Wydarzenia

Bochnia. Oliwierek znów w szpitalu, tym razem na badaniach

Malutki Oliwierek po raz kolejny trafił do szpitala w Warszawie. Tym razem na skomplikowane badania poziomu toksyn w jego organizmie oraz regulacji diety i suplementów.

O wizycie w Warszawie poinformowała mama chłopca na swoim profilu FB.

Kochani…Jesteśmy po raz kolejny na badaniach w Warszawie .Oliwierek będzie badany regularnie w odstępach…

Opublikowany przez Ewa Pacuła Czwartek, 19 września 2019

– U Oliwierka wprowadzona została dieta niskobiałkowa. Jest to dieta specjalistyczna i lecznicza, której celem jest zapobieganie wytwarzaniu się w organizmie szkodliwych produktów przemiany białek – pisze mama chłopca.

Ze względu na rzadkość choroby, małą ilość danych na temat leczenia oraz szerokie spektrum trudno dostępnych oraz najwyższej klasy suplementów i produktów (które częsta się wykluczają wzajemnie) proces stabilizacji stanu zdrowia Oliwierka będzie skomplikowany i długotrwały.

I będzie związany ze zgodą Ministerstwa Zdrowia na częściową refundację dla Oliwierka mieszanki mlekozastępczej oraz pozwolenie sprowadzania jej z zagranicy poprzez bardzo zawiłe procedury.

– Musimy bazować na produktach żywieniowych o potwierdzonym źródle pochodzenia oraz składzie, większość składników pochodzi tylko i wyłącznie ze sklepów specjalistycznych. Suplementy jakie stosujemy również są tylko najwyższej jakości między innymi z USA oraz Niemiec – wyjaśnia mama chłopca

Kolejnym etapem będzie monitoring okulistyczny oraz dobranie właściwej fizjoterapii. Ponieważ tradycyjna podnosi spalanie białka a to produkuje coraz więcej toksyn w organizmie Oliwierka.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra