Wydarzenia

Bochnia. Już w niedzielę kolejna inicjatywa dla Oliwierka! Charytatywna Wyprzedaż Szafy

W niedzielę od godz. 10 do 18 w sali lustrzanej MDK zaplanowano Charytatywną Wyprzedaż Szafy. Będzie można oddać swoje niepotrzebne ubrania i nabyć nowe, przyniesione przez innych. Cały dochód z tej wymiennej wyprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie, rehabilitację i dalszą diagnostykę Oliwiera Basińskiego.

Akcję przygotowują i przeprowadzą harcerze z 4 Drużyny Wędrowniczej Olimp im. Jana Bytnara we współpracy z Miejskim Domem Kultury.

Tak organizatorzy zachęcają do udziału w akcji:

Posiadasz ubrania, które tylko zajmują miejsce w Twojej szafie i z chęcią wymienisz je na inne? Mamy dla Ciebie propozycję! Przyjdź na bocheńską wyprzedaż szafy, przynieś ubrania, wybierz coś nowego i wesprzyj Oliwiera Basińskiego w walce z chorobą. Jeśli jeszcze nie znasz tego malucha, który zmobilizował całe miasto do działania, koniecznie zajrzyj pod ten link: https://zrzutka.pl/k74rry. Znajdziesz tam szczegółowy opis sytuacji, w której się znajduje. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie specjalistycznej rehabilitacji i potrzebnego sprzętu oraz badań genetycznych, które mogłyby wyjaśnić przyczyny choroby. Bądź tego dnia z nami i zrób coś wielkiego dla drugiego człowieka! – zachęcają organizatorzy.

Jeśli nie posiadasz ubrań do sprzedania – informują organizatorzy – po prostu bądź tego dnia z nami! Przyjdź, może zachwycisz się czymś przyniesionym przez innych?

Oddane ubrania powinny być wyprane, czyste i bez śladów zniszczenia. Przyjmujemy także ubranka dziecięce oraz zabawki.

Jak możesz pomóc?

  • Przynieś ubrania w dniu zbiórki lub w sobotę 28.09 w godz. 15:00 – 20:00 (Miejski Dom Kultury).
  • Przekaż ubrania harcerzom. Na miejscu poprosimy Cię o numer telefonu – jeśli Twój produkt nie zostanie sprzedany poprosimy o jego odbiór tego samego dnia po zakończeniu akcji.
  • Wybierz coś dla siebie spośród przekazanych rzeczy.
  • Wesprzyj Oliwiera wrzucając datek zgodny z obowiązującym cennikiem lub wyższy.
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Ania

    23 września godzina 07:19

    Świetna inicjatywa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra