- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

🔴 BOCHNIA. Ireneusz Sobas kandydatem PiS na burmistrza miasta

Ireneusz Sobas jest oficjalnym kandydatem na burmistrza Bochni z ramienia PiS. Wczoraj Zarząd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie zaakceptował szereg kandydatów Zjednoczonej Prawicy na stanowiska prezydentów, burmistrzów i wójtów na terenie woj. małopolskiego.

– W chwili obecnej trwają prace nad przygotowaniem zgłoszeń do terytorialnych komisji wyborczych, dotyczących kandydatów na radnych Rady Miasta Bochnia, Rady Powiatu w Bochni z terenu miasta oraz na stanowisko burmistrza miasta. Mogę też ujawnić, że nasze środowisko zarekomendowało władzom okręgowym bocheńskiego kandydata na radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego – poinformował w komunikacie prasowym Ireneusz Sobas.

W komunikacie czytamy także, iż zabiegi kandydata Prawa i Sprawiedliwości o elekcję na najwyższy urząd w mieście będą ściśle skorelowane z poczynaniami kandydatów tego ugrupowania do innych organów administracji samorządowej.

-Idziemy do wyborów jako jedna drużyna – zapewnia Ireneusz Sobas.

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  Gość P

  27 lutego 2024 godzina 10:50

  Po-parcie też jest- nic nowego.

  • Avatar

   Anonim

   28 lutego 2024 godzina 06:51

   A może by tak wreszcie mieszkańcy pomyśleli o tym by to miasto znalazło menadżera a nie polityką. Miałem nadzieję że Bochnia z racji swego statusu rozwinie Turystykę i region ale jak widać mieszkańcy nie kwapią się do rozwoju swojej małej ojczyzny.

 2. Avatar

  dodo

  27 lutego 2024 godzina 18:13

  Oni zarekomendowali ale ustalą ci faceci z Krakowa…
  I to jest właśnie partyjniackie sterowanie z tylnego siedzenia w samorzadzie, panie S.
  W magistracie nigdy więcej PISu, PO, PSLu, ani innych partjnych PO-PiS-paprańcow.I Konfederacji która pcha się do stołków.
  Dzięki pisiorom obecny burmistrz rządził tak dlugo chociaż aż 3 razy nie uzyskał absolutarum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra