- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bochnia. Już dziś ćwiczenia z patrzenia tym razem „Niezbędnik 22. Radnego”

- REKLAMA -

Stowarzyszenie Reaktor B7 zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ćwiczenia z patrzenia”. Odbędzie się ono w czwartek o godz. 17.30 w Biała23Office przy ulicy Białej 23. Tym razem tematem przewodnim będzie aktywizacja obywateli miasta poprzez dostępne narzędzia prawne, które zapewniają realny wpływ na kształtowanie lokalnego prawodawstwa, a także wspieranie i kontrolowanie władzy samorządowej.

Temat spotkania to „Ćwiczenia z patrzenia – Niezbędnik 22. Radnego”. Celem spotkania jest  uwolnienie energii drzemiącej w obywatelach Bochni.

Organizatorzy spotkania chcą przekazać, wszystkim chętnym do działania, niezbędną wiedzę, jak aktywować swój potencjał i skutecznie wpływać na lokalne prawodawstwo.

– Pragniemy przekazać naszą wiedzę i doświadczenia z wykorzystania takich elementów polskiego systemu prawnego jak petycja czy Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza – zapewniają członkowie Stowarzyszenia Reaktor B7.

Podczas spotkaniu zostaną wskazane też kierunki działania stowarzyszenia na przyszłość, ze szczególnym uwzględnieniem współudziału w tworzeniu założeń do „Raportu o stanie gminy”, który przedstawiciele stowarzyszenia uważają za kluczowy dokument  w kwestii rozliczenia władzy samorządowej.

5 marca godz. 17:30 – Biała23Office przy ulicy Białej 23 w Bochni

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. mieszkaniec

    25 lutego godzina 14:39

    Incjatywa godna szerokiego rozpropagowania dla dobra Bochni !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra