- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

15 maja w Bochni spotkanie z politykami Koalicji Obywatelskiej WIDEO

- REKLAMA -

15 maja (poniedziałek) do Małopolski zjadą parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej z akcją „Tu Jest Przyszłość”. Spotkają się z mieszkańcami, we wszystkich powiatach. Parlamentarzyści KO pojawią się również w powiecie bocheńskim. Na ten dzień zaplanowano szereg spotkań tematycznych poświęconych m.in. sprawom ochrony zdrowia, oświaty i samorządu.

Bocheńszczyznę odwiedzą m.in. posłanka na Sejm RP Kamila Gasiuk-Pihowicz i poseł na Sejm RP Krzysztof Truskolaski.

Kulminacyjnym punktem wizyty parlamentarzystów będzie otwarte spotkanie z mieszkańcami Bochni i powiatu, zaplanowane na 15 maja br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej przy Placu Gazaris 6A w Bochni (K&W Restauracja Sąsiedzka).

Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji.

-Bezpośredni kontakt z wyborcami to jest to, co odróżnia nas od PiS. Nie boimy się trudnych pytań i prawdziwych mieszkańców na spotkaniach! Możecie przekonać się sami! Czekamy na Was!” – dodaje Krzysztof Nowak, przewodniczący Platformy Obywatelskiej RP w powiecie bocheńskim.

Ponadto członkowie bocheńskiej PO nagrali specjalny spot, w którym zachęcają mieszkańców do aktywnego udziału w akcji „Tu Jest Przyszłość”.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Avatar

  Sympatyk

  08 maja 2023 godzina 13:16

  O! Moja ulubiona posłanka Kamila Gasiuk Pihowicz
  Dziękuje redakcji za informację!

 2. Avatar

  Bochnianka

  08 maja 2023 godzina 13:51

  Będę!!!!!!!!!!!

 3. Avatar

  Polak

  08 maja 2023 godzina 15:30

  Cytat: Akcja „Tu Jest Przyszłość” to inicjatywa, w ramach której parlamentarzyści spotykają się z mieszkańcami różnych miejscowości, by poznać ich problemy. Odbywa się w całej Polsce, w każdym województwie i w każdym powiecie! Małopolska jest kolejną odsłoną tej akcji”.
  Jeszcze tutaj ich nie było – pamiętamy jaki dobrobyt nam fundowali w przeszłości

  • Avatar

   Iwona

   08 maja 2023 godzina 16:22

   Proszę przełączyć kanał telewizyjny TVP

   • Avatar

    Polak

    08 maja 2023 godzina 16:43

    Tylko w TVP prawda o Polsce i w POlityce !!!

    • Avatar

     Iwona

     08 maja 2023 godzina 23:06

     Współczuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra