitler a do tego od siedmiu Polska kroczy dziarsko dokładnie tą samą drogą co Rosja Putina. Tenże ma tam pełne błogosławieństwo Cyryla I.
  Mówisz o czytaniu książek? Radzę przeczytać „Szaleństwo władzy” Barbary Tuchman. Takie to bardzo podobne szaleństwo dokonuje PiS na naszych oczach. Tu i teraz. Lecz za to zapłacimy częściowo jeszcze my ale największe koszty poniosą wszystkie nasze przyszłe pokolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra