- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Bochnia. Dziś pierwszy mecz Mistrzostw Świata w Rosji, zobacz go w Małej Czarnej Bistro

Fot.123RF
- REKLAMA -

Specjalna strefa kibica powstała w Małej Czarnej Bistro w Parku Rodzinnym Uzbornia. Wszystkie mecze rozegrane w ramach XXI Piłkarskich Mistrzostw Świata będzie można oglądać na nowym, olbrzymim ekranie o szerokości trzech metrów i wysokości 1,5 metra.

– Na pierwsze piłkarskie widowisko zapraszamy już dziś o i godz. 17, kiedy to zostanie rozegrany mecz grupy A. pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską – wyjaśnia właścicielka MczB.

Strefa kibica w Małej Czarnej Bistro będzie funkcjonowała w namiocie ustawionym obok lokalu, w przypadku nie najlepszej pogody mecze będzie można oglądać także wewnątrz lokalu.

Mistrzostwa potrwają do 14 lipca. Jutro zaplanowano trzy pojedynki: Grupa A: Egipt – Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg, Grupa B: Maroko – Iran, godz. 17, Sankt Petersburg, Grupa B: Portugalia – Hiszpania, godz. 20, Soczi.

Pierwszy mecz reprezentacji Polski zaplanowany jest na 19 czerwca. Biało czerwoni grający w grupie Grupa H: zmierzą się z Senegalem o godz. 17. Rywalami Polaków w grupie będą jeszcze reprezentacje: Kolumbii (24 czerwca) i Japonii (28 czerwca).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra