- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. „Jaś i Małgosia na scenie” – a w roli aktorów genialni rodzice przedszkolaków z „Górniczego Kącika” ZDJĘCIA

Fot. Szymon Zięba
- REKLAMA -

Gromkimi oklaskami zostało przyjęte przedstawienie „Jaś i Małgosia” wystawione w czwartek w Oratorium św. Kingi. W rolę aktorów wcielili się genialni rodzice dzieci z Przedszkola „Górniczy Kącik” w Bochni. Aktorsko wypadli rewelacyjnie!

Wydarzenie było okazją, by wręczyć Beacie Broszkiewicz, dyrektor placówki symbolicznego czeku na ponad 22 tys. zł. To środki zebrane przez rodziców na zakup placu zabaw dla przedszkolnych dzieci.

Fot. Szymon Zięba

5 komentarzy

5 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  02 czerwca 2023 godzina 08:01

  na ponad 22 tysiące

  • Avatar

   Rodzic

   02 czerwca 2023 godzina 14:45

   Rodzice musieli wziąć sprawy w swoje ręce i zebrać pieniądze żeby ich dzieci miały porządny plac zabaw, tylko nie wiem co tam robi Burmistrz,jak mu nie wstyd się tam pokazywać, idąc tym tokiem rodzice dzieci z przedszkola nr 2 tez będą musieli sami zebrać pieniądze żeby odbudować przedszkole nr 2,bo na burmistrza „nie mam pieniędzy” nie ma co liczyć , tak samo miał być naprawiony plac zabaw przy szkole podstawowej nr 7 i też nie ma pieniędzy , wstyd!!!

   • Avatar

    Vigo

    03 czerwca 2023 godzina 06:21

    Dobrze skomentowane

 2. Avatar

  Obywatel

  02 czerwca 2023 godzina 15:45

  Najważniejsze ze na rewitalizacje plant starczy i na betonoze w rynku starczyło. A co do samego przedszkola to przedszkole fajne tylko nie ma szans sie tam dostać z dzieckiem i to jest tez ciekawe.

 3. Avatar

  Burmistrzu odejdź już

  02 czerwca 2023 godzina 16:32

  Cała prawda właśnie,a inwestycje rozgrzebane,bez nadzoru i chaos,bałagan i betonoza w mieście ale 3 burmistrzów musi być i kasę doić.Pieniedzy na przedszkole nie ma ale na imprezę przyszedł.Bez ambicji i honoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra