- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BOCHNIA. Otwarcie Biura Poselskiego posła Wiesława Krajewskiego ZDJĘCIA, WIDEO

Fot. Małgorzata Więcek-Cebula
- REKLAMA -

Dziś uroczyście otwarto w Bochni Biuro Poselskie szefa struktur PiS w okręgu tarnowskim Wiesława Krajewskiego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele parlamentu, urzędu wojewódzkiego, samorządowcy i radni oraz lokalni działacze PiS.

Biuro mieści się przy ulicy Kazimierza Wielkiego 22.

– Jego uruchomienie to odpowiedź na liczne prośby samych mieszkańców Bochni – powiedział w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl poseł Krajewski.

Pozostałe biura posła działają w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej i Radgoszczy.

W uroczystej inauguracji działalności biura wziął udział także ks. Zbigniew Kras kapelan Prezydenta RP oraz ks. Tomasz Cwenar z parafii św. Mikołaja w Bochni.

Podczas spotkania goście odmówili modlitwę o pokój napisaną przez ks. Zbigniewa Krasa.

5 komentarzy

5 Comments

 1. bemol

  25 lutego 2022 godzina 18:13

  Czy to otwarcie biura poselskiego czy poswięcenie jakiejś kaplicy na poddaszu ?
  Nie sądzę aby Pan Bóg był zadowolony z tego że został notariuszem tworzenia bazy lokalowej partii politycznej. Ten film obraża moje uczucia religijne ! Boże wybacz im bo nie wiedzą co czynią.

 2. Sławek

  25 lutego 2022 godzina 21:15

  Skąd on jest?

 3. CCC

  26 lutego 2022 godzina 06:14

  A gdzie maseczki mają?

 4. Aron

  26 lutego 2022 godzina 18:49

  Od tej wiadomości i filmiku wzmaga się u Wiernego niezaangażowanego w poszczególne opcje polityczne Obywatela ogromny niesmak. Kapłan używający Symboli i Mocy Wiary błogosławi pomieszczenie i zgromadzonych ludzi ze zorganizowanej grupy mającej za cel demolowanie Państwa Prawa, jego, często bezprawne lub nawet i w Majestacie Prawa, rozkradanie, bezpodstawne oskarżanie przeciwników politycznych bez jakichkolwiek dowodów.
  To czyniąc duchowny naraża tym samym na szwank autorytet KK w Polsce.
  Zresztą to nie pierwszy już raz.
  Słowa modlitwy owszem, brzmią szlachetnie i sensownie, ale jak to się ma do rzeczywistości która nas otacza? Ale po cóż ta obłuda? Hipokryzja? Działanie na pokaz? Czyżby znowu po to, ażeby okłamywać, manipulować umysłami i pojęciami wiernych? tak jak to już było te kilka lat temu, „że Polska w ruinie” z wielu ambon KK oczywiście?, Bo inni kapłani i Pasterze nie okłamywali swoich Wiernych! Przeciwnie, zwracali uwagę na Nakaz Wiary i potrzebę miłowania Bliźniego, a nie szczucia na innych! Tak jak np. ten na Krakowie! /tęczowa zaraza/
  Czemu to aż tyle tego zakłamania pośród wielu duchownych KK? Bo owszem nie u wszystkich, ale Hierarchowie to prawie wszyscy?.

 5. Pozdrawiam

  27 lutego 2022 godzina 14:57

  P.Celinka jest jak zawsze elegancka i ładna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra