Wydarzenia

Bochni. Po trzech miesiącach kolejny remont ul. Partyzantów. Jaki w tym sens? pytają nasi Czytelnicy

Minęły trzy miesiące i drogowcy musieli wrócić na ulicę Partyzantów w Bochni. Kolejne dziury w zniszczonej drodze uniemożliwiały bowiem bezpieczną jazdę. Na stan ten drogi skarżą się mieszkańcy Bochni, ale też właściciele zlokalizowanych tu firm.

Trzy miesiące temu jeden z naszych Czytelników podesłał nam galerię zdjęć z „remontu”. Tymczasowa naprawa, tak jak przypuszczał, pomogła tylko na chwilę. Kilka dni temu na naszą redakcyjną skrzynkę dotarł kolejny e-mail z nową galerią zdjęć.

Jak długo jeszcze taka sytuacja potrwa?

ZOBACZ TAKŻE:

4 komentarze

4 Comments

 1. wiliam

  09 maja godzina 16:05

  Ulice bocheńskie nigdy przy takim podejściu UM, jak to obecnie jest praktykowane, nie zostaną prawidłowo wyremontowane na dłuższy okres . Stosowana obecnie jest zasada frezowanie i położenie nowej nakładki, bez uwzględnienia czy istnieją konieczne warstwy podbudowy . Za dawnych ,,komunistycznych” czasów ,,wadza” dla uczczenia własnych świąt serwowała nakładki czyny ) na czymś co nigdy nie było wymaganą podbudową .Obecni włodarze zrywają warstwy bitumu dostają się do czegoś co nie przypomina w niczym podbudowy i kładą nową warstwę bitumu. I tak w kółko, bez względu kto jest naczelnikiem !!!

 2. do powyższego

  09 maja godzina 16:24

  Dzisiaj ogłoszono nowy przetarg na remont ulic Warzelnicza, Dębcza czy Sądecka .Technologia frezowanie + nakładka .A kto sprawdził stan podbudowy i podpisał się pod tym ?

 3. Anonim

  09 maja godzina 19:31

  Ta droga to jest koszmar. Wycięte dziury nie są zabezpieczone.

  • Synonim

   10 maja godzina 11:32

   Sytuacja powtarza się dzisiaj – brak jakiegokolwiek oznakowania np. na ul. Sienkiewicza . Nasuwa się kolejne pytanie jaki sens ma frezowanie (bez pionowego obcięcia krawędzi) na głębokość do 3 cm i wypełnienie tego masą bitumiczną o znacznie obniżonej temperaturze ( transport długotrwały) . To nie może długo wytrzymać !
   Czy problem ten dostrzegają odpowiedzialne osoby z UM i w jaki sposób rozliczają ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra