Wydarzenia

Bochnia. Nowak i Bukowiec – nasi w Sejmiku Małopolskim. Zobacz, czym się będą zajmowali!

Dziś odbyła się druga sesja Sejmiku Małopolskiego, podczas której wybrano składy komisji stałych. Potwierdziły się informacje Portalu Bochnia z bliska  Krzysztof Nowak z Koalicji Obywatelskiej został szefem komisji rewizyjnej Sejmiku Województwa Małopolskiego.

– To duże zobowiązanie, bowiem komisja pełni  funkcje kontrolne względem zarządu i podległych  mu jednostek organizacyjnych. Jestem świadomy, że to duża odpowiedzialność – powiedział Portalowi Bochnia z bliska Krzysztof Nowak.

Drugi reprezentant Bocheńszczyzny  Stanisław Bukowiec, który startował z listy PiS  będzie pełnił funkcję I wiceprzewodniczącego Komisji Budżetu, Mienia i Finansów.

To jednak jeszcze nie wszystko. Stanisław Bukowiec został też  II wiceprzewodniczącym doraźnej Komisji ds. Innowacji i Nowoczesnych Technologii Sejmiku Województwa Małopolskiego. Będzie także pracował  w Komisji ds. Współpracy z Polakami i Polonią za granicą.

Dziś także zapadła decyzja, że będzie wiceprzewodniczącym klubu radnych PiS.

– Cieszę się, że  będę działać w komisji budżetu, dzięki temu ważne  dla Bochni i ziemi bocheńskiej projekty, mają szansę znaleźć swoje miejsce w budżecie województwa małopolskiego  – mówi Stanisław Bukowiec.

Także Krzysztof Nowak będzie pracował dodatkowo  w Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra